Remeselné nápady

Remeslá s kryštálmi – zdobenie kožených sandálov

Basrteln-s-kryštálmi-koberec-blízky obrázok

Ak ste šikovní v ručných prácach a chcete na leto navrhnúť niečo nové so svojimi starými koženými sandálmi, táto myšlienka je ako stvorená – kožené sandále cez Tvorba s kryštálmi urob to milšie.

Ako ozdobiť kožené sandále vytvorením kryštálov

koža-sandále-koláž-kryštály-ozdoba-ženy

Pre iný vzhľad – kožené sandále so širokými remienkami sú obzvlášť trendy v lete 2014. Môžete si vybrať ploché, podpätkové alebo platformové. Sandále z plastu, ktorý imituje skutočnú kožu, sú aktuálne aj pre túto sezónu a dajú sa ľahko ozdobiť. Kryštálové výrobky môžete použiť na látkové topánky a dokonca aj na oblečenie. Nechajte pracovať svoju kreativitu a vytvorte umelecké dielo.

Skúste si pohrať s kryštálmi na kožených sandáloch

materiály-sandále-koža-kryštály-lepidlo

Môžu byť perfektne kombinované so sukňou, džínsami, nohavicami a jemnými šatami. Ak sa vám kožené sandále zdajú príliš jednoduché, potom môžete vždy pridať trochu viac lesku a získate nový, nepochybne krásny výsledok. Teraz vám ukážeme, ako ozdobiť kožené sandále veľkými kryštálmi.

Nakúpte cca. 6-7 veľkých kamienkov Swarovski alebo iných šperkov alebo viac, podľa toho, koľko stužiek chcete ozdobiť. Tiež potrebujú silné lepidlo, pretože sandále sa používajú vonku a niekedy aj na slnku.

Čo musíte urobiť, naneste malé množstvo lepidla na kryštály a potom ho zľahka naneste na kožený remienok.

Aby skutočne dobre držali, použite sponku na dokumenty, aby boli na páse pod tlakom asi 2-3 hodiny. Na zachovanie lesku kameňov sa nanáša vrstva laku. Nech vaše kožené sandále už teraz nevyzerajú lepšie?

Kryštály nastavte do podpier tak, aby zostali pevne na sandáloch

bižutéria-kamienky-koláž-príprava-ručné-sandále

Stlačte lepidlo na základňu kryštálových podpier

lepiaca tkanina-koža-sandále-koláž-kameň

Nová inšpiratívna dekorácia pre vaše sandále 

príklad-koža-sandále-papradie-koberec-kryštály

Skvelý nápad na leto – elegantné zdobené sandále

Basrteln-s-kryštálmi-koberec-blízky obrázok