obývačka

Nápady na dizajn obývačky – krok za krokom a štýl za štýlom

obývačka-sedačka-obývačka-barokový-luster

Nábytok do obývačky je niečo, čo by sme pri vstupe do nášho nového, ale stále prázdneho domova mali skutočne starostlivo zvážiť. Problém je v tom, že spomedzi týchto tisícok nápadov na dizajn obývačky je ťažké vybrať si toho správneho. Ten pravý bude pre niektorých z nás správny, ale pre ostatných zlý. Preto vám práve prinášame niektoré z najobľúbenejších nápadov na dizajn obývačky. Tieto nápady na dizajn obývačky vám vysvetlíme krok za krokom, štýl za štýlom.

Návrh obývačky v štýle minimalizmu

biela-minimalistická obývačka

Minimalistický dizajn obývačky je dodávaný v neutrálnych farbách a s niektorými výstrednými dekoratívnymi prvkami na kontrast. Všetky povrchy tu sú elegantné a vyzerajú úžasne perfektne vedľa niektorých mimoriadnych a drahých obrazov na čistej bielej stene. Damaškový nábytok je vyrobený z pravej kože a luster hovorí o luxuse, nádhere a dych vyrážajúcej brilancii..

Barokový dizajn obývačky – kráľovský nábytok

barokový-obývacia izba-dizajn-kráľovský-nábytok

Neobarokový dizajn obývačky

Barokový a neobarokový dizajn obývačky úzko súvisí s bojom dizajnérov o retro krásu v dnešnom svete modernej architektúry, interiérového a exteriérového dizajnu. Nábytok je tu obrovský a pôsobivý, zlaté motívy v celej miestnosti ovplyvňujú dôstojnosť a rešpekt. Perzský koberec je len malou časťou honosnej dekorácie. Je kombinovaný so svietnikmi na predĺženom ebenovom stole a ozdobné stĺpiky v izbách slúžia ako umelé zábrany..

Návrh obývačky z dávnych čias – vázy a sochy

moderné-obývačka-starožitné-vázy-sochy

zariadenie obývačky starožitné prvky

Starožitné nápady na dizajn obývačky zdôrazňujú úspechy v architektúre z tejto doby. Stĺpy a keramické figúrky sa používajú pre najdôležitejšie dekory v miestnosti. Na podlahu môžete usporiadať krásne a atraktívne kvetináče naplnené sušenými kvetmi. Hnedé, červené a oranžové odtiene použite pre hlavnú farebnú schému a zlaté, sivé, čierne a biele pre konkrétne akcenty.

Abigail

Minimalizmus v štýle obývačky

minimalizmus v štýle obývačky

minimalizmus dizajnu obývačky

štýl obývačky starožitný

obývacia izba-dekorácia-starožitný štýl

prvky obývacej izby so starožitným dekorom

115 interiérových nápadov na luxusný nábytok do obývačky