Obklady stien

Modulárny stenový systém od spoločnosti Abstracta pre efektívnu zvukovú izoláciu

Trojuholníkové panely systémový dizajn červenej steny

Úžasný projekt pre modulárny stenový systém, s názvom Bits Wall, bol koncipovaný talentovanou dizajnérkou Anyou Sebton a realizovaný v spolupráci s Abstracta. Trojuholníkové prvky zaujmú svojou krásnou estetikou a sú efektným doplnkom akéhokoľvek domu alebo verejného priestoru. Systém nástenných panelov má jednu veľkú výhodu – azda najdôležitejšou funkciou je absorpcia zvuku.

Modulový nástenný systém vyrobený z vysoko kvalitných tkanín

Moduly žltej steny Trojuholníkový reliéfny povrch

Krásny trojuholníkový tvar dodáva interiéru väčšiu živosť a príťažlivosť. Nástenné panely sú vyrobené z polyesterových vlákien a sú potiahnuté starostlivo vybranou vysoko kvalitnou tkaninou, ktorá vytvára tento elegantný a nádherný vzhľad. Zaujímavou vlastnosťou tohto dizajnu steny je jeho flexibilita. Abstrakt modulárny stenový systém je možné položiť horizontálne alebo vertikálne – podľa želania a potrieb zákazníka. Táto funkcia je možná pomocou závesných koľajníc.

Inovatívny obklad stien – flexibilný modulárny stenový systém

Modulárny stenový systém sivý trojuholníkový reliéfny múr

A modulárny stenový systém je ideálny pre ľudí s veľkou predstavivosťou. V praxi máte s návrhom steny voľnú ruku – moduly je možné usporiadať dobrovoľne. Je celkom zaujímavé, ako flexibilná táto modulárna konštrukcia vlastne je. V závislosti od voľného miesta teda môžete vytvárať rôzne vzory – symetrické alebo asymetrické.

Dekoratívne obklady stien – trendy

Zvukovo izolačné červené stenové panely modulárne

Keď sa pragmatizmus stretne s kreativitou, vznikne majstrovské dielo. Presne to tu bolo. Bits Wall je krásny názov pre taký nádherný projekt. Exteriér človeka veľmi ohromí a často zabúda, ako je tento inovatívny a praktický modulárny stenový systém je.

Zvukovo absorbujúce stenové panely pre moderný dizajn stien

Červený modul Abstracta Design

Zvuková izolačná funkcia výrazne zvyšuje kvalitu života. Projekt Anya Sebton a Abstracta pre modulárny stenový systém je moderné riešenie tohto problému, obzvlášť vhodné pre verejné priestory – reštaurácie, knižnice, školy, haly atď. Tieto stenové prvky vo svetlých farbách vytvárajú útulnú teplú atmosféru a dokonale harmonizujú s pôvodným interiérovým dizajnom.

Nápady na dekoráciu stien – trojuholníkové vzory v žltej farbe

Abstraktný dizajn trojuholníka žltého modulu

Sivý modulárny obklad steny

Šedé nástenné panely - nápady na modulárny dizajn steny

Stenový dizajn v svetlo červenej farbe – ilúzia pre 3D povrch

Obklad na stenu Modul červených nástenných panelov

Modul trojuholníka v šedej farbe

Modulárny dizajn trojuholníkového stenového systému