Obklady stien

Vzory tapiet od Zahy Hadid pre Marburg znamenajú väčšiu dynamiku

Pohyb továrne na vzor tapiet-Stria Zaha Hadid-Marburg

Marburger Tapetenfabrik je jedným zo špecialistov na inovatívny dizajn tapiet. Kolekcie tapiet ponúkajú nielen vynikajúcu trvanlivosť, ale už desaťročia udávajú tón veciam Vzor tapety a dizajn. Zo spolupráce s umelcami a dizajnérmi svetového mena sa znova a znova objavujú exkluzívne tapety. V tejto sérii pokračuje jedna z najznámejších a najrešpektovanejších svetových návrhárok a architektov našej doby – Zaha Hadid. Pre továreň na tapety Marburg vytvorila štyri návrhy stien a tri opakovania. Exkluzívna kolekcia tapiet Art Borders od Zahy Hadid odráža ducha doby.

Art Borders – hravé vzory tapiet

Séria tapiet, vzor, ​​mobilné, Zaha Hadid

Za svoje inovatívne výtvory na medzinárodnej scéne architektúry a dizajnu bola Zaha Hadid niekoľkokrát ocenená najvyššími cenami. Vaše fascinujúce návrhy stien pre Marburg stanovujú nový štandard vo veľkoformátovom stenovom dizajne. Motívy až 9 m široké a 3,30 m vysoké, charakterizované dynamickými líniami, organickými a výraznými tvarmi, uvádzajú miestnosti do pohybu.

Dynamické ukážky tapiet Zaha Hadid pre továreň na tapety Marburger

Detail nástennej krytiny Elastika Marburg perleťový matný efekt

Statická stena sa uvedie do pohybu. Séria Elastika bola inšpirovaná organickými tvarmi a je založená na synergii pokoja a dynamiky. the Vzor tapety sú k dispozícii v štyroch farebných variáciách (dve opakovania: pozitívne a negatívne). Výsledkom šikovnej hry matných leskov a metalických efektov sú rôzne štruktúry, ktoré zdobia steny obývacích izieb.

Kolekcia tapiet Elastika – dynamické, futuristické tvary

Inovatívny dizajn stien-séria tapiet Zaha-Hadid Elastika

Štruktúrované vinylové tapety na stenu z polyesterového rúna s efektnými pigmentmi

Kolekcia tapiet Elastika Štruktúrované vinylové tapety na stenu z polyesterového rúna

Typické kovové efekty, matná perleť v kombinácii s bielou a pieskom dodávajú stene vizuálnu hĺbku. Trblietavé tóny bobúľ sú doplnené striebornou a matnou čiernou, trblietavé medené tóny sú štýlovo kombinované so zelenou.

Strigraficky expresívny vzor tapety

Séria tapiet Modern-Vlies Marburg-dynamický vzor Stria

Strieborné, antracitové, čierne a sivé tóny uvedú steny do pohybu.

Vírenie – plynúca dynamika na stene

Nástenný dizajn pokrývajúci vírivý- hojdací vzor- Marburgská stena Zaha Hadid

Všetko sa tu pohybuje. Teplé, príjemné červené nuansy, strieborno-šedé a dúhové tóny benzínu sú pútačom pozornosti na stene.

Vytvorte nové vnímanie priestoru

Tapeta s dizajnom steny-Bunkové sférické vzory napodobňujúce vodné bubliny

Obzvlášť pôsobivé sú motívy zo série Cellular – sférické vzory, ktoré pripomínajú vodné bubliny. Na doplnenie opakujúceho sa plastu Vzor tapety prídu efekty brúsneho papiera. Navrhnite byt nadčasovo elegantnými a zároveň modernými vzorovanými tapetami od Marburg a Zaha Hadid. Všetky motívy tapiet navrhnuté architektkou zodpovedajú jej štýlu s vysokými nárokmi na dynamiku, inovácie a fascináciu.

Rozpustenie a rozpustenie štruktúr

Motívy tapety Marburg sférické Zaha-Hadid