osvetlenie

Svetlá Artemide Design – nadčasová klasika z histórie dizajnu

Moderné závesné a stojacie lampy Artemide issey miyake-Tatsuno-Otoshigo

Medzinárodne známy výrobca svietidiel Artemide je synonymom pre vysokokvalitný dizajn osvetlenia s vysokými technickými štandardmi v tomto odvetví. Spoločnosť so sídlom v Pregnane pri Miláne založili v roku 1960 Ernesto Gismondi a Sergio Mazza a od tej doby si stanovila za cieľ reagovať na veľmi individuálne potreby ľudí a presvetliť ich oblasti života veľkolepým a funkčným svetlom. Objavte tu kúsok rozmanitého sveta dizajnových svetiel Artemide.

Svetlá Artemide – jedinečný dizajn

Závesné LED svietidlo Pirce Mini

Závesná lampa talianskeho dizajnu artemide Pirce Mini-Soffitto LED

Popredný svetový výrobca dizajnových svetiel vám ponúka množstvo atraktívnych dizajnov, ktoré sú vhodné do rôznych miestností. Artemide nie je o bežných lampách, ale skôr o umeleckých dielach. Svedčia o tom mnohé svietidlá, ktoré už boli ocenené medzinárodne uznávanými cenami, ako napríklad Red Dot Design Award – vrátane závesných svietidiel Mercury, Logivo, Pirce atď. Ich kreativita otvorila nový pohľad na dizajn svietidiel a tým iniciovala technické inovácie.

Svetlá Artemide vylepšia váš obytný priestor

artemide design klasický dizajn žiarovky Interiérový dizajn modernej reštaurácie Tolomeo DecentratoTolomeo – klasika v svetelnom dizajne

Svetlá Artemide Design presvedčia prvotriednymi materiálmi a predstavujú syntézu flexibility a funkčnosti. Modely ako Tizio (1970) od nemeckého návrhára Richarda Sappera a Tolomeo Tavolo (1987), ktoré navrhli Michele de Lucchi a Giancarlo Fassina, sú medzi ikonami priemyselného dizajnu a sú súčasťou interiérového dizajnu a múzeí umenia z celého sveta. Dizajn Artemide stretáva sa so zeitgeistom a udáva trendy znova a znova. Vychutnajte si vkusný taliansky životný štýl vo svojom vlastnom dome.

Funkčné svetlá s modernou LED technológiou

artemide stojacia lampa moderného dizajnu hoshigame-tavolo

Lampy z kolekcie Hoshigame sľubujú prvotriednu kvalitu a štýlový vzhľad.

Kombinácia inovatívnej LED technológie a nadčasového dizajnu

dizajnové svetlá artemide stojacia lampa-cadmo biele nepriame svetlo

Stojacia lampa Cadmo vyzerá veľmi elegantne a futuristicky

moderná stojanová lampa artemide-Cadmo futuristický dizajn