osvetlenie

Dizajnové svetlá od Slamp – mimoriadne osvetlenie z Talianska

talianske dizajnérske osvetlenie nástennou lampou slamp

the Dizajnové svetlá od Slamp patria k najelegantnejším nástenným lampám a lustrom. Obzvlášť elegantný a štýlový je model Lillibet Mini, ktorý navrhol Nigel Coates. Slampov slogan je „Rýchlosťou svetla“ a celkom vyhovuje ich kreatívnemu štúdiu Dizajnové svetlá. Spoločnosť bola založená v roku 1992. Aj keď je štúdio relatívne mladé, vytvorilo mimoriadne návrhy a zúčastnilo sa mnohých projektov. Slamp má mladý a kreatívny tím, ktorého členovia majú vždy inovatívne a nápadité nápady. Studio sa tak stalo jednou z najznámejších spoločností v tejto oblasti. Slamp úspešne kombinuje umenie, dizajn a vysoko kvalitné materiály.

Dizajnové svetlá od Slamp – veľkolepý dizajn od Nigela Coatesa

talianske dizajnérske žiarovky od Slamp lillibet mini

Návrhár Nigel Coates sa narodil v roku 1949. Študoval na Nottinghamskej univerzite. Dnes je jedným z najznámejších interiérových a produktových dizajnérov v architektonickom svete. Coatesov prínos pre Slamp nie je len v modeloch Dizajnové svetlá Lillibet Mini a Lillibet, ale v iných dôležitých projektoch. Jeho práce hovoria samy za seba, pretože Nigel Coates verí, že architektúra a dizajn majú svoj vlastný jazyk. Komunikujú s prírodou a vytvárajú nádherné prostredie, ktoré je zastúpené v myšlienkach a myšlienkach návrhára. Podľa Coatesa je mesto živý organizmus. To by bolo možné vysvetlenie jeho jedinečných návrhov, ktoré mimoriadne interagujú s interiérom.

Dizajnové svetlá od Slamp – mimoriadny model Lillibeth Mini

talianske dizajnérske svetlá od Slamp lillibet

the Dizajnové svetlá od Slamp sú veľmi elegantné a štýlové. Jeden model vyniká najmä podľa týchto kritérií. Dizajn Lillibet Mini presne odráža vízie Coates a vyžaruje úžasnú krásu a eleganciu. Kryštálové prvky vo forme malých kvapiek pôsobia živo a obzvlášť pôsobivo, ako keby každú chvíľu spadli. Model Lillibeth Mini je krásny a drobný. Nečakaným spôsobom láme a krúti svetlo a týmto spôsobom vytvára jedinečnú romantickú atmosféru. Pozrite sa aj na zvyšné prevedenie žiaroviek od Slamp.

Superstar dizajn od Slamp

talianske dizajnérske svetlá od Slamp Superstar

Model Helios

talianske značkové osvetlenie slamp helios

Dizajn Guinetta od Slamp

talianske značkové osvetlenie slamp ginetta

Dizajnová stojanová lampa – model Bach

talianske značkové osvetlenie slamp bach

Krásny dizajn Aurora

talianske značkové osvetlenie slamp aurora

Atlante model v sférickom tvare

talianske značkové osvetlenie slamp atlante