obývačka

Dizajnové nápady pre bielu obývaciu izbu

moderný biely dizajn obývačky

Či už máte moderný byt, alebo dávate prednosť vintage dizajnu vášho domu, jeden biela obývačka nikdy nevyjde z módy. Vyzerá elegantne a symbolizuje čistotu. Biela obývačka samozrejme vyžaduje viac stravovania – ale ak sa rozhodnete, určite vytvorí útulné prostredie. Najnovším trendom je zariadiť celú izbu v bielej farbe. Dizajnéri to považujú za moderný, umelecký prístup.

Biela obývacia izba – nápady na dizajn

minimalistická obývačka-biela

Dizajn obývačky v bielom prevedení je jednoduchý – stačí namaľovať steny na bielo a zvoliť bielu podlahovú krytinu. V každej obývačke sa tradične venuje veľká pozornosť sedaciemu priestoru. Biela sedačka hrá hlavnú úlohu – sú k dispozícii v mnohých variáciách, tvaroch a farbách, ten pravý kus nábytku pre vás biela obývačka ale nájsť to môže byť ťažšie, ako sa očakávalo. Výrobcovia nábytku uprednostňujú bielu kožu alebo damašok. Koberec Persia na podlahe zvyšuje faktor pohodlia, zatiaľ čo čierne akcenty, ako sú police s minimalistickým dizajnom, abstraktné umelecké diela alebo lustre s nádherným dizajnom, slúžia ako dekorácia..

Biela obývacia izba – nápady na dizajn

moderná obývačka-čierno-biela

A biela obývačka mal by byť postavený s veľkým dôrazom na detaily. Vďaka tomu bude celý byt pôsobiť sviežejšie a dizajnu dodá moderný vzhľad. Biela je rozmanitá farba, ktorá je veľmi vhodná do menších obývačiek. Vďaka bielym stenám pôsobí miestnosť priestrannejšie a jasnejšie. Najlepšie na tomto dizajne je, že je veľmi ľahké ho prestavať – ​​potrebujete iba dekoráciu a miestnosť bude vyzerať úplne inak..

Od Abigail

moderná biela obývačka

moderná biela obývacia izba

červené záclony ako prízvuk v obývacej izbe

červené záclony-biely-nábytok-obývačka

33 nápadov na čisto bielu obývačku – čistotu a eleganciu