osvetlenie

Neobvyklý dizajn krištáľového lustra – Berlín od Isabel Hamm

Zbierka krištáľových lustrov Berlin-Isabel Hamm

Z Krištáľový luster od Isabel Hamm možno právom nazvať majstrovským dielom. Pomenovali ho podľa Berlína a je rovnako veľký ako hlavné mesto Nemecka. Jeho neobvyklý tvar určite upúta pozornosť miestnosti. Berlín je pozoruhodný a môže sa stať predmetom akejkoľvek konverzácie.

Inovatívny krištáľový luster s netradičným dizajnom

Podrobnosti o berlínskom lustri Hamm Design

Ako sami vidíte, je to tak Krištáľový luster jemné, jemné a elegantné a nemusia pripomínať nič, čo ste doteraz videli. Jeho originalita je jeho najväčšou devízou. Berlín je trochu výstredný, avantgardný, ale zároveň absolútne inovatívny. Umelecké diela Isabel Hammovej ukazujú jej veľkú profesionalitu a neobmedzenú kreativitu.

Krištáľové lustre – hodnotný doplnok do každej miestnosti

Londýnsky luster Fano IDeen

Z Krištáľový luster Berlín je nielen nádherné umelecké dielo, ktoré v každom verejnom priestore vytvára príjemnú domácu atmosféru, ale aj ľahká socha – dokonalé obohatenie, ktoré sa hodí do každého interiéru. Bol navrhnutý pre foyer Parkkollonaden na Potsdamer Platz a bol vytvorený v roku 2005. Berlínsky luster má nasledujúce rozmery – 560 cm na výšku a 70 cm na šírku, svetelný zdroj: NV halogén 30 × 50 watt.

Dizajn svietidla – vášeň a umenie

luster Design-Hammova ľahká socha

Všetky Krištáľový luster Návrhy od Isabel Hamm sú nádherné projekty, ktoré posúvajú dizajn svetiel na vyššiu úroveň. Lustre sú najväčšou vášňou dizajnéra. Hamm začala svoju kariéru s keramickým umením. V roku 1998 bola prijatá na Royal College of Art v Londýne a špecializuje sa na keramický a sklenený dizajn. Už počas štúdia získala uznanie za svoje nádherné sklárske diela. Hammove umelecké diela sú vystavené v Rakúsku, Taliansku a ďalších západoeurópskych krajinách.

Očarujúci luster od Isabel Hamm

Nápady na dizajn svetelnej sochy Lans

Asymetrická kompozícia od Hamma 

Dizajnové lustrové gule Isabel Hamm

Moderný krištáľový luster

Dizajnové svetlá-luster kryštál