Remeselné nápady

Pekná váza ako ozdoba zo starých predmetov

farebná-cola-fľaša-váza-nápady-dekorácia

Leto prebúdza kreativitu. Z tohto dôvodu je teraz najlepší čas nechať voľne plynúť svoje nápady. Čo tak pár nápadov, ktoré môžu vylepšiť interiér vášho domova? S nimi sa atmosféra stane živšou a vy premeníte svoj domov na miesto relaxácie, čo tiež zlepšuje vnútorný pocit.

Navrhnite peknú vázu ako dekoráciu zo starých predmetov

originál-žiarovka-váza-nápad-dva

Tá pekná by nemala byť v žiadnom dome Váza ako ozdoba chýbajú, aby sme mohli vyzdobiť svoj domov peknými kvetmi, ktoré dostávame ako darčeky. Niektoré sú drahé, niektoré sú nám drahé a iné si dokážeme vyrobiť sami.

Dnes pre vás máme niekoľko príkladov, z ktorých vecí si môžete vyrobiť jeden Váza ako ozdoba môžeš to urobiť sám Trvá to len niekoľko minút, ale výsledky sú pôsobivé.

Váza vyrobená z prameňa ako ozdoba

Vyrobte si bambusovú vázu z jarného peria

Ak máte pár peria zo starej postele niekde v podkroví alebo v pivnici, teraz je načase nájsť im využitie. Použite ho ako vázu na vloženie sušených jesenných kvetov. S ním môžete ozdobiť stôl, dať ho na okenný parapet alebo do kuchyne. Skvelé je, že pre túto vázu nemusíte robiť nič iné a stále vyzerá dobre Váza ako ozdoba úžasné. Ak chcete, perie môžete osviežiť peknou farbou podľa vlastného výberu. Farbu naneste štetcom, nechajte uschnúť a vaša nová váza je pripravená.

Vázy vyrobené zo žiaroviek

žiarovka-váza-nápady-dekorácia-domáca výroba

Len sa pozrite, ako krásne vyzerajú. Vyhorené žiarovky preto nevyhadzujte. Namiesto toho odstráňte spálenú vnútornú časť a na oboch stranách pridajte otvory, do ktorých môžete pripevniť kus drôtu alebo šnúrky na zavesenie žiarovky v záhrade alebo na terase. Teraz tam vložte pekné kvety a vychutnajte si krásu svojho nového Váza ako ozdoba. Môžete tiež zapojiť malú fantáziu a pekne ich namaľovať alebo ozdobiť mašličkami.

Vázy v škrupine morských slimákov

váza-urob si-staré-predmety

Tento rok, ak sa chystáte stráviť letnú dovolenku na pláži, nazbierajte veľa mušlí morských slimákov, pretože ich môžete využiť aj ako vázy. Stačí ich naplniť vodou a vložiť doň niekoľko pekných kvetov. Ozdobte touto krásnou Váza ako ozdoba v spálni a užite si romantiku, ktorú prináša.

Pozrite sa okolo svojho suterénu a domu, pretože je tu toľko ďalších zabudnutých a zdanlivo zbytočných predmetov, ktoré môžete použiť na ozdobu svojho domova.

Moderný hrot je možné použiť aj ako ozdobu do vázy

váza konzervujúca sklenená špička

Použite malé kúsky látky zo skrine

váza-staré-okuliare-výroba-koláž-nápad

Potrebné remeselné materiály 

materiály-dekorácia-váza-dizajn-nápady

Kartónová váza – ozdoba na večierky

materiály-váza-kartón-urob si sám-drotár-koláž

Elegantná reťaz z pohárov na džem

Mason-jar-váza-kvet-reťazec-urob si sám

Vyrobte si ružový strom sami ako ozdobu stola