Remeselné nápady

Pečiatka na Vianoce – vyrobte si 3D vianočné pohľadnice a visačky

pečiatka na vianočné pohľadnice-nápady-hviezda-remeselné nápady-darček

Stampin up je vlastne výrobcom remeselných doplnkov v rôznych formách. Ponúkajú sa pečiatky, punče a tiež veľký výber papiera na scrapbooking, s ktorým sú možné mimoriadne krásne ručné práce. Táto ručná spoločnosť je za posledných 20 rokov stále obľúbenejšia, pretože výrobky, ktoré spoločnosť ponúka a ktoré obsahujú aj vhodné nástroje, robia ručné práce ešte zábavnejšími a vhodnejšími pre každú príležitosť. Radi by sme vám poskytli niekoľko nápadov Pečiatkovanie na VianocePredstavte si n, ktoré zahŕňa vianočné pohľadnice aj darčekové balenie. Inšpirujte sa nimi a ozvláštnite svojich blízkych!

Pečiatka na Vianoce – obrázky na imitáciu

pečiatkovanie vianočných darčekov vianočná karta 3d jedle

Existuje nespočetné množstvo variant vianočných pohľadníc Stampin up bez preháňania. Ponúka sa mnoho motívov, ktoré je možné zostaviť na ľubovoľnú kartu a vytvoriť tak jedinečné a osobné motívy. Niekoľko prvkov bolo zlepených dohromady, čím vznikol zaujímavý 3D efekt z papierových motívov.

Vyrobte si karty so Stampinom na Vianoce

pečiatka na vianoce jedľa-červeno-biely-papier-motívy-vianočný

Na to, aby ste urobili dobrý dojem, však nemusíte nevyhnutne vyberať bujný dizajn vianočného pozdravu. Použitie prvkov, ako je jednoduchý reťazec, je tiež vynikajúcou myšlienkou. Na Stampin na Vianoce vytlačte ľubovoľný motív na lepenku a potom karty ozdobte jednoduchými materiálmi.

Jednoduchý remeselný nápad na Vianoce

pečiatkovanie vianočných šnúrok-mašle-zvončeky-jednoduchý dizajn

Ako teda vidíte, nie všetko musí byť objednané u spoločnosti, aby bol Stampin ‘úspešný tieto Vianoce. Veci z domácnosti môžete kombinovať s materiálmi zboku. Táto atraktívna vianočná pohľadnica má pekný motív zvýraznený červenou šnúrkou, malými zvončekmi a vzorovanou páskou. Washi páska funguje dobre.

Pohrávanie sa s 3D prvkami

pečiatka na vianočný vianočný stromček-drotár-jedľa

Poprajte niekomu Veselé Vianoce so známkami. Táto vianočná pohľadnica ako nápad na Stampina na Vianoce pozostáva z niekoľkých vrstiev. Horný bol vyrazený, aby získal zodpovedajúci vianočný motív, ktorý odhaľuje vzorovanú vrstvu pod ním. Ak chcete, aby vrstvy takto trčali, môžete ich jednoducho zlepiť hrubšou, obojstrannou lepiacou páskou.

Vianočné remeslá s papierom

pečiatkovanie-vianočné-originálne-ručné-inštrukcie-radosť-príbuzní-darčeky

Hrajte s papierom! Zložte a nakrájajte, pokryte povrch rôznymi prvkami a povedzte Stampinovi všetko najlepšie k Vianociam. Remeselné nápady sú moderné varianty, ale stále z nich vyžaruje potrebná nostalgia a vianočný duch.

Skladací a dizajnový papier

pečiatkovanie-vianočné-snehové vločky-tyrkysovo-modré-kamienky-vyrobte si samy

Karty Stampin up na Vianoce môžete vyrobiť aj dodatočným skladaním vystrihnutých motívov, aby ste vytvorili ešte zaujímavejšiu textúru. S trochou lesku sa dá navrhnúť aj papier. Tu môžete vidieť skvelý príklad s týmto nápadom na Stampin ‘up to Christmas. Ako motívy slúžia snehové vločky v rôznych odtieňoch modrej.

Pečiatkovací príves na Vianoce

pečiatkovanie-vianočné hviezdy-vianočné motívy-drotár-deti-nápad

Tiež sme vám museli úplne ukázať tento originálny nápad na Stampin na Vianoce. Karta sa opäť skladá z rôznych vrstiev, pričom v jednej z nich sú vyrazené hviezdy. Pomocou nití bolo do takto vytvorených dier zavesených viac hviezd, čím vznikol originálny vzhľad. Záver je prúžok s pozdravom na vianočnom prianí.

Naučte sa pečať v kurzoch

pečiatkovanie-vianočné auto-vianočné-pohľadnice-lesný motív

Pre Stampin up sú ponúkané aj kurzy, ktoré vysvetľujú, ako najlepšie pracovať s materiálom a nástrojmi. V mnohých prípadoch však tieto kurzy nie sú zadarmo. Mnoho zaujímavých návrhov nájdete aj v katalógoch. Ak by ste teda chceli viac nápadov na Stampin ‘up na Vianoce, môžete si ich objednať.

Remeselné práce s deťmi

pečiatkovanie-vianočné-detské-motívy-lepenie-3d-kartových nápadov

Stampin up to Christmas zaručene pobaví aj deti. Preto môžete zorganizovať zábavné popoludnie pri tvorbe a navrhovaní skvelých vianočných pohľadníc pre priateľov a príbuzných. Budete prekvapení, akú veľkú predstavivosť majú tí najmenší. V závislosti od ich veku pomôžte deťom s rezaním a lepením.

Vianočné sviečky ako motívy

pečiatkovanie-vianočné-3d-efektové-sviečky-veselé-požehnané-lepidlo

Táto vianočná pohľadnica, na ktorej sú vyobrazené tri sviečky v rôznych farbách, je veľmi jednoduchý nápad, ktorý je veľmi vhodný aj pre začiatočníkov. Vhodný je papier na scrapbooking v akejkoľvek vianočnej farbe vrátane trblietavého papiera. Rôzne veľkosti a polohy vytvárajú pre Stampina na Vianoce zaujímavý 3D efekt.

Pečiatkovanie a ručné práce

pečiatkovanie-vianoce-3d-hviezda-inšpirácia-červeno-zlaté

Táto vianočná pohľadnica pozostáva na jednej strane z dierovaného papiera a na druhej strane z takéhoto reliéfu. Hlavným motívom je vianočná hviezda v rôznych veľkostiach. Na nastavenie akcentov môžete na Vianoce použiť aj darčekové stuhy na Stampin up. Tu bol uviazaný jednoduchý luk, ktorý celej veci dodáva finiš.

Na Vianoce vyrazte pečiatku z papiera

pečiatkovanie-vianočné prúžky-papier-vianočný stromček-drotár

Môžete tiež znova použiť zvyšky alebo recyklovať staré karty pre Stampina na Vianoce. Tu boli napríklad pásy použité na vytvorenie vianočného stromčeka. Alternatívne môžete na povrch prilepiť aj washi pásky. Pre 3D efekt odporúčame namiesto toho lepenku, ktorú opäť prichytíte obojstrannou lepiacou páskou.

Dodatočné dekorácie

pečiatkovanie-vianočné-vianočné pančuchy-červeno-biele-farby-šnúry-klipy

Pohrajte sa s rôznymi prvkami, keď tvoríte so Stampinom na Vianoce. Na kartu prilepte šnúrku a pomocou malých sponiek zaveste motívy ako vianočné ponožky. Ponožky je najlepšie zafixovať lepiacou páskou. Potom môžete pridať priadzu a niekoľko zvonov.

Prívesky na darčeky

pečiatkovanie-vianočné kvapky-dekorácie vianočného stromčeka-oranžovo-modré

Nielen karty je možné navrhnúť pomocou Stampin pripraveného na Vianoce. Malé visačky, ktoré sú zavesené na darčekoch, sú tiež skvelým nápadom, ako urobiť niekomu radosť tieto Vianoce. Takéto štítky na obrázku vyššie je možné tiež poštekliť paličkami od nanuku. Opäť skvelý nápad na používanie každodenných materiálov!

3D obrázky Tinker

pečiatkovanie-vianočné-okenné-dizajnové-flitre-dekorácie-originálne-kutilstvo

Takýto motív okna ponúka aj Stampin up to Christmas, ktorý je možné použiť na obzvlášť zaujímavú vianočnú pohľadnicu. Na jednej strane zostáva pozadie po nalepení viditeľné, ako na skutočnom okne, a na druhej strane doň možno uložiť a použiť ako doplnkovú dekoráciu flitre alebo vyrazené prvky. V tomto článku nájdete ďalšie nápady na vianočné karty.

Opečiatkujte vianočné obaly

pečiatka-vianočné-balenie-vianočné-darčekové-stuha-papier

Ak nemáte talent na balenie darčekov na baliaci papier, môžete so Stampinom na Vianoce vymyslieť niečo iné. Aj z jednoduchého vrecka na chlieb sa stane atraktívny a nápaditý obal. Môžete ho tiež skombinovať s vlastnoručne vyrobeným štítkom, ktorý slúži aj ako vianočný pozdrav.

Od starého k novému

pečiatkovanie-vianočné-prívesné-známky-nápady na darčeky-veniec-jeleň

Vezmite staré vianočné pohľadnice s návrhmi, ktoré sa vám páčia, a vystrihnite ich. Už máte niekoľko vecí, ktoré môžete použiť na vianočné pečiatkovanie bez toho, aby ste museli míňať ďalšie peniaze. Môžete kombinovať prvky a vyrábať visačky na darčeky alebo vianočné pohľadnice s rodinou a pre celú rodinu.

Pečiatkujte drevom

pečiatkovanie-vianočné-drotárstvo-3d-prvky-darčekové značky

Svoje ručné práce môžete navrhnúť aj z materiálov, ktoré nie sú vyrobené z papiera. Niektoré štítky vyššie boli napríklad ozdobené drevenými snehovými vločkami pre Stampina na Vianoce. Gombíky, kamienky, nálepky alebo prívesky na šperky sú skvelé aj na implementáciu skvelých nápadov na Vianoce.

Vynaliezavé balenie

pečiatkovanie-vianočné-nápady na darčeky-cukríky-santa-claus-papier na bradu

O niečo prepracovanejší nápad, ale ktorý rozhodne stojí za to, je tento originálny vianočný obal. Predstavuje kostým Santa Clausa, v ktorom je umiestnená škatuľka so sladkosťami. Na ňom je pripevnená Ježiškova tvár s bradou, ktorá by mala po zabalení visieť z obalu. Vtipné nie je?