Náramkové hodinky

Pánske hodinky Devon inšpirované filmami Star Wars

pánske hodinky od devon star wars luxusná maska ​​darth vader

Všetci fanúšikovia hodiniek a Star Wars pozor, pretože vám predstavujeme produkt, ktorý poteší obe skupiny ľudí rovnako. Už sa pýtate, čo vám tento dizajn hodiniek pripomína? Inšpirovali ju filmy Star Wars a Darth Vader obzvlášť. Mnoho malých akcentov pripomína vzhľad darebáka. Bývanie v Pánske hodinky Devon Čiastočne napodobňuje prilbu, zatiaľ čo náramok je vyrobený z rovnakého materiálu ako jeho rukavice. Praktický stojan naopak svojim tvarom a prevedením kopíruje bojovníkov TIE z filmu.

Pánske hodinky Devon – puzdro

pánske hodinky od devon black design inšpirácie star wars

Nenechajte sa oklamať týmto dizajnom a zamyslite sa nad tým, že pánske hodinky Devon sú len modelom pre fanúšikov filmového hitu. Práve naopak! Ponúka vynikajúce funkcie a detaily, ktoré z vás robia perfektného spoločníka na každý deň. Hodinky sa skladajú z 350 dielov, vrátane štyroch časových pásov. Sú tu na to, aby oznámili čas. Sklo pánskych hodiniek od spoločnosti Devon je nielen odolné voči poškriabaniu, ale je tiež navrhnuté tak, aby bolo nepriestrelné a pod puzdrom sa nachádzajú aj štyri mikro krokové motory.

Pánske hodinky Devon – štyri časové pásy

pánske hodinky devon moderný dizajn darčekové manžetové gombíky oblek čierna

Pánske hodinky od Devonu so sídlom v Los Angeles sú k dispozícii za 28 500 dolárov, ktoré by skutočný fanúšik Star Wars určite rád vynaložil na získanie modelu tejto limitovanej edície s iba 500 kusmi. Pri kúpe hodiniek získate aj manžetové gombíky v tvare bojovníka TIE na dotvorenie a zdokonalenie oficiálneho vzhľadu kancelárie. Ďalšie fotografie, na ktorých sú detailne zobrazené pánske hodinky Devon, ako aj video, nájdete nižšie.

Čierny dizajn hodín

pánske hodinky devon case glass odolné proti poškriabaniu nepriestrelné

Čierny pánsky náramok na hodinky

pánske hodinky devon limitovaný náramok koža darth vader rukavice materiál

Stojan na hodinky vo vzhľade bojovníka TIE

pánske hodinky od devon tie kaempfer staender náramkové hodinky

Model Devon.