Tatuaż

Gwiazdy mają swoje nieudane tatuaże

Naz Mila, młoda gwiazda telewizji i mediów społecznościowych Zuhal Topal’la, pochodząca z Azerbejdżanu, niedawno przyciągnęła uwagę międzynarodowych mediów po tym, jak blogerka zrobiła sobie ogromny tatuaż z boku ciała. Wystarczy przeczytać, co jest napisane na tatuażu, aby zrozumieć powód takiej uwagi..

Tatuaż błędu Naz Mila - zdjęcie - zdjęcie 1

Gwiazda telewizji i mediów społecznościowych została wyśmiana za błędny tatuaż – Naz Mila

Jeśli nie możesz rozróżnić czcionki, tatuaż czarnego atramentu biegnącego przez ciało Naza brzmi: „Mogę osądzać jednego Boga po moich błędach i błędach”..

26-latka, która zyskała sławę po tym, jak w zeszłym roku wystąpiła w tureckim reality show Zuhal Topal’la, w którym członkowie płci męskiej szukają panny młodej, nie wyjaśniła jeszcze swojego dziwnego tatuażu, ale niektórzy z jej 850 000 obserwujących na Instagramie uważają, że że chciała przedstawić popularne tureckie wyrażenie „Tylko Bóg może mnie osądzić za moje błędy i poprawność”, przekładając je na angielski za pomocą tłumacza internetowego.

Tatuaż błędu Naz Mila - zdjęcie - zdjęcie 2

Kontrowersyjny program, w którym Mila była jedną z najpopularniejszych gwiazd, został zdjęty z anteny w zeszłym roku w związku z zarzutami, że uczestnicy uprawiali seks za pieniądze.

Naz rzekomo zrobiła sobie tatuaż w salonie tatuażu w Stambule w Turcji, a sądząc po zdjęciu zamieszczonym na Instagramie przez gwiazdę reality TV, artysta tatuażu jest całkowicie nieświadomy znaczenia (lub jego braku) powstałej frazy, jak i sama blogerka.

„Zapytaj kogokolwiek, czy mówi po angielsku, zanim pozwolisz mu wytatuować osobę”, jedna osoba komentuje na Twitterze.

Tatuaż błędu Naz Mila - zdjęcie - zdjęcie 3

Podczas gdy wiele osób w mediach społecznościowych wyśmiewało się z Naz Mila za jej błąd, wiele osób uważa, że ​​fałszywe zdjęcia zostały opublikowane przez młodą celebrytę w jednym celu – aby przyciągnąć uwagę. Cóż, jeśli tak jest, to wygląda na to, że dostała to, czego chciała.

Nawiasem mówiąc, Naz Mila nie jest jedyną celebrytką, która zrobiła sobie tatuaż przez pomyłkę.

Ben Higgins.

Higgins ma wytatuowany werset biblijny po lewej stronie. Wersy pochodzą z Przysłów 16: 3, ale tatuażysta przypadkowo napisał „Przysłów 16:34”. Higgins później wrócił i dodał krzyżyk nad liczbą 4, ale nadal tam jest, pod małą warstwą nowego atramentu..

Tatuaż z robakiem Ben Higgins - zdjęcie

Rihanna Fenty.

Według strony Hollywood Life, artysta podobno ma nie jeden, a dwa uszkodzone tatuaże naraz. O ile wiadomo, Rihanna chciała napisać na szyi słowa „kwiat buntownika” po francusku, ale zamiast tego tatuaż brzmi „kwiat buntownika”. Podobno ma również wytatuowane na udzie słowo „przebaczenie”, które jest błędnie zapisane w sanskrycie..

Tatuaż błędu Rihanny Fenty - zdjęcie

Hayden Panettiere.

Hollywood Life informuje również, że Panettiere ma po lewej stronie błędnie napisane po włosku słowa „żyj bez żalu”.

Zdjęcie Haydena Panettiere

Hayden Panettiere przy przyjazdach do KLITSCHKO Premiera na 2011 Tribeca Film Festival, School of Visual Arts (SVA) Theatre, Nowy Jork, NY 24 kwietnia 2011. Zdjęcie: Gregorio T. Binuya / Everett Collection ya / Everett Collection ya / Everett Collection

Britney Spears.

Tatuaż chińskich znaków pod brzuchem Spears miał oznaczać słowo „tajemniczy”, ale tłumaczy się jako „dziwny”.

Britney Spears - zdjęcie błędu tatuażu

Ashley Greene.

Tatuaż na stopie Greena z napisem „lifes a dance” nie zawiera wymaganego apostrofu.

Ashley Greene - zdjęcie tatuażu z błędem

Johnny Depp.

Tatuaż Deppa na jego prawym ramieniu zawierał najpierw słowa „Winona Forever”, ale potem zmienił je na „Wino Forever”.

Johnny Depp - tatuaż z błędem fotograficznym

Jennifer Lawrence.

Według Elle (francuski tygodnik dla kobiet), Lawrence przypadkowo umieścił cyfrę „2” w swoim tatuażu „H2O” nad literą „H” zamiast poniżej.

Jennifer Lawrence - tatuaż z błędem - zdjęcie

Kevin Durant.

Durant ma na plecach ogromny tatuaż, ale na szczęście popełnił tylko jeden błąd. Według The Huffington Post (amerykańska publikacja internetowa) zamiast prawidłowego słowa „dojrzały” jest napisane „mautre”.

Kevin Durant - zdjęcie tatuażu z błędem

Przygotowane przez: viduf (Krasilnikov Stanisław Innokentyevich)