Návrh bazénu

Jedinečný exotický plážový bar

vzrušujúci dizajn - plážový bar

Je leto a mnohí z vás snívajú o ideálnej dovolenke, alebo už ste na dovolenke? Perfektným variantom je kombinácia pláže, slnka a jazera. Bez ohľadu na to, kde žijete na Zemi, magnetické pole pobrežia je nesporné. Predstavte si čistú modrú oblohu, teplé slnečné svetlo, chladný vietor a jemný piesok. Ak existuje ďalší exotický plážový bar tam si našiel raj.

Exotický plážový bar ponúka jedinečnú atmosféru

štýlový plážový bar - Maledivy

Plážový bar vytvára jedinečnú atmosféru – či už je to rustikálna drevená chatka alebo elegantná konštrukcia exotický plážový bar je jednoducho nezabudnuteľný. Architektonický celok je vytvorený medzi vonkajším a vnútorným priestorom, s možno väčším dôrazom zvonku. Prinášame vám niektoré z najlepších exotické plážové bary svetove, zo sveta. Majú rôzne tvary a štruktúry, ale dobre sa prispôsobujú svojmu okoliu.

Typický plážový bar symbolizuje slobodu

moderný luxusný plážový bar

elegantná okrúhla lampa - plážový bar

Pláže sú kúzelné, fungujú jedinečným spôsobom. Hneď ako vidíme more a piesok, cítime sa slobodne, vyrovnane a šťastne. Nechávame každodenný život za sebou a môžeme si skutočne oddýchnuť. Predstavujeme si, že sme známi ľudia, postavy z poviedok alebo jednoducho „idioti“. the exotický plážový bar núti nás snívať a vyzerá ako oáza pod horúcim slnkom, ktorá ponúka osviežujúce nápoje a nových známych. Sľubuje smiech, nezabudnuteľné chvíle v lete, úchvatné výhľady – ako západ slnka. Takže by sme mali exotický plážový bar Užite si to!

od Jaz

zaujímavý dizajnový plážový bar

elegantný dizajn – plážový bar

elegantný plážový bar - noc

moderný plážový bar s dreveným nábytkom

moderný drevený nábytok - plážový bar

moderný a štýlový plážový bar

elegantný plážový bar na Maldivách

Plážový bar so zaujímavým farebným nábytkom

zaujímavý dizajn - plážový bar

moderný plážový bar s drevenou fasádou

zaujímavý plážový bar - moderná drevená konštrukcia