Nápady na vianočné dekorácie

Vianočná dekorácia konferenčného stolíka: 22 nápadov na čistý pôvab pre váš stôl do obývačky!

Konferenčný stolík: skutočný univerzál, ktorý robí pohovku ešte pohodlnejšou. Nie je to však len miesto na odloženie šálky kávy, nového časopisu a okuliarov na čítanie, ale ponúka aj priestor na nápadité sezónne dekorácie. V dnešnom článku ukážeme 22 nápadov na očarujúcu vianočnú dekoráciu konferenčného stolíka.

Vianočná dekorácia konferenčného stolíka: Takto sa cez advent v obývačke zútulní

Vianočné dekorácie na konferenčný stolík si sami vyrobíte nápady a pokyny

Aj puristi chodia na Vianoce očarovať. Štýlovou vianočnou ozdobou na konferenčnom stolíku sa naladíme na blížiaci sa festival. Aby bola ozdoba skutočne vianočná, nemusí nutne existovať spoločné vlákno. Predovšetkým je dôležité, aby jednotlivé doplnky boli farebne zladené a aby ladili s celým interiérom. Vintage lampióny, dedičstvo od starých rodičov a moderné vianočné gule v akcentovej farbe vytvárajú očarujúci súbor. Jedľové vetvy uvoľňujú očarujúci vzhľad a dodávajú aranžmá prirodzený nádych. Náš tip: Aby vianočné ozdoby nielenže vyzerali moderne, ale aby šírili aj útulnú atmosféru a šťastnú náladu, stavte na klasické prvky, ako sú soby, vianočné stromčeky a ozdoby na vianočný stromček.

Zdobenie vianočných stolov do obývačky: materiály

Konferenčný stolík ozdobte vianočné nápady jedľami

Niekoľko jedľových konárov voľne zavesených na stole v obývačke, niekoľko vianočných gúľ a štyri stĺpové sviečky: to vždy funguje. Ak však chcete vyskúšať niečo nové, môžete sa spoľahnúť na modernú kombináciu materiálov. Konferenčný stolík zušľachťuje sklo, krištáľ, kov a lesklý papier a sú ideálne vhodné ako súčasná alternatíva dreva, keramiky a textilu. Striebro, mosadz, bronz a meď nikdy nevyjdú z módy a ak ich dávkujete správne, môžete do svojich štyroch stien vniesť nádych pôvabu. Sušené kvety ako biele hortenzie uvoľňujú ultramoderný vzhľad a tvoria perfektné pozadie pre minimalistickú výzdobu.

Ozdobte vianočný stolík: takto skombinujete jednotlivé prvky

Ozdobte bočný stolík na Vianoce lampášmi pod skleneným krytom

Malý konferenčný stolík ponúka obmedzený priestor. Aby to nevyzeralo preplnené a chaoticky, pomôžu vám tieto tipy:

1. Minimalizujte počet dekoratívnych prvkov. Postačujú 3 alebo 5 dekorácií.

2. Medzi ozdobami ponechajte určitý priestor a voľný priestor na ovládanie televízora, obľúbenej knihy a okuliarov na čítanie.

3. Protiklady sa priťahujú a vytvárajú vzrušujúci súbor. Kombinujte vysoké s nízkymi a lesklými s matnými ozdobami.

4. Držte sa farebnej schémy v obývacej izbe. Lepšie to vyzerá, keď vianočné ozdoby naberú na akcentových farbách v miestnosti.

Ozdobte vianočnú misu a dajte ju na výslnie

Vianočné misky zdobia nápady na konferenčný stolík sklenenými guľami

Ak máte malý konferenčný stolík, investujte do misky. Mušle z kovu sú moderné a môžu byť predstavené odznova v každom ročnom období. Najmä na Vianoce sú možnosti jednoducho nekonečné a vlastnej predstavivosti sa medze nekladú. Ak však vianočnú misu zdobíte prvýkrát, vyberiete si klasiku – gule na vianočný stromček v rôznych farbách a veľkostiach. Super efektne pôsobia aj dekorácie zložené z niekoľkých prvkov tón v tóne.

Vianočná dekorácia v striebornej miske: vintage nádych

Vianočné misky na zdobenie nápadov na očarujúce vianočné ozdoby vo vintage štýle

Ak chcete do svojej obývačky priniesť nádych romantiky zašlých čias, môžete si vianočné ozdoby naaranžovať do striebornej misky. Vianočné gule vyrobené z látky, bohato zdobené flitrami a čipkou, trblietavými striebornými vianočnými guľami a modernými sklenenými ozdobami vianočného stromčeka robia z malého konferenčného stolíka skutočnú pútavosť.

Farebné vianočné ozdoby v striebornej miske

Vianočné ozdoby v striebornej miske a sviečky na gaučovom stole

Efektná vianočná ozdoba v striebornej miske by nemala stáť samostatne na konferenčnom stolíku. Skombinujte ju so stĺpovou sviečkou vo vintage svietniku a s puristickou ozdobou pod sklenenou kapotou. Kryštál, sklo a striebro sú obľúbenými partnermi na slávnostnom stole v obývačke. Drevený podnos bude rámovať trojicu pôvabov. Použite niekoľko dekoratívnych prvkov a nechajte medzi nimi medzeru, aby konferenčný stolík nepôsobil preťažene.

Zdobenie vianočných misiek: zimná rozprávka pre puristov

Ozdobte vianočnú misu sviečkami a dekou z umelej kožušiny a vavrínovými ratolesťami

Vianočné ozdoby úplne bez gýča: prikrývka z umelej kožušiny namiesto obrusu, obrusu, okrúhly podnos alebo vianočná miska, niekoľko bielych stĺpových sviečok alebo lampášov v mrazivom vzhľade a strieborné ozdobné gule dodávajú zime puristický nádych dekorácia. Pridajte trochu zelene, napríklad z voňavých vavrínových ratolestí, a to je všetko, aby ste konferenčný stolík predstavili škandinávsky.

Vianočné dekorácie misiek v štýle chaty

Strieborné gule na vianočný stromček, podobne ako biely prehoz, si prídu na svoje na tmavom drevenom stole v tmavej miske. Niekoľko vetiev cyprusu a bobkových listov, zdržanlivá dekorácia je pripravená. Náš tip: LED sviečky alebo lampáše sú mätúce podobné skutočným, ale oveľa bezpečnejšie.

Ozdobte vianočný stolík

Ozdobte vianočný stôl v obývačke, moderné dekorácie na stôl lampášmi a škandinávskym vianočným stromčekom s reťazou svetiel

Sochárska sklenená váza je skutočným všeliekom a môže byť nápadito predstavená kedykoľvek počas roka. V zime ho zdobí zelená jedľová vetva a spolu s abstraktnou kovovou jedľou, lampou zo starého zlata a guľou vianočného stromčeka v medi tvorí dokonalé aranžmán. Tak jednoduché, tak štýlové.

Vianočne ozdobte vianočnú misu a podnos pôvabným vzhľadom

Nasledujúci súbor predstavuje eklektickú kombináciu klasiky a moderny. Štyri jedle sochárskeho vzhľadu, lampáš, jedľové konáre a šišky majú advent vo svojej batožine. Vianočná dekorácia preberá tému dekorácie vianočného stromčeka a efektívne ju dotvára.

Jedlé vianočné ozdoby na konferenčný stolík

Ozdobte vianočný stôl v obývačke kartónovým vianočným stromčekom

Farebná jedlá dekorácia je vhodná aj do farebnej obývačky v trendovom retro štýle. Domáca perníková chalúpka, niekoľko jedlí origami a samozrejme farebné sušienky vytvárajú útulnú atmosféru. Za týmto účelom môžete naaranžovať niekoľko tyčiniek škorice, sušených citrónov a bobkových listov. Nádherné vône vianočného obdobia nás správne naladili na blížiaci sa festival.

Postranný stolík ozdobte vianočné nápady v pastelových farbách

Niekoľko krásne zabalených darčekov sa perfektne hodí k jedlej dekorácii, ktorá deti ešte viac nadchne adventom. Lampióny a gule na vianočný stromček pod sklenenou kapotou dodávajú konečnú úpravu, aby vytvorili pocit bezpečia. Môžete teda prijať svojich hostí v obývačke a užiť si krásne predvianočné obdobie pri koláči a káve!

Vianočná dekorácia konferenčného stolíka: vyrobte darčeky

Ozdobte vianočný konferenčný stolík darčekmi

Ak máte malú obývačku a zriekate sa veľkého konferenčného stolíka v prospech odkladacieho stolíka, mali by ste tiež obmedziť výzdobu na minimum. Na rozdávanie vianočnej nálady stačia 2-3 darčeky v akcentových farbách. Táto vianočná ozdoba ponúka ďalšiu rozhodujúcu výhodu: je mimoriadne odolná.

Vianočná dekorácia konferenčného stolíka s čerstvými kvetmi a prvkami písma

Ozdobte stôl v obývačke vianočnými nápadmi zelenou a ružovou

Máte väčší konferenčný stolík? Potom ho môžete nápadito ozdobiť! Čerstvé kvety (ruže sú úplnou klasikou, ale dá sa experimentovať aj s hortenziami) spolu s jedľovými vetvami a šípkami tvoria nádhernú kyticu. K tomu sa hodí niekoľko abstraktných mini vianočných stromčekov v akcentových farbách, figúrky sobov v zlatej farbe, svetlá smaragdového zeleného čaju a detail písma. Môžu byť obzvlášť efektívne predstavené pred obrazom so zimnou krajinou, samozrejme tón v tóne s farebnou schémou..

Ozdobte vianočnú misu: zvončeky ako akcenty

Ozdobte vianočnú misu zvončekmi rôznych farieb a guličkami vianočného stromčeka

Chcete si vyrobiť slávnostnú dekoráciu konferenčného stolíka sami? Potom naplňte vianočnú misu zvončekmi. Uistite sa, že všetky zvony majú rovnaký tvar, ale sú vyrobené z rôznych materiálov. Niekedy posypané trblietkami, niekedy mosadzným vzhľadom, niekedy starozlatým vzhľadom a niekedy vintage so stopami použitia: materiály a farby dotvárajú jemné akcenty a robia vianočnú misu skvelým pútavým pohľadom na stôl v obývačke.

Ozdobte vianočný konferenčný stolík: prírodné materiály pre rustikálny nádych

Bočný stôl ozdobte vianočné nápady rustikálnym vianočným stromčekom z dreva

Ďalší trend je počas tejto zimnej sezóny nepostrádateľný. Čierna a červená tvorí tradičné, ale moderné farebné duo a zaisťuje ležérny vzhľad Vianoc. Kombinácia prírodných materiálov, ako je drevo alebo bavlna, a tradičných károvaných vzorov by nemala chýbať v obývačke vo vzhľade vidieckeho domu, vďaka ktorému bude miestnosť pôsobiť útulne a príjemne. Moderná váza s kovovým vzhľadom dodáva istému glamour nádychu.

Vianočná dekorácia na konferenčný stolík v štýle boho v čiernej a bielej farbe

Červená a zelená boli včera. Dnes sa fanúšikovia boho spoliehajú na čiernobielo a tešia sa na vianočnú puristickú výzdobu konferenčného stolíka. Jelenie parohy, bežec na stôl macrame a girlanda z drevených gúľ tvoria perfektné pozadie pre vintage mosadzné svietniky.

Vianočné dekorácie na konferenčný stolík: vintage glamour

rustikálna vianočná misa zdobí nápady v shabby chic

Ošarpaná elegantná alebo vintage obývačka zariadená nájdenými predmetmi z blšieho trhu a dedičstvom od starých rodičov je veľkou výzvou Vianoc. V tomto prípade nostalgický nádych dodajú misky na šampanské, podnosy na servírovanie ratanu a staré vianočné ozdoby so štiepanou farbou. Strieborná, stará strieborná a biela oslavujú veľkolepý návrat vo vianočnej farebnej schéme už niekoľko rokov. Na svoje si prídu na tmavom stole alebo podnose.

Vianočné ozdoby v striebornej miske si sami robte nápady a návody

A ak nemáte vintage striebornú misku, môžete vzhľad predstierať. Jednoducho nastriekajte sklenenú misku trblietavým sprejom a vianočná misa je pripravená. Stuhy Macrame, látkové kvety a jednotlivé vetvičky cyprusu dopĺňajú vianočnú výzdobu.

Vianočná dekorácia konferenčného stolíka: Trendovou farbou na rok 2020 je ružová

Postranný stolík na Vianoce ozdobte sviečkou so štyrmi knôtmi a umelým vianočným stromčekom

Nie kvôli červenej: Tento rok ružová nahradí červenú farbu na vianočnom stole. Ružová a smaragdovo zelená sa prekvapivo dobre kombinujú a dodávajú interiéru ženský nádych. Deco v jemných ružových odtieňoch krája jemnú postavu, najmä na malom stolíku. Jedľa v práškovej farbe spolu s lampášom v smaragdovo zelenej farbe perfektne dotvárajú vianočnú výzdobu. To sa dobre hodí k vázam a miskám z bielej keramiky a zlatých akcentov. Reťaz svetiel je možné zavesiť aj na odkladací stolík alebo dokonca zavesiť na stôl.

Očarujúca dekorácia konferenčného stolíka na Vianoce: Záver

Vianočná dekorácia z čerstvých kvetov a čajových sviečok

Nemusí ísť o drahé príslušenstvo. Očarujúca dekorácia konferenčného stolíka je oveľa viac o úspešných kombináciách farieb a materiálov. Jemné pastelové tóny, biela a zelená, spolu s kovovými odtieňmi, akými sú bronz, starožitné striebro, ružové zlato alebo meď, vytvárajú atraktívnu farebnú schému. Látkové doplnky dodávajú punc útulnosti. Pokiaľ ide o materiály, v hojnej miere sa používa sklo, kov, kryštál a papier. Drevo a keramika uzemňujú vzhľad a uvoľňujú prísny minimalistický vzhľad. Príslušenstvo je abstraktné, má sochársky dizajnový jazyk a dekorácia pôsobí redukovane. Slávnostne vzorovaným tkaninám sa zámerne vyhýbajú. V tomto prípade sa človek spolieha na farebné a materiálové kontrasty. Správne osvetlenie kladie dekoráciu na výslnie obzvlášť efektívnym spôsobom. Od lampášov s niekoľkými knôtmi až po reťaze svetiel: Diskrétne osvetlenie navodí tú správnu atmosféru.

Konferenčný stolík na Vianoce ozdobte sánkami a LED sviečkami a jedľovými ratolesťami