Tatuaż

Tatuaże na buty

Niektórzy uważają, że decyzja o zrobieniu tatuażu jest dość zniechęcająca, ale dla tych, którzy chcieliby nosić piękny i nietypowy tatuaż, ale wciąż wahają się przed trwałym tuszem na skórze i przejściem przez bolesną procedurę tatuażu, istnieje bezpieczna alternatywa : mogą zrobić sobie tatuaż na butach.

Tatuaże na butach - informacje i przykłady zdjęć

Tatuaże na butach – informacje i przykłady zdjęć

Tatuaże na butach – cała zabawa

W dzisiejszych czasach wielu rzemieślników może ręcznie narysować niestandardowy wzór na dowolnym wyrobie skórzanym. Buty, piersiówkę czy portfel może ozdobić profesjonalny tatuator według indywidualnego projektu według życzenia klienta.

Proces odbywa się w taki sam sposób, jak na własnej skórze klienta (w końcu skóra to skóra). Tatuator używa zwykłej maszynki do tatuażu i tuszu. Podobnie jak w przypadku tatuowania żywej skóry, projekt, słowa i styl tatuażu są ograniczone tylko twoją wyobraźnią. To pokazuje, że osobowość każdej osoby może być podkreślona w butach, które nosi, pozwalając im dotykać przez nie sztuki..

W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wybór brązowej skóry, ponieważ często na butach w różnych kolorach pożądany efekt może się różnić..

Podczas procesu tatuowania zwróć uwagę, że skóra wokół samego tatuażu nieco pociemnieje. Jest to naturalna część procesu, ponieważ skóra musi zostać wypolerowana przed nałożeniem wzoru..

zdjęcie Tatuaże na butach 06.12.2018 №001 - zdjęcie Tatuaże na butach -

Tatuowanie ludzkiej skóry i materiału skórzanego to zupełnie inne rzeczy. Tatuaż na skórzanych butach należy wykonać na specjalnej skórze, aby wzór był wyraźny i wysokiej jakości. Popularne wzory tatuaży na buty damskie to kwiaty, data (na przykład data rocznicy lub data ślubu) i inspirujące słowa. W przypadku butów męskich miasto jest najpopularniejszym projektem tatuażu.

Należy również pamiętać, że ponieważ tatuaże są wykonywane ręcznie, mogą nie zostać przyjęte do wymiany lub zwrotu pieniędzy.

Tatuażami na butach zajmują się zarówno zwykli tatuażyści, jak i niektórzy profesjonalni szewcy, tacy jak Oliver Sweeney czy Goodwin Smith, niektórzy z pionierów nowego ruchu..

Ostatni syn Erniego Goodwina, Frederick, miał w życiu dwie pasje: wysokiej jakości buty i egzotyczne body art. Jest trzecia, ale nie warto wchodzić w szczegóły… W 1939 roku młody Freddie został powołany do Royal Navy, by służyć swojemu krajowi i wyruszyć w podróż życia.

To właśnie dzięki temu doświadczeniu wpadł na najważniejszy i najważniejszy pomysł, który uczynił go częścią historii Goodwina Smitha. Freddie spędził pełne sześć lat podróżując po świecie walcząc o swój kraj, a po drodze, podczas 18-miesięcznej podróży do Japonii, odkrył sztukę tatuowania. Podczas pobytu na Okinawie całkowicie zanurzył się w historii i kulturze tatuowania, w wyniku czego stworzył własne tatuaże..

zdjęcie Tatuaże na butach 06.12.2018 №002 - zdjęcie Tatuaże na butach -

zdjęcie Tatuaże na butach 06.12.2018 №024 - zdjęcie Tatuaże na butach - zdjęcie Tatuaże na butach 06.12.2018 №023 - zdjęcie Tatuaże na butach - zdjęcie Tatuaże na butach 06.12.2018 №022 - zdjęcie Tatuaże na butach -

W kwietniu 1945 roku wrócił do Buckup w Anglii i ponownie połączył się z rodzinnym biznesem obuwniczym. Jego wspomnienia o Asi utkwiły w głowie Freddiego na lata i sprawiły, że chciał połączyć swoją nową miłość do tatuażu z rodzinnym walecznością. Na początku lat 50. odwiedził garbarnie w Indiach, gdzie badał różne skóry i ich przydatność do tatuaży..

Weehaan z Kanpur City wyjaśnił, że można używać tylko skóry drobnoziarnistej, ponieważ wszystko, co jest zbyt szorstkie, nie przyjmie atramentu. Dzisiaj, dzięki Freddiemu, Goodwin Smith oferuje dla Ciebie wyjątkową i spersonalizowaną usługę tatuażu.

Tatuaże na butach – przykładowe zdjęcia z 06.12.2018

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: viduf (Krasilnikov Stanisław Innokentyevich)