Návrh interiéru, spálňa

Moderný dizajn spálne v dvoch farbách

„Vždy sú dvaja, ktorí k tomu patria

biela a červená v dizajne spálne

Hovorí sa „tri sú príliš veľa“. Príslovie sa na to nemusí vzťahovať moderný dizajn spálne, ale môže to viesť k niektorým zaujímavým záverom. Naša spálňa môže predstavovať dokonalú rovnováhu a čistotu len pomocou dvoch rôznych farieb v dizajne. Takáto paleta sa niekomu môže zdať vzácna a neadekvátna, ale v skutočnosti sa úžasne vplyvné výsledky dajú dosiahnuť iba pomocou dvoch farieb..

Dva odtiene alebo odtiene

moderný fialový dizajn spálne

Pri vytváraní súboru moderný dizajn spálne v dvoch farbách je dôležité starostlivo preskúmať farebné tóny, pretože sú základným kameňom koncepcie dizajnu. Jedna farebná paleta musí byť tmavá a druhá bledá, aby vytvorila dobrý pár protikladov. Najlepšie je použiť neutrálnu farbu v kombinácii s inou farbou – neutrálna tvorí pozadie alebo sa obidve prelínajú. Hlavným cieľom, ktorý by ste mali sledovať, je dosiahnuť určitú rovnováhu medzi týmito dvoma tónmi, čo má za následok jednoduché a čisté prostredie. Väčšina nápady na dizajn modernej spálne majú ako základnú farbu bielu, ktorá je zmiešaná s inými farbami. Teplé odtiene vyniknú a znamenajú silný energetický temperament, zatiaľ čo studené odtiene zahŕňajú upokojujúci pocit jemnej relaxácie. Biele steny a stropy zvyčajne dávajú miestnosti dobrý základ pre použitie farebného nábytku a dekorácií. Farba na stenách funguje aj vtedy, ak chcete celkovo menej neutrálny vzhľad. Pretože používate iba dve farby, je jednoduchšie ich skombinovať a vytvoriť vyvážený priestor. Je tiež možné použiť rôzne odtiene farieb, vytvorí to rozmanitosť a neporušená paleta farieb.

Biela ako základná farba v spálni

teplý dizajn spálne so závesnými stoličkami

Ak si chcete vyskúšať moderný dizajn spálne v dvoch farbách, neváhajte trochu experimentovať. Pozrite sa na obrázky na inšpiráciu a nebuďte prekvapení, ak si tento jedinečný moderný štýl nakoniec zamilujete.

Od K.H. Christovej

Biely nábytok v čiernej spálni

okrúhla posteľ v čiernobielom prevedení

okrúhla biela posteľ - čierna spálňa

… alebo čierny nábytok do spálne na bielom pozadí

trendový dizajn - čiernobiela spálňa

purpurová spálňa - trendový dizajn

Dizajn z tmavého dreva a biela

prevedenie tmavého dreva v spálni

svetlé farby v dizajne spálne

trendový dizajn tmavej spálne

Dve farby – biela a oranžová

minimalistická spálňa - oranžový prízvuk

dekor spálne v zlatej a rubínovej farbe

Inštalácia modrého LED svetla v bielej spálni

magická inštalácia LED svetla v spálni

100 nápadov na bývanie pre návrhy spální v rôznych štýloch zariaďovania