Remeselné nápady

DIY stojan na víno vyrobený z komody pre všetkých milovníkov vína

komoda prerobiť kutilstvo stojan na víno nápady nábytok

Ak ste milovníkom dobrého vína a chceli by ste sa pochváliť svojimi vzácnymi kúskami, toto je ono DIY stojan na víno zo starej komody a strešných škridiel práve pre vás! Na projekt nepotrebujete žiadne špeciálne schopnosti. Budete prekvapení, aké ľahké je obnoviť policu.

V prípade, že nemáte starú komodu, ktorú potrebujete na DIY stojan na víno zastavte sa v antikvariáte alebo starožitníctve, alebo si ihneď kúpte nový. Všetko závisí od vášho vkusu a rozpočtu, ktorý ste si stanovili.

DIY stojan na víno vyrobený zo starej komody

Kutilské zásuvkové skrinky na víno si postavia milovníci

V komode poukladajte tehly na seba. Drobnou nevýhodou komody v príklade bola skutočnosť, že bola rozdelená pre jednotlivé zásuvky a že po vybratí zásuviek nepredstavovala prázdny rám. Z tohto dôvodu nie je možné tehly na seba naaranžovať tak, ako by ste chceli, pretože ste obmedzení výškou každého oddelenia. Takže by ste mali ísť do toho DIY stojan na víno buď si kúpte komodu, ktorá nerozdeľuje iba dosky, alebo ju môžete jednoducho odstrániť, aby zostal iba vonkajší rám. Alebo môžete nechať len dve oddelenia a naplniť ich tehlami. To by bola dokonca ešte lepšia možnosť, pretože týmto spôsobom je možné lepšie udržať hmotnosť tehál. Teraz si môžete aranžovať strešné tašky tak, ako sa vám páči.

DIY stojan na víno – upravte strešné tašky

Usporiadajte strešné škridly a urobte si zásuvku na police na fľaše vína sami

Usporiadanie komody tomu bránilo tehly DIY stojan na víno skladať na seba priebežne, čo je opäť prípad na nasledujúcom obrázku.

polica na víno urobte si sami strešné tašky

Usporiadajte fľaše vína, ako sa vám páči

Opätovným použitím starej komody a starých škridiel nielenže ušetríte, ale aj nejakým spôsobom chránite životné prostredie. Najlepšie na tom je, že na tento projekt nepotrebujete ani klince, skrutky alebo nástroje DIY stojan na víno napodobniť, je to také jednoduché. A motto tohto projektu je: „Verte v lacné v stojane na víno, ale nie v víno samotné.“

Bavte sa pri jeho stavaní! Prajeme vám príjemné večery v dobrej spoločnosti s lahodným vínom!

Stojan na víno tehlový rustikálny kovový rám DIY imitácia

Môžete si tiež vyrobiť kovový stojan na víno

kolekcia vína tehly diy replika kus nábytku

Stojan na víno pre špeciálnu zbierku vína