spálňa

Nápady do spálne: 30 príkladov pre každú veľkosť miestnosti

Nápady na spálňu drevená skriňa manželská posteľ

Ak vám ide o moderný štýl, nasledujúce nápady do spálne sú pre vás. Existujú príklady rôznych veľkostí izieb a tiež tie, ktoré kombinujú moderné s iným štýlom. Pozrite sa na Nápady do spálne stačí prísť a nazbierať inšpiráciu na zariadenie vlastnej spálne.

Nápady do spálne – moderná posteľ a štýlový dizajn steny

Nápady na stenu pokrývajúcu stenu do skrine

1. Nápady do spálne – Táto spálňa je vybavená modernou nízkou posteľou. Celá stena za ním slúži ako čelo postele, ktoré má tiež pekný vlnitý vzor. Veľká skriňa ponúka dostatok úložného priestoru, takže v nej nájdete miesto na všetko oblečenie a ešte viac vecí. Navyše je tu príborník, ktorý spolu s vysokou policou tvorí modernú nástennú jednotku so vstavaným stolom.

Nápady do spálne – veľký šatník s atraktívnym obilím

Nápady spálňa skriňa obrázok moderný štýlový

2. Nápady do spálne – Veľký šatník, ktorý má originálny vzor, ​​skutočne púta pozornosť. Vďaka použitiu tmavého dreva získa spálňa útulné a teplé prostredie, čo prispieva k pohodlnému spánku. K posteli je tiež pripevnené čelo postele, nočný stolík a písací stôl. Aké pohodlné!

99 nápadov na modernú spálňu – štýlové zariadenie s dizajnovým vkusom

Zariadenie malej spálne – 25 nápadov na optimálne plánovanie miestnosti

30 nápadov na toaletný stolík – ohromujúce návrhy do vašej spálne

Spálňa s nadčasovo elegantným dizajnom

Myšlienky dizajn steny spálne priľahlý k kúpeľni

3. Nápady do spálne – Na tomto príklade vidíte, že je ľahké vybrať si rôzne návrhy nábytku pre rovnakú spálňu. Veľmi nízka posteľ je obzvlášť zaujímavá v prvom variante, zatiaľ čo druhý príklad zaujme niektorými farebnými akcentmi. Oba majú susednú kúpeľňu, ktorú od kúpeľne delia len presklené steny. Z tohto pohľadu je možné povedať, že prvý príklad je vhodnejší pre mužov, zatiaľ čo druhý má ženský nádych, ktorý sa dosahuje prostredníctvom farieb a motívov..

Spálňa so štýlovým nábytkom – nástenné police ako pútadlo pre očiNápady spálňa omietka stena koberec podlahové závesy

4. Nápady do spálne – Táto spálňa je veľmi funkčná. Policová stena ponúka nielen dostatok miesta na knihy, dekorácie a ďalšie položky, ale priestor pod posteľou je tiež prakticky využitý a je tiež dobre osvetlený. Tento dizajn je vhodný aj do miestnosti pre mládež.

Neutrálne farby v spálni – biela a šedá

Nápady spálňový dizajnérsky nábytok moderný jednoduchý

5. Nápady do spálne – Neutrálne farby v bielej a sivej, ako aj rovné a jednoduché línie nábytku do spálne zaisťujú, že miestnosť pôsobí otvorenejšie a väčšia. Miestnosti dodá nádherný akcent vzorovaná tapeta v príjemnom sivom tóne.

Nástenná dekorácia v spálni

Nápady spálňa podlahová doska drevená skrinka bočný stolík

6. Nápady do spálne – Tu je ďalší príklad toho, ako používanie dreva dodáva miestnosti hrejivú atmosféru. A ani to nebolo uložené. Nábytok aj podlaha sú vyrobené z dreva a napriek tomu, že všetky majú inú farbu, z miestnosti srší harmónia. Je to čiastočne spôsobené veľkými oknami, ktoré prepúšťajú do miestnosti veľa slnečného svetla.

Manželská posteľ v spálni ponúka maximálne pohodlie

Nápady, spálňa, moderný dizajn obkladu stien

7. Nápady do spálne – posteľ je najdôležitejším kusom nábytku v spálni, však? Potom si posteľ zaslúži byť stredobodom pozornosti vizuálne. To sa v tomto prípade dosiahlo širokým rámom postele, ako aj čelom postele, ktorý sa rozprestiera po celej výške steny a časti stropu. Teplé farby sa stretávajú so studenými farbami a zaisťujú perfektný dizajn spálne. Dávajte tiež pozor na nádhernú rozmanitosť, ktorú môže poskytnúť tapeta so zaujímavým vzorom.

Veľké okná sú rozhodujúce pre pohodlie v spálni

Nápady moderný dizajn drevených panelov na stenu

8. Nápady do spálne – Táto spálňa má pohodlne vlastnú kúpeľňu, ktorá je oddelená iba polovicou steny. Vďaka veľkým oknám sa môžete cítiť blízko prírody bez toho, aby ste museli opustiť posteľ. Veľká moderná dlažba v čiernej farbe dodáva spálni istú eleganciu. Má to tiež akosi umelecký nádych.

Stena z pohľadového betónového vzhľadu

Nápady, spálňa, vystavená betónová stena, doska, doska, podlahová doska

9. Nápady do spálne – steny betónového vzhľadu sú v súčasnosti veľmi moderné. Aby sa však miestnosť nezdala príliš chladná, mala by byť kombinovaná s drevom. V tomto prípade bola na tento účel zvolená drevená podlaha a drevený nábytok. Čelo postele slúži aj ako polička a má aj písací stôl. Táto funkčná myšlienka je ideálna aj do menších spální.

Spálňa v plážovom štýle

Nápady spálňa koberec stena dizajn panely kúpeľňa

10. Nápady do spálne – V prípade, že vás zaujíma, kde táto skutočne moderná spálňa získava vzhľad v plážovom štýle: Je to kvôli mätovej zeleni, ktorá zdobí stenu a doplnky v koráli. Vďaka tomu je spálňa subtílne nafarbená a vyzerá ešte útulnejšie. Za zmienku stojí aj presklená kúpeľňa, o ktorej sníva asi každý.

Nápady do spální – deliaca stena ako dizajnový prvok

Nápady spálňa čelo postele moderné

11. Nápady do spálne – Skvelým spôsobom, ako oddeliť kúpeľňu od spálne, je priečka, ktorá môže slúžiť aj ako čelo postele. Ak sú obložené drevom, môžu vyžarovať teplo. V príklade tam bolo tiež pohodlne nainštalované nočné osvetlenie. Kúpeľňa získava vznešený vzhľad prostredníctvom elegantného mramoru, ktorý sa nádherne hodí aj k stropu, ktorý je známy zo starých bytov.

Spálňa vyzerá svetlá a veľká v bielej farbe

Nápady moderné vybavenie spálne

12. Nápady do spálne – Táto svetlá a veľká spálňa má priestor na všetko, čo je potrebné. Okrem veľkej postele s elegantným čalúneným čelom postele je tu aj kútik na čítanie. Pred spaním v posteli alebo v kresle si prečítajte knihu.

Čerstvá farba na stenu do spálne

Nápady spálne zelená farba na stenu vyzerá sviežo

13. Nápady do spálne – Posteľ je na podstavci, ktorý ponúka možnosť umiestniť písací stôl do stredu miestnosti bez toho, aby vám stál v ceste. Šatník bol zvolený aj z dôvodu úspory miesta, pretože má posuvné dvere, ktoré zabraňujú otváraniu dverí. Ako ste si určite všimli, v spálni je cítiť teplo. Je to spôsobené kombináciou teplých farieb, ktoré majú drevo aj žlté steny.

Spálňa v modernom vzhľade s akcentmi dreva

Nápady dekorácia steny do spálne obrázok veľké písmená

14. Nápady do spálne – nábytok a steny v elegantnej, aj keď jednoduchej bielej farbe, sú ešte lepšie zdôraznené, ak je do tmavého dreva zasadených niekoľko akcentov. Čelo postele, podlaha a príborník vytvárajú v tejto spálni tento efekt. Výsledkom je elegantný dizajn.

Kontrastné zariadenie nikdy nepustí oči

Nápady spálne moderný drevený rám postele koberec

15. Nápady do spálne – Poďme pre zmenu do spálne s kobercom. Pretože je to veľmi svetlé, miestnosť má tiež priateľský efekt, ktorý zase umožňuje tmavší nábytok. Skrinka a čelo postele majú veľmi zaujímavý dizajn. Ako vidíte, spálňa je veľmi moderná a príjemná.

Svetlé drevo do svetlej spálne

Nápady, spálňa, dubová zostava, kompletná komoda, skriňa, posteľ

16. Nápady do spálne – Táto útulná spálňa je ešte jasnejšia. Svetlé drevo poskytuje tento príjemný efekt. Jedinými tmavými akcentmi sú rámy obrazov na stenu a strop, ktoré zdobia posteľ. V opačnom prípade spálňa ponúka priestor pre všetok potrebný nábytok, ako je posteľ, šatník, nočné stolíky a písací stôl. Taburetku, ktorá k nej patrí, je možné ľahko uložiť pod stôl, aby nezaberala drahocenný priestor, keď nie je potrebná.

Nové čelo postele môže zmeniť spálňu

Nápady dizajn steny spálne dizajn kobercové nástenné police moderné

17. Nápady do spálne – Tu získate spálňu od čísla 15 opäť z inej perspektívy a s trochu iným dizajnom čela. Oko okamžite padne na zaujímavú poličku, ktorá sa perfektne hodí k zvyšku dizajnu miestnosti.

Spálňa s eklektickým nábytkom

Nápady spálňa koberec moderná dekorácia

18. Nápady do spálne – Zaujíma vás, čo sa vám na tejto spálni tak páči? Je to kombinácia moderného a vintage štýlu. O to druhé sa stará čalúnené čelo postele, kreslo a zaujímavé nočné stolíky. Písací stôl a stolička majú naopak zaujímavý dizajn, ktorý kombinuje kov s drevom.

Aby ste ušetrili miesto, založte malé spálne

Nápady spálňa moderné žalúzie záclony čierna biela

19. Nápady na spálňu – V skutočnosti malá spálňa bola rozdelená tak, aby v nej bolo ešte viac, než len toho najpodstatnejšieho priestoru. Obsahuje malú kanceláriu vzadu, kde sa nachádza jediné okno. Na obklady stien aj na podlahu bolo použité drevo. Ten posledný má tiež hravý vzor, ​​ktorý okorení miestnosť. Veľmi efektívna je aj sférická nočná lampa, ktorá v skutočnosti vyzerá skôr ako stropné svietidlo.

Biela a sivá tvoria atraktívny súbor

Nápady spálňa feng shui dizajnový nábytok

20. Nápady do spálne – Perfektný výber farieb je v tejto spálni okamžite badateľný. Modernú kombináciu bielej a sivej dopĺňa niekoľko červených akcentov a rôzne geometrické vzory v tkaninách. K dispozícii je tiež priestor pre malý písací stôl, aby ste mohli urobiť niečo pred spaním. Alebo len pohodlne sledujete televíziu, čo umožňuje príborník s televízorom.

Stolná lampa ako akcent v spálni

Nápady obloženie steny spálne drevo nepriame osvetlenie susediace s kúpeľňou

21. Nápady do spálne – všimli ste si zaujímavé nočné svetlá? Ak nie, pozrite sa ešte raz, pretože sú skutočne jedinečné. To isté platí pre nádherný dizajn steny oproti posteli a červeným stoličkám. Celé zariadenie tvorí minimalistický štýl, ktorý si môžete jednoducho zamilovať.

Priemyselný štýl bývania pre modernú spálňu

Nápady spálňa vystavená betónová stena optika priemyselná šik

22. Nápady do spálne – A máme ich tu opäť – steny betónového vzhľadu. Chladnú atmosféru, ktorá vyžaruje túto modernú myšlienku, opäť narúša teplá drevená podlaha. Vstavaná skriňa má zaujímavé posuvné dvere z dreva a v štýle shabby chic. Čo však skutočne vyniká, je zaujímavý dizajn okien. To sa opäť opakuje s čelom postele, ale tiež zaujímavým spôsobom s nočnými stolíkmi.

Okoreňte monochromatický nábytok

Nápady dizajn steny spálne LED osvetlenie moderná žltá šedá stena

23. Nápady do spálne – Na okorenenie monochromatického interiéru niekedy stačí len efektívne osvetlenie. Polička nad posteľou je tu zvýraznená žltým svetlom. Aby zodpovedali sivému nábytku, boli upravené čiernobiele obrázky, ktoré ich ešte viac zvýraznili.

Útulné posedenie v spálni

Nápady panely na dizajn steny spálne moderné veľké

24. Nápady do spálne – Dve časti tejto spálne (priestor na spanie a posedenie) majú na jednej strane rovnaký štýl nábytku, ale na druhej strane sú od seba opticky oddelené dvoma rôzne tvarovanými kobercami. Celé zariadenie zaisťuje, že miestnosť vyzerá svetle a priateľsky, aj keď je tam len relatívne malé okno – skutočne perfektný dizajn!

Spálňa v bobuľových nuansách

Nápady spálňa útulná farba steny moderná

30. Nápady do spálne – Táto spálňa na prvý pohľad pôsobí úchvatným dojmom. Tu sa používajú rôzne teplé odtiene hnedej a červenohnedej. Toto a lesklé textílie dodávajú miestnosti útulnú a elegantnú atmosféru. Napriek malým rozmerom spálne je tu priestor aj na veľkú šatníkovú skriňu. Perfektná voľba pre každú dámu, ktorá sa nemôže rozlúčiť so svojimi starými modelmi.

nápady-návrhy-spální-hnedý-koberec-šach-vzor-posteľ-dizajn-zakrivený

nápady-návrhy spální-hnedé-biele-osvetlenie-moderné

nápady-návrhy-spální-strecha-sklon-hnedo-biela-šik-parkety-podlaha

nápady-návrhy spální-ušľachtilé-vrstvené-parkety-podlaha-svetlo-béžové-okná

nápady-návrhy-spální-jasný-biely-šik-krištáľový-luster