Obklady stien

Dekoratívne tapety s 3D vzormi z 3D Surface

Dekoratívna tapeta s 3D vzormi farebných kresiel

Dekoratívne tapety s 3D vzormi z 3D -Surface sa dá opísať iba jediným slovom – inovácia. Unikátne koncepty dizajnu boli vytvorené vďaka stretnutiu skúsených dizajnérov Romana Zenoniho a Alessandra a Stefana Fazzuoliho. Celkovo majú títo traja viac ako 50 -ročné skúsenosti s interiérovým dizajnom. Synergia a interakcia medzi talentovanými dizajnérmi im umožnila vytvárať nové výrobky s inovatívnymi tvarmi a z najnovších materiálov.

Dekoratívne tapety s 3D vzormi – top trendy z Talianska

Inovatívny dizajn steny s 3D povrchom

Nasledujúce návrhy 3D tapiet, ako aj všetky projekty z 3D-SURFACE, sa objavili až po dlhom výskume a starostlivých štúdiách vývoja trhu a trendov. Rozhodujúcu úlohu prirodzene zohrali sybjektívne pohľady dizajnérov na štýl a estetiku.

Dekoratívne tapety s 3D vzormi – vkusné kombinácie

Lineárna nástenná dekorácia 3D povrchová tapeta

Vkusná kombinácia textúry, tvarov a materiálov špeciálne vyvinutých spoločnosťou 3D-Surface bola inšpirovaná najoriginálnejšími trendmi súčasného umenia. Jedinečné modely tapiet sú ideálne pre akékoľvek prostredie alebo situáciu, pretože predstavujú harmóniu medzi tvarmi a interiérovým dizajnom, ktorý ich obklopuje.

Zaujímavý dizajn steny s 3D optickými efektmi

Inovatívne materiály na obklady stien

Skúsení návrhári interiérového dizajnu Romano, Alessandro a Strefano vytvorili super pôsobivé stenové panely. Zvodný 3D povrch poteší každého, kto chce byt zrekonštruovať alebo zrekonštruovať moderne a moderne. Vzorované interiérové ​​tapety sú skvelým doplnkom akéhokoľvek typu interiéru, či už ide o súkromný obytný priestor, kanceláriu alebo iné verejné miesta, ako sú reštaurácie a bary, a poskytujú skvelé riešenie pre poškodené, nerovné alebo nepravidelné steny. Okrem toho vytvorte užitočnú zvukovú a tepelnú izoláciu.

Pôvodné vzory reliéfnych tapiet

3D dekoratívne biele tapety nápady na stenu

Dekoratívne tapety s 3D vzormi od 3D POVRCH vám môže pomôcť vizuálne vyrovnať miestnosť a vďaka atraktívnym reliéfom získate v miestnosti zaujímavé pútače oka, ktoré nepotrebujú žiadne ďalšie dekorácie na stenu. Reliéfne tapety majú geometrické a kvetinové vzory.

Moderné 3D návrhy s kvetinovými vzormi

pôvodný 3D dizajn tapety na stenu

Optické ilúzie v obložení stien

nápady moderného dizajnu stien čierna tapeta