Tatuaż

Odważny eksperyment. Tatuaże na skórkach i palcach.

Każdego dnia pojawia się wiele pomysłów na urodę. Wydaje się, że trudno wymyślić coś nowego, ale wyjątkowi ludzie generują wyjątkowe pomysły..

Tak więc w sieci zaczęły pojawiać się zdjęcia ekstremalnych osób, które dostały tatuaż na naskórku. Ta dekoracja jest coraz bardziej interesująca dla młodych ludzi i eksperymentatorów..

Tatuaże na skórkach i palcach - informacje i zdjęcia tatuażu

Nie wiadomo, od kogo ten trend się wziął, ale z każdym dniem zyskuje na popularności. Ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to mihendi, ale tatuaż. Próg bólu jest dla każdego inny, więc trudno precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie, czy boli. Ale fakt, że jest popularny, jest faktem.

Projekt

Oczywiście można wykonać tatuaż na naskórku za pomocą dowolnych obrazów, ale wśród młodych ludzi najbardziej popularne są miniaturowe gwiazdy, motyle, kształty geometryczne, ciała niebieskie i inne..

Przed zapisaniem się do salonu tatuażu należy wymyślić manicure i zdecydować, co najlepiej będzie pasować do projektu.

Zdjęcie przykładowe tatuażu na palcu 05.09.2020 №104 -tatuaż na czubku palca- Przykład zdjęcia tatuażu na palcu 05.09.2020 №102 -tatuaż na opuszce palca- Przykład zdjęcia tatuażu na palcu 05.09.2020 №100 -tatuaż na opuszce palca-

Jakie gwiazdy zdecydowały się na tę dekorację

Wcześniej wielu odwiedzało salony tatuażu z prośbą o tatuaż na szyi w postaci gwiezdnego pyłu, a teraz chcą na palcu napis „Shhh”. Rihanna przyczyniła się do tego trendu.

Rihanna Tattoo Shhh Na Palcu Zdjęcie 123

Fraza „Live Fast and Die Early” pochodzi z kompozycji Lany Del Rey. To samo wyrażenie, tylko w języku angielskim, jest nadziane na jeden z palców piosenkarza..

Beyoncé postanowiła wybić numer swojego dnia ślubu na serdecznym palcu lewej ręki. Symbolizuje również urodziny samej Beyoncé, a także jej męża Jaya Z, który również otrzymał ten tatuaż. Liczba – IV.

Tatuaż Beyonce IV zdjęcie 123

Cara Delevingne zdobi swój palec wskazujący swoim pierwszym tatuażem znaku zodiaku Leo.

Cara Delevingne lew tatuaż na palcu Zdjęcie 123

Miley Cyrus ma pocięte wszystkie palce, ale jej ulubionym tatuażem jest serce na małym palcu. Jej tata ma dokładnie to samo.

Miley Cyrus tatuaż na palcu Zdjęcie 123

Iggy zrobiła sobie napis wyrażający miłość do faceta, a po rozstaniu wykładniczo go skreśliła, po czym całkowicie usunęła..

Iggy tatuaż na palcu zdjęcie 123

Ciara i Future postanowili nie wydawać pieniędzy na obrączki, ale po prostu zrobić sobie tatuaż w formie inicjałów. Po rozwodzie Dziewczyna zebrała rysunek, a facet postanowił odłożyć.

Skye Ferreira zapełniła niewielki spadek w 2010 roku po aresztowaniu męża. W więzieniu ten symbol oznacza „Skazany za strzelaninę”.

Lindsay zrobiła tatuaż, podobnie jak Rihanna, ale nadała mu inne znaczenie – przyjaźń z Lily Allen.

Sky Ferreira tatuaż na palcu Zdjęcie 123

Johnny Depp zrobił sobie prostokątny tatuaż, ponieważ uwielbiał rysować je w szkole z nudów. Aktor jest pewien, że prostokąt jest symbolem, ale nie zna dokładnego znaczenia.

Johnny Depp tatuaż na palcu Zdjęcie 123

Nawiasem mówiąc, mamy szczegółowe materiały na temat mężczyzna oraz kobiecy palec tatuaże, które zawsze możesz omówić na naszym forum tatuażu.

Przykładowe zdjęcia tatuaży na palcach od 09.05.2020 (113 zdjęć)

Tekst artykułu został przygotowany przez: LAMINARIYA (Strabykina Alina Olegovna)