Remeselné nápady

Ohromujúce vázy z priadze, ktoré si vyrobíte sami

vázy dekoračné priadze stôl na večierok

Existuje neskutočné množstvo DIY projektov, v ktorých sa používajú bežné predmety dennej potreby a domáce potreby. Zdá sa však, že domáce vázy sú najbežnejšie a najobľúbenejšie. Je to väčšinou kvôli tomu, že sú tak prístupné a ako plátno vyrobené z trblietok a zlata alebo, ako v tomto prípade, majú námornícky štýl kvôli peknému omotaniu priadze. Tieto malé ukážky sú roztomilé a okamžite dodajú teplo modernému bielemu kuchynskému stolu. Začnite si vyrábať svoju vlastnú peknú vázu alebo niekoľko a budete bezpochyby na svoje hrdé Vázy pre domácich majstrov byť.

Ohromujúce vázy pre domácich majstrov vyrobené z priadze

šik-idea-váza-priadza-guľa-tvar

Si pôsobivý, však? A čo je najlepšie, nie je také ťažké ich vyrobiť, ako by mohli vyzerať. Aby to bolo skutočne jednoduché, máme niekoľko skíc pre rôzne vzory, ktorými môžete vázy obaliť priadzou. Tak to jednoducho vyskúšajte.

Vázy na kutilstvo vyrobené z pletenej priadze

Priadza-príprava-váza-obal-nápad-kvety

Je to také ľahké! S najväčšou pravdepodobnosťou by ste museli kúpiť takú vázu z obchodu. A tiež myšlienka zdobiť vázu ružovými ružami. Alebo si môžete vybrať hortenzie pre klasickejší, námornejší vzhľad.

Vázy na kutilstvo vyrobené z tkanej priadze

priadza-dekoracia-navody-idea-design-domov

Táto váza je obzvlášť pekná, pretože robí veľký dojem aj bez kvetov. Výška a textúra sú vhodné ako ozdoba poličky na knihy alebo odkladacieho stolíka vo vstupnej časti a poskytujú skvelý akcent.

Vázy pre domácich majstrov omotajte priadzou

celá kompozícia-kvetinová-priadza-dekorácia-váza

Táto váza sa veľmi ľahko replikuje. Napriek tomu to vyzerá, že je to drahá, ručne vyrábaná dekorácia. S miernym akcentom akejkoľvek farby vyzerá váza ešte krajšie a jednoduchá technika balenia z nej robí roztomilú dekoráciu.

Teraz je načase, aby ste si vytvorili svoj vlastný Vázy pre domácich majstrov vyskúšaj. Nebojte sa, pretože to bude určite skutočný úspech.

Kvety 

foto-zavrieť-kvet-urob si sám-nápad-urob si sám

 Skvelý návrhársky nápad

kvety-ako-dekoracia-na-party-dom

 hra farieb

príprava kvetu-nápad-dekorácia-stôl-návod

 Paličky sú krátke

kvetinová priadza-urob si sám-nápad-dekorácia

 Skvelý nápad na záhradné párty

kvetinová dekorácia-priadza-váza-stôl-nápad-sami