osvetlenie

Ženské koketné sklenené stolné lampy s kryštálmi Swarovski od Italamp

sklenené stolné lampy voici swarovski na zips italamp

Mohli by sme flirtovať s touto ženskou Sklenené stolné lampy s kryštálmi Swarovski len neprehliadnuteľné. Lampy v noci svietia ako malé klenoty, ktorých magické svetlo priťahuje každého k sebe. Ich tvar je ako poháre na víno, čo evokuje ďalšie asociácie s vášňou a ženami.

Sklenené stolné lampy v tvare pohárov na víno

vydláždiť italamp sklo talianskeho dizajnu

Prvý dizajn je jednoducho elegantný a nazýva sa pavè. Priehľadnosť skla je tiež ozdobená malými farebnými kryštálmi Swarovski na základni. Dizajnéri – Stefano Traverso a Roberta Vitadello – uviedli na trh v roku 2005.

Sklenené stolné lampy s prvkami Swarovski

vydláždiť stolné lampy poháre na víno swarovski elements

Dámske oblečenie v dnešnej dobe môže byť veľmi zvodné, a práve to inšpirovalo návrhárov druhej stolnej lampy, aby prišli s týmto konceptom. Skombinovali túto skutočnosť s umením a vytvorili tieto elegantné ženské sklenené stolné lampy Italamp navrhnuté. Lampa Voici sa dodáva v dvoch verziách, štýlových i módnych. Stolná lampa je oblečená v malých čiernych šatách, zdobená elegantným detailom na zips a otvorená do polovice. Žiarovka sa pozerá zvnútra a snaží sa odhaliť svoju krásu.

ako malý čierny s pootvoreným zipsom

stolné lampy voici sklo čierne oblečenie poháre na víno tvar

Tieto sklenené stolové žiarovky sú len súčasťou veľkej zbierky spoločnosti Italamp, ktorá od roku 1975 navrhuje a vyrába výrazné svetelné produkty. Vďaka vlastnostiam zakladateľa, pána Matteo Vitadella, sa spoločnosť v priebehu niekoľkých nasledujúcich desaťročí vyvinula v symbol štýlu a elegancie. Cieľom spoločnosti je viac ako 30 rokov propagovať mladých dizajnérov bez toho, aby sa potláčali ich vlastné identity a vízie. Originálny mix, v ktorom sú technologické inovácie a používanie neočakávaných materiálov úzko späté s talianskou remeselnou tradíciou.

italamp voici glass swarovski italamp malý čierny prízvuk

Dláždená stolová lampa s viacfarebnými kryštálmi

 Sklenené stolné lampy vydláždiť farebné swarovski italamp stolné lampy voici swarovski italamp technické údaje vydláždené sklenené žiarovky technické údaje itarovamp swarovski