osvetlenie

Jedinečný nápad na osvetlenie – tienidlo použite ako terárium

idea osvetlenie tienidlo ako teráriové sklo

Ekologický nábytok a doplnky s prírodnými prvkami sú v poslednej dobe obzvlášť obľúbené a stále častejšie zdobia interiéry. Medzi mnohými zaujímavými dizajnmi žiaroviek vyniká jeden jedinečný Nápad na osvetlenie von. Konštruktéri tejto žiarovky mali na mysli dve hlavné témy – lampu s ďalekosiahlym svetlom a terárium pre rastliny. Obe veci boli originálne skombinované. Výsledkom je táto stojacia lampa, ktorú by sme vám chceli nižšie podrobnejšie predstaviť.

Ekologický nápad na osvetlenie – pozvite prírodu do svojho domova

idea osvetlenie tienidlo ako terárium drevený stojan

Táto zaujímavá myšlienka osvetlenia má vo výsledku jedinečný dizajn žiarovky. Stojacia lampa má zvislý drevený stojan a na konci visí tienidlo vo forme skleneného terária. Vnútri je žiarovka spolu s niekoľkými rastlinami. Lampa ponúka štyri úrovne jasu a je možné ju nastaviť podľa individuálnych potrieb používateľa. Táto myšlienka je obzvlášť šetrná k životnému prostrediu a elegantná, pretože v lampe môžete pohodlne pestovať rastliny a vnášať tak do domu prírodu. Drevený stojan bol ručne vyrobený z javora a orecha. V súčasnosti sú k dispozícii iba tri z týchto modelov, ale čoskoro sa očakávajú ďalšie.

Pôvodný nápad na osvetlenie – stojacia lampa s funkčným zeleným dizajnom

myšlienka osvetlenia tienidla ako terária vertikálne

Drevený stojan dosahuje výšku hrudníka, a preto ho možno použiť ako stojacu lampu aj ako stolnú lampu vedľa pracovného stola. Navyše je tu zaujímavý šikmý dizajn dreveného stojana, ktorý dodáva lampe ďalší zaujímavý vzhľad. Murárska nádoba sa premení na závesnú lampu zavesením na stojan s káblom. Hneď ako lampa začne svietiť, dodá rastline v skle aj dostatok svetla, aby ste žiarovku mohli použiť dvakrát. Kábel je zasa šikovne zakomponovaný do stojana.

Tienidlo vo forme terária pre jedinečný dizajn

nápad na osvetlenie tienidla ako terária, ktoré je šetrné k životnému prostrediu

Elegantný drevený stojan z javora a orecha na originálnu stojacu lampu

idea osvetlenie tienidlo ako terárium javor