Návrh a údržba záhrady

Dizajn malej, ale peknej terasy na dvore

malá terasa záhradný dizajn rastliny múr drevená paluba

Tento nádherný vonkajší priestor Paddington vytvoril Botanický dizajn Pepo navrhnuté. Keď bola terasa zrekonštruovaná, majiteľka upriamila svoju pozornosť na vonkajšie priestory, ktoré bolo vidieť z mnohých miestností v dome. Malý Terasa na dvore by mal vyzerať skvele zo všetkých strán domu a poskytovať pekné miesto na chatovanie a relaxáciu. Krajinní architekti mysleli aj na súkromie majiteľov, aby sa zabránilo zvedavým pohľadom z ulice. Niekoľko malých trojuholníkových miestností sa zmenilo na použiteľné otvorené priestory. Návrh terasy zahŕňa umelecké prvky, ako sú leštené betónové dosky, medená socha a množstvo rastlín.

Zrekonštruovaná terasa vo dvore

dizajnová terasa na dvore, súkromie, obrazovka, drevená plošina

Nádvorie okolo domu bývalo množstvo ťažko dostupných miest, preto bolo pri rekonštrukcii dôležité, aby boli dizajnové prvky jednoduché a harmonické. Betónové dosky majú pekný trojuholníkový tvar a vytvárajú chodník, ktorý nezdôrazňuje pôdorys domu, ale vyzerá veľmi prirodzene. Medzi panelmi sú malé rastliny, ktoré zjemňujú ich línie a vzbudzujú záujem.

 Terasa na dvore – moderný dizajn od PEPO Botanic Design

dizajnová terasa v záhrade na záhrade rastlina trojuholníkových nášľapných kameňov

Dvorček na nádvorí musel byť funkčný a mal obsahovať šnúru na bielizeň, priestor na grilovanie, vonkajšie parkovisko a priestor na zábavu. Aby sa ubezpečil, že je k dispozícii priestor pre všetky tieto funkcie, krajinní architekti použili skrytý kútik v záhrade na umiestnenie niektorých predmetov. Tieto kryté plochy s betónovými podlahami boli zväčšené, aby sa tam zmestilo malé auto. Parkovacie miesto je otvorené a prepojené s terasou. Môže byť tiež použitý ako krytá terasa pre večierky.

kryté parkovacie miesto

vytvorenie malej terasy na dvore garáž zastrešenie nášľapných kameňov trávnik

Umelecké prvky hrajú v tejto záhrade dôležitú úlohu. V rohu, ktorý je vidieť z mnohých uhlov, bola umiestnená kovová socha. Tvar sochy by mal byť ľahký, ale mal by mať aj zmysel pre silu dopĺňať betónové dosky. Mark McClelland pracoval s meďou, aby vytvoril túto sochu s organickým tvarom. LED osvetlenie, nádrž na dažďovú vodu pod domom na kvapkové zavlažovanie a prírodné rastliny! Skutočná oáza pokoja na dvore.

hlavná paluba

malá terasa dvorček drevo schody rastliny jedálenský kút

Podlahové svetlá pre príjemnú vonkajšiu atmosféru    dizajnová terasa vo dvore podlahové osvetlenie stenový živý plot