obývačka

Nástenná jednotka s písacím stolom ako pracovisko v obývacej izbe

Obývacia izba-stôl-drevený-dizajn-nástenné maľby-rohová sedačka-svetlo šedá

Ak často pracujete z domu, samozrejme potrebujete príjemný pracovný priestor, ktorý zaručí dostatok priestoru. V byte alebo menšom dome často nie je dostatok miesta na ďalší stôl, nieto na celú kancelársku miestnosť. Tu prichádzajú na rad všeobecne obľúbené multifunkčné kusy nábytku a najmä tie Nástenná jednotka so stolom pomôcť šetriť miesto a zároveň byť užitočné.

Nástenná jednotka so stolom – biely vysoký lesk

nástenná jednotka-stôl-koža-čierna-stolička-napol-arredamenti

Nástenná jednotka s písacím stolom ponúka skvelé, moderné prevedenie. Okrem políc, úložného priestoru pre televíziu a možno aj skriniek sú tam integrované dosky stolov, ktoré sa dajú úžasne využiť pri práci. Môžete si nechať vyrobiť jeden z modelov alebo ho upraviť podľa svojich predstáv.

Moderná nástenná jednotka s písacím stolom

Úložný stolík-pracovný stôl-obývacia časť-dizajn-veľké-TV-police

Holá stena je vždy najlepšou voľbou pre nástennú jednotku. Takýmto spôsobom môžete rýchlo navodiť domácu atmosféru a máte tiež dostatok miesta na zabudovanie do pracovného stola. Táto nástenná jednotka s písacím stolom kombinuje modernú sivú farbu s drevom a skvele sa hodí k rovnako sivému gauču.

Nápad na nástennú jednotku v bielej farbe

obývačka-pracovný stôl-stena-betón-vzhľad-obývačka-interiér-moderná

Modernú nástennú jednotku so stolom v bielom prevediete pomocou steny v inej farbe. Moderný vzhľad môžete zdôrazniť napríklad stenou so sivým betónovým vzhľadom.

Minimalistický nápad do obývačky

obývacia stena-stôl-trend-nápad-biela-nábytok-sedačka-koža-čierna

Biela nástenná jednotka s písacím stolom tiež vyzerá veľmi pôsobivo na bielej stene. Obohaťte ju o tmavú sedaciu súpravu alebo farebné doplnky. Na sedenie pri stole slúži moderná taburetka v tvare kocky.

Stolička k písaciemu stolu

nástenná jednotka-stôl-jednoduché-elegantné-taniere-biela-sivá-gauč

Typ sedadla, ktoré si vyberiete k stolu, v zásade závisí od výšky, v ktorej sa nachádza. Môžete tiež nechať vyrobiť stoličku vyrobenú špeciálne pre nástennú jednotku s písacím stolom, aby dokonale zodpovedala štýlu.

Navrhol Zalf

obývacia stena-stôl-zalf-design-model-jasný-nábytok-inšpirácia-osvetlenie-laminát

Táto moderná nástenná jednotka s písacím stolom má skvelé osvetlenie. Doska stola je na jednej strane podopretá poličkou, zatiaľ čo druhá je na nohách. Dostatočný úložný priestor je žiaduci, pretože priestor tu musia nájsť nielen doplnky do obývačky, ale možno aj rôzne dokumenty.

Písací stôl s plávajúcim efektom

obývacia stena-stôl-zalf-canape-ležadlo-stôl-lampa-stena-farba-sivá

V moderných interiéroch je nábytok s plávajúcim efektom veľmi trendový a obľúbený. Použite taký dizajn na nástennú jednotku so stolom. Takto nemôže byť navrhnutá nízka doska, ale ani stôl, ako v tomto prípade.

Nástenná jednotka od Napola Arredamentiho

obývacia stena-stôl-napol-arredamenti-úložný priestor-police-nápad-kancelárska stolička-moderná-hnedo-biela

Skvelá farebná kombinácia nástennej jednotky so stolom je hnedá a biela. Môžete teda kombinovať moderné s tradičným. Nástenná jednotka je opticky rozdelená na pracovnú a zábavnú zónu.

Alterno od Mobilificion Giacomo

nástenná jednotka-stôl-alterno-minimalistická-stolička-čierny koberec

Veľkou výhodou modernej nástennej jednotky je, že stenu je možné použiť na rôznych úrovniach súčasne. Z tohto dôvodu, ak je málo miesta, je vhodné integrovať stôl, aby sa ušetrilo miesto.

Nástenná jednotka Alf Uno so stolom

nástenná jednotka-stôl-alf-uno-žltá-stolička-moderná-nízka doska-tmavošedá

Skombinujte dve farby nástennej jednotky so stolom. Tu môžete vidieť atraktívny príklad čiernobielo. Na sedenie sa tentokrát používa taburetka v industriálnom štýle.

Nástenná jednotka s množstvom skriniek

obývacia stena-písací stôl-zariadenie-nápad-praktické-okrúhly koberec-hlboká hromada

Nástenná jednotka so stolom nemusí nutne pozostávať z otvorených políc. Ak chcete radšej všetko zamknúť, vyberte si skrinky. Plochy skrinky môžete stále použiť na nastavenie dekorácií.

Nepravidelné prevedenie

Nástenná jednotka so stolom biela-moderná-polica-nápad

Skvelá vec na modernej nástennej jednotke je, že je zvyčajne vyrobená z nepravidelných vzorov. Máte možnosť pohrať sa s policami a skrinkami a namontovať ich odsadene. Pre nástennú jednotku s písacím stolom tak vznikajú jedinečné modely, ktoré si môžete navrhnúť podľa svojho vkusu a v závislosti od rozloženia zvyšku nábytku. Takýmto spôsobom je možné vytvárať dokonca aj návrhy rohov.

Malý písací stôl

Nástenná jednotka so stolom multifunkčný-nápad-koberec-abstraktný

Ak sa nechystáte tráviť príliš veľa času za svojim stolom, môže byť tiež vyrobený v kompaktnejšej veľkosti, ako v tomto prípade. Priestor pred nástennou jednotkou v neutrálnej farbe zdobí farebný koberec.

Police v nástennej jednotke

Nástenná jednotka so stolovým nábytkom-nápadité poličky-taburet-šedo-biela

Výhodou políc v nástennej jednotke s písacím stolom je, že ich nemožno použiť iba na nastavenie dekorácií. Na dosah ruky máte aj dôležité knihy, ktoré potrebujete k práci. Navyše dom s množstvom kníh vyzerá oveľa útulnejšie. Neschovávajte ich teda v zamknutých skriniach.

Nástenná jednotka so stolom

Nástenná jednotka s písacím stolom, TV zásuvkami a obývacou izbou s béžovým akcentom

Tu môžete opäť vidieť skvelý príklad svetlej nástennej jednotky s písacím stolom a toho, ako priateľsky a elegantne taký dizajn vyzerá. Na prvý pohľad sa zdá, že stôl stojí extra. Ale aj tu je integrovaný do nástennej jednotky.