osvetlenie

Kreatívne nápady na osvetlenie v spálni

Nápady-osvetlenie-v-spálni-rôzne formy

the Osvetlenie v spálni je dokonalým prvkom, ktorý dotvorí váš interiérový dizajn a navodí v miestnosti správnu náladu. Existuje mnoho zaujímavých a moderných nápadov, kde a ako upraviť osvetlenie, aby ste zo svojej obyčajnej spálne mohli urobiť svet fantázie.

Osvetlenie v spálni sférickými svetlami

Nápady-osvetlenie-v-spálni-guličkové svetlá

Niektoré z najzaujímavejších zdrojov svetla sú tie, ktoré majú sférický tvar – sférické svetlá. Svetlá si môžete nechať namontovať buď na strop alebo na stenu a užívať si jednoduchú, modernú krásu ich jemných tvarov. Vyberte si svetlá rôznych veľkostí pre zaujímavý vzhľad a usporiadajte ich tak trochu v neporiadku. Môžete dokonca použiť viac žiarivých guličiek, ale s jemnou žiarou.

nepriame osvetlenie v spálni

Nápady-osvetlenie-v-spálni-pod-posteľou

Ak hľadáte nápady pre nepriame Osvetlenie v spálni pozrite sa na náš druhý návrh. Ak chcete vytvoriť romantickú atmosféru, rozhodnite sa pre podlahové alebo podlahové svietidlá. V tme vyzerajú ako niečo zaujímavé a neobvyklé, okamžite priťahuje pozornosť a môžu byť použité ako akcentové kúsky. Ak chcete pôsobiť magickým dojmom, zvoľte svetlé farby a originálne tvary.

Bláznivé kreatívne formy

Nápady-osvetlenie-v-spálni-neobvyklé tvary

Tretí variant pre Osvetlenie v spálni, čo by sme odporučili, je vložiť svetlá a urobiť z nich neviditeľnú súčasť interiéru. To vytvorí intímnu atmosféru prúdením jemného svetla za posteľ, knižnicu, šatník.

Závesné svetlá s romantickým dizajnom

Nápady-osvetlenie-v-spálni-závesné svetlá

V neposlednom rade, ak chcete niečo klasickejšie, nezabudnite, že nočné lampy a svietniky nikdy nevyjdú z módy a zostanú večným hitom osvetlenia spální. Ich návrhy, tvary a farby sa neustále vyvíjajú, aby dosiahli moderný, minimalistický vzhľad, ktorý nepôsobí vôbec nudne. Nové návrhy skutočne prinesú do vašej spálne štýl a šarm, ktoré chcete.

zavesený strop a nepriame osvetlenie

Nápady-osvetlenie-v-spálni-zavesený-strop

100 nápadov na bývanie pre návrhy spální v rôznych štýloch zariaďovania

veľká lampa na strope

Nápady-osvetlenie-v-spálni-veľký-svetelný-strop-nočné lampy

intímna atmosféra

nepriame-osvetlenie-spálňa-intímne-atmosféra

rôzne svetelné zdroje

Nápady-osvetlenie-v-spálni-šatníku

za poličkou

Nápady-nepriame osvetlenie-spálňa-za poličkou

čierna stena

Nápady-osvetlenie-v-spálni-čierny-prízvuk-nástenné svietniky