spálňa

Kožená posteľ ako ústredný bod v spálni – štýlová a pohodlná

Kožené postele-hnedé-vysoké-čelo postele-taupe-stena-farba-tmavé-drevo-nočné stolíky

V spálni by mal interiér slúžiť na niekoľko účelov. Skrinky na uloženie oblečenia, komody a nočné stolíky na všetky tie milé drobnosti a doplnky, zrkadlá a osvetlenie na videnie a videnie. V centre pozornosti je však jednoznačne posteľ – miesto odpočinku a relaxácie, kus nábytku pre zdravý a pokojný spánok. Pohodlie a dizajn sa navzájom dopĺňajú, čo je pri koženej posteli obzvlášť dôležité. Kožené postele sú ideálne pre každého, kto oceňuje vysokú úroveň pohodlia pri spánku a štýlový dizajn – Perfect-schlafen.de ponúka veľký výber.

Kožená posteľ s tým istým niečím – koženým materiálom

Biela kožená posteľ-bez-čela-steny-dizajn-panely-huňatý-koberec

Koža je prírodná surovina, ktorá je ideálna na spracovanie v nábytkárskom sektore. Prírodný produkt koža sa už dlho osvedčuje v pohovkách a kreslách. Nielen pravá koža však prejavuje vynikajúce vlastnosti – krok dokáže držať aj kvalitná syntetická koža.

Biela kožená posteľ-vysoké čelo postele-prírodný-stenový-dizajn-huňatý-koberec

Postele s hlavou, nohou a bočnými časťami potiahnutými kožou dodávajú mimoriadny pocit života a spánku. Ušľachtilý materiál prináša do spálne nádych luxusu. Kožený charakter zároveň vytvára útulnú atmosféru. Výber materiálu zohráva dôležitú úlohu, najmä pri puristickom alebo minimalistickom štýle zariaďovania. Kožené postele upúšťajú od zbytočných volánov, fungujú výlučne kvôli svojmu dizajnu a zameriavajú sa na charizmu kože.

Kožená posteľ k dispozícii v mnohých farbách

Kožená posteľ-červeno-sivá-podlaha-biela-posteľná bielizeň-kvetinový vzor

Koža môže byť zafarbená v mnohých odtieňoch. Kožená posteľ v bielej alebo krémovej farbe pôsobí ľahkým dojmom bez tiaže. Vo výrazných farbách vyzerá kožená posteľ dominantne a dodáva miestnosti zmyselný nádych. Tmavé farby sú veľmi vhodné aj pre kožené postele, najmä do spálne s mužným nádychom.

Kontrasty a akcenty oživia miestnosť – ľahkú koženú posteľ preto možno doplniť trendovým nábytkom s lakovaným vzhľadom a výraznými farbami. Ľahký drevený nábytok vytvára zaujímavý kontrast k koženej posteli v intenzívnom odtieni. Pretože však koža vyžaduje aj špeciálne ošetrenie, tu niekoľko tipov na čistenie a Tipy na starostlivosť.

Rovnako dôležité ako vzhľad: dokonalé pohodlie pri spánku

Kožená posteľ-hnedo-krémovo-ružová-posteľná bielizeň-taupe-spálňa

Aj keď je vzhľad na prvý pohľad rozhodujúci, posteľ ukazuje svoju skutočnú silu iba vtedy, keď sa používa. Kožené postele sú k dispozícii vo všetkých bežných veľkostiach. Rošt a matrac prispôsobené na mieru obyvateľom dodávajú posteli slávne „vnútorné hodnoty“. Dobre spite a prebúdzajte sa svieži – to je možné s vybavením, ktoré sľubuje vysoký komfort spánku.

Kožená posteľ je navyše nielen zárukou ničím nerušeného spánku, ale ponúka aj pohodlnú oddychovú zónu počas dňa. Jednoducho vypnite medzi tým, naplánujte si krátky spánok alebo strávte upršanú nedeľu v posteli s vzrušujúcou knihou – kožená posteľ je rozhodne príjemným životným partnerom!

V spálni sú trendy biela a šedá

kožená posteľ-biela-prírodný kameň stena-doska-šedá-lila-posteľná bielizeň

biele čalúnenie a vysoké čelo postele

Kožená posteľ-biela-vysoké čelo postele-moderná-spálňa

Moderná spálňa v bielej a hnedej farbe

Kožená posteľ-hnedá-parketová podlaha-čelo skrinky-nočné stolíky