obývačka

Nábytok do obývačky – skombinujte sedačku, konferenčný stolík a koberec

okrúhly gauč-malý-stolík-vstavaný krb

Illoft je synonymom dokonalosti. Požadovaný Nábytok do obývačky Pohovka, stôl a koberec sú tradične vysokej kvality. Majú veľký význam v našich domovoch, obývačka je miestnosť, v ktorej väčšinu času trávime odpočinkom, možno po spálni alebo jedením..

Kvalitný nábytok do obývačky

Modrá sedacia súprava-sivý-koberec-sklenený stôl

Čo je typické pre Nábytok do obývačky z Illoftu? Môžete povedať, že sú to pohodlné pohovky, elegantné konferenčné stolíky a útulné koberce. Pre výrobcu Illoft je obzvlášť dôležitá prvá kvalita materiálov, vkusný dizajn a inovatívne rozhodnutia. Nezvyčajné a zároveň originálne, intímne a veľmi útulné, také sú Nábytok do obývačky štýlom Illoft – tu vám predstavujeme niekoľko zaujímavých dizajnových kombinácií. Inšpirovaný talianskymi tendenciami, výrobca vyvinul skvelé interiérové ​​umelecké diela, ktoré neustále ohromujú mnohých dizajnérov na celom svete.

Nábytok do obývačky – tradícia a budúcnosť ruka v ruke

pohodlný bočný stôl s kreslom

Spoločnosť bola založená v roku 1994 Giorgiom Saporitim. V súčasnej dobe má veľmi dobrú povesť po celom svete a pritiahla veľmi dôležitých zákazníkov – od celebrít, cez politikov, až po obrovské spoločnosti a tiež zákazníkov, ktorí chcú len kombináciu nábytku s výtvarným umením a interiérovým dizajnom. Giorgio dosiahol niečo úplne výnimočné – Nábytok do obývačky vytvárať od A po Z – všetko, čo potrebujete do domu alebo kancelárie. Všetko urobil on.

Taliansky štýl v obývacej izbe

hnedá interiérová sedacia súprava do obývačky

Všetky Nábytok do obývačky sú vyrobené v Taliansku. Kolekcia je výsledkom úplnej spolupráce niektorých z najlepších dizajnérov na svete, ktorí pracovali v spoločnosti Illoft – profesionálnom tíme, ktorý originálnym spôsobom prináša do sveta ich nápady a inšpiráciu v oblasti interiérového dizajnu. Značku Illoft možno ľahko rozpoznať, rovnako ako akýkoľvek kus nábytku v obývačke. Väčšina produktov bola vytvorená na základe konkrétnych požiadaviek zákazníkov. Je isté, že 100% možností vybavenia je najvyššej kvality. Illoft je bezpochyby symbolom expresívne žiaduceho talianskeho štýlu.

Viacfarebné kreslá a jednofarebný koberec 

farebné-moderné-kreslo-biely-koberec

Kombinácia podobných pohoviek rôznych farieb

oranžovo-modré-kreslo-čierny-koberec

Zaujímavá dizajnová sedačka

farebný-pohovka-biely-koberec

Návrh výtvarného štúdia od spoločnosti Illoft

kresba-tmavé kreslo

Moderná obývacia izba v podkrovnom byte

Rohové kreslo s vankúšmi-trojuholníkový stôl

Koberec do obývačky so zaujímavými figúrkami

bielo-fialový-koberec-zaujímavý-stolík

Farebný skladací stôl 

Jedálenský stôl-farebný-zaujímavý

Fialová pohovka s vankúšmi

Pohľad-more-okrúhle kreslo-malý-konferenčný stolík