Obklady stien

17 moderných obývacích izieb navrhnutých s trávnatými tapetami

moderné obývačky obývacia izba-sivé-trávnaté tapety

Pri snahe o správnu farbu a vzory obývačky často ignorujeme ďalší dôležitý aspekt interiérového dizajnu, ktorý by mohol hrať obrovskú úlohu pri vytváraní dokonalého domova. Pri vytváraní krásne vyváženej a nádhernej obývačky je nepochybne textúra rovnako dôležitá ako farba. V skutočnosti môžete použiť niekoľko neutrálnych farieb, ktoré idú tón v tóne, a jednoducho ich použiť. Ale ty chceš byť nádherná moderné obytné priestory dizajn, nie? Áno, preto sa pravidelne pokúšame pridať trochu viac textúry do miestnosti s betónom, drevom a akýmkoľvek kreatívnym zariadením. V tomto prípade nám tapeta z trávy veľmi pomáha, je to vždy dobrá voľba.

Moderné obývačky s trávovými tapetami

moderné obytné priestory inšpirované tapetami príroda-zelená-béžová-tráva

Grasscloth tapety ponúkajú všestranný a organický spôsob pridávania farieb a vzorov do obytného priestoru bez toho, aby ste sa museli vzdať všetkých ostatných dôležitých zmien. Ak vás nudia staré nudné steny v bielej farbe, tapeta na tráve sľubuje, že dodá miestnosti textúru a obohatí jej atmosféru prirodzenou sviežosťou. Takéto tapety na stenu sú perfektné pre každú modernú výzdobu interiéru, ktorej dominuje sklo a kameň. Tu je 20 podmanivých inšpirácií, ktoré vás presvedčia o kráse tapiet Grasscloth!

Nech je váš svet čo najfarebnejší!

moderné-obývacie-priestor-ázijské-oranžovo-farebné-trávnaté tapety

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s týmto rozmanitým sortimentom tapiet, musíme stručne vysvetliť: Grasscloth je tkaný z tenkých prúžkov prírodných vlákien, ktoré sa zvyčajne líšia od juty po konope a dokonca aj z hodvábu. Použité vlákna sú samozrejme veľmi dôležité a často sa používajú na stanovenie ceny trávnych tapiet. Tiež vytvárajú vzhľad v miestnosti, kde sa používajú. V posledných rokoch je medzi spotrebiteľmi badateľný trend smerom k trvalo udržateľným výrobkom, ktoré sú šetrné k prírode. V rámci tohto trendu sa tráva tapety opäť vrátili. Tu musíme spomenúť rastúcu popularitu tapiet a tapiet a určite je to súčasť súčasného trendu,

Vneste do interiéru textúru, vzor a vizuálnejší kontrast

moderné obývačky-hnedá-tráva-tapeta-retro-akcenty

Tapety Grasscloth sa dodávajú v rôznych vzoroch, takže si musíte vybrať ten správny a dať stenám vo svojej obývačke očarujúce vylepšenie. Tento „zázrak na stenu“ však ponúka nielen textúra. Rozhodnutím pre žiarivú farebnú tapetu na trávu môžete ľahko vytvoriť akcentovanú stenu. Potom už nikdy nebudete premýšľať o tom, ako si vymaľovať stenu! Ak si však vyberiete svoju trávovú tapetu v jasných farbách, musíte dávať pozor, aby ste nepreplnili miestnosť a nevytvorili farebný, intenzívny priestor..

Moderné obytné priestory – Elegantné a neutrálne

moderný obývací priestor koberec neutrálnej farby

Moderné tapety prinášajú vzory do miestnosti bez narušenia existujúcej farebnej schémy. Grasscloth v neutrálnych farbách svojim účinkom pripomína presne túto funkciu moderných tapiet. Či už ide o elegantnú sivú alebo jednoduchú béžovú tapetu z trávy, prinášajú napätie na neutrálnom pozadí a zároveň predchádzajú akejkoľvek inej farbe. To je pravdepodobne číslo jedna, prečo sa návrhárom a majiteľom domov páčia tapety na tráve!

Dotyk jemnej textúry

moderné obývačky-karibský štýl-bielo-modrá

Ale možno si práve teraz nemôžete dovoliť veľké a drahé rekonštrukcie domov. Žiadny problém, efektívne môžete obnoviť aj menšie plochy! Na stenu za policami v obývačke použite tapetu na trávu. Týmto spôsobom vizuálne oddelíte túto oblasť od zvyšku miestnosti. Je to oveľa jednoduchšie ako papierovať celú stenu a očividne to nie je také drahé. Iní používajú túto obklad na stenu, aby vniesli do malého obytného priestoru pocit útulnosti. Ak máte obzvlášť kreatívnu náladu, mohli by ste použiť tapety z trávy v diamantovom prevedení.

Aqua modrá a okrová žltá

moderné obývačky tapety zeleno-aqua-modro-okrovo-žltá-tráva

Áno, tapeta na trávu môže dodať každej miestnosti úžasný nový vzhľad, ale stále si musíte dávať pozor na niekoľko vecí. Pamätajte si, že je to prírodný materiál, preto ho nepoužívajte v miestnostiach, kde je relatívne vysoká vlhkosť. Predtým, ako začnete s tapetovaním, uistite sa tiež, že vaše steny neobsahujú hrbole alebo nerovnosti. Postupujte podľa týchto jednoduchých základov a tapeta Grasscloth určite vdýchne nový život stenám vašej obývačky!

Sivá je celá zúrivosť

moderné obytné priestory sivá tráva tapeta-ratanová stolička

Tapeta so vzhľadom šachovnice

moderné obývačky-aqua-modré-pohovky-tráva-tapeta-šachovnica-vzor

Trávna tapeta ako akcent

moderné obývačky-krémovo-hnedé

krémová tapeta na trávu

moderné obývačky-krémové-farebné-trávnaté-tapety-mosadzné-nástenné-svetlá

moderné obývačky-ázijsky inšpirovaná obývačka-bambusové rolky

moderné obývačky-kamenný-krb-polička-polička-tráva-tapeta-zadná stena

moderný-obývací-priestor-obývačka-tráva-tapeta-piesok-tón

tráva-tapeta-piesok-tón-klasika-interiér-vinobranie-nábytok

moderné obývačky -poličky na knihy -chrbát

moderné obývačky-salbegruene-tráva-tapety