osvetlenie

Sklenené lustre – kúzlo benátskeho umenia

luster so zlatým lemom

Benátske sklo je celosvetovo známe svojou krásou. Keď ste v Benátkach, človek automaticky myslí nielen na nádheru mesta, ale aj na benátsku Sklenený luster. Sú obzvlášť krásne a jedinečné a nikde inde neexistuje porovnateľné umelecké dielo. Ak si to už uvedomujete, je ťažké si predstaviť, ako svetlo pochádza z Benátok Sklenený luster bude vyzerať.

Benátske lustre z La Murriny

sklenený luster do obývačky v modrej farbe

Ale nemusíte sa len držať myšlienok, pretože La Murrina dokončil skutočné diela – vynikajúce, jedinečné a veľmi krásne – skutočné umelecké diela. Zvláštny a obdivuhodný, tento benátsky Sklenený luster sú vyrobené na mieru podľa priania zákazníka pre farbu, tvar a veľkosť. Mäkké svetlo od Benátčana Sklenený luster je ideálny pre elegantné oslavy, intímnu atmosféru, degustáciu vína a romantické večere.

Sklenený luster – perfektný kus dekorácie

lesk skla biela červená okrúhly tvar

Originálne a jedinečné, benátske značky Sklenený luster aby váš domov vyzeral moderne a očarujúco. Kričí na „luxus“ a „kráľovskú hodnosť“. Luster vytvára ľahšiu atmosféru útulnosti a intimity a oživí každý interiér elegantným a štýlovým dizajnom. Cit pre dekoráciu je posilnený jedinečnou priehľadnosťou benátskeho skla. Dizajnéri svojou neporovnateľnou profesionalitou a talentom vytvorili mimoriadnu symbiózu medzi sklom a svetlom – niečo, čo nemožno vidieť nikde inde. To je jeden z mnohých dôvodov, prečo Benátčan Sklenený luster sú žiadané mnohými. Fantasticky krásne, jedinečné a elegantné, majú žiarivý benátsky štýl, ktorý vyzdvihuje tradičné prvky benátskej kultúry..

Farba, techniky a nepopierateľne krásny štýl Benátčana Sklenený luster urobte tento kúsok tak božským a vynikajúcim. Jednoduchými a prírodnými, ale aj očarujúcimi tvarmi vzbudzuje nádheru, ktorá nám v tom čase pripomína tanečné sály v Európe..

Priehľadný sklenený luster s okrúhlymi svetlami

luster z bieleho skla

Benátsky sklenený luster

Benátsky lustr z priehľadného skla

Sklenený luster vo fialovej farbe s ružovými kvetmi

luster dekorácia fialovo ružových kvetov

Sklenený luster so zlatým lemom

sklenený luster la murrina zlaté kvety

Benátsky sklenený luster s kvetmi

dekorácia kvetov so skleneným leskom

Sklenený luster s modrými prvkami ako ozdoba

luster s lampami z modrého zlata okrúhly

Elegantné závesné svietidlo s difúznym svetlom “Zeppelin” od Marcela Wandersa