Tatuaż

Matka aresztowana za tatuowanie 10-letniego syna

Matka została aresztowana za to, że jej 10-letni syn zrobił sobie tatuaż przez nastoletniego artystę tatuażu, ponieważ rzekomo była zmęczona prośbami chłopca o tatuaż..

Serwis informacyjny poinformował, że 34-letnia Nikki Dickinson została oskarżona o znęcanie się nad nieletnimi pierwszego stopnia i pomoc w przestępczości nieletnich po tym, jak film z tatuażem stał się wirusowy.

Matka aresztowana za tatuowanie 10-letniego syna - zdjęcie 1

Dokumenty sądowe uzyskane przez centrum telewizyjne mówią, że 16-letni tatuażysta, zidentyfikowany przez Bellefontaine Examiner jako Kyle Richardson z Lakeview, często robi sobie tatuaże w domu. WSYX / WTTE poinformowały również, że nastolatek mógł wytatuować kogoś, u którego następnie rozwinął się MRSA (Stafi aureus oporny na metycylinę).

Bellefontaine Examiner powiedziała, że ​​artysta został oskarżony o „wykonywanie tatuaży, które nie spełniają standardów bezpieczeństwa i higieny oraz tatuaży, które nie spełniają standardów sterylizacji i dezynfekcji”..

“To mnie martwi. Jestem ojcem i dziadkiem ”- powiedział jeden mężczyzna w segmencie wiadomości, który pokazał wideo chłopca, na którego ramieniu wytatuował młody mężczyzna.

24 września wideo zostało opublikowane na Facebooku przez mieszkającego w Ohio Storma Harringtona. Komentatorzy byli zszokowani „śmiesznym” incydentem, a ktoś zauważył, że tatuator podczas zabiegu nie nosi rękawiczek..

Matka aresztowana za tatuowanie 10-letniego syna - zdjęcie 2

Kilka dni po opublikowaniu wideo, nawałnica oburzonych komentarzy na Facebooku doprowadziła do kilku skarg do Departamentu Policji Miasta Bellefontein (którego rzecznik nie skomentował dla Yahoo Lifestyle). „Telefon nie przestał dzwonić” – powiedział funkcjonariusz WSYX / WTTE. „Otrzymaliśmy telefony z kilku stanów od ludzi, którzy martwią się o dobro tego dziecka”..

Kobieta z Facebooka, Jaydeen Ford, która przedstawiła się jako siostrzenica Dickinsona, powiedziała Yahoo Lifestyle, że jej ciotka nie rozmawiała z nią o tym incydencie. „Byłem zdumiony, że pozwoliła to zrobić swojemu synowi” — mówi Ford. „Wydaje mi się to obrzydliwe – to niewinny chłopiec”..

Według WSYX/WTTE, gdy kilka dni po incydencie funkcjonariusze odwiedzili sierociniec, chłopiec przyznał się, że poprosił mamę o tatuaż. Jednak, gdy reporter stacji telewizyjnej rozmawiał z Dickinsonem za pośrednictwem Facebooka, matka chłopca napisała, że ​​wideo, na którym jej 10-letni syn robi sobie tatuaż, było „fałszywe”, ale odmówiła podania dalszych szczegółów..

Prokurator miejski Daniel D. Carey powiedział Bellefontaine Examiner, że Dickinson zezwolił na tatuowanie w „niebezpiecznych i niehigienicznych warunkach” oraz „zachęcił i pomógł” Richardsonowi do wykonania usługi..

Podczas gdy Dickinson spotyka się z zarzutami, tatuowanie nieletniego nie zawsze jest nielegalne w Ohio. Zgodnie z prawem stanowym: „Żadna osoba nie powinna wykonywać zabiegu tatuażu, przekłuwania ciała lub przekłuwania uszu osobie poniżej osiemnastego roku życia bez zgody rodzica, opiekuna lub opiekuna”..

Stanowi również, że rodzic, opiekun lub opiekun nieletniego musi być obecny podczas zabiegu i podpisać dokument dostarczony przez firmę, który określa szczegóły zabiegu i właściwej pielęgnacji ciała. Jednak prawo stanowe wymaga również, aby ta procedura była zgodna z normami bezpieczeństwa i warunków sanitarnych..

Przygotowane przez: viduf (Krasilnikov Stanisław Innokentyevich)