Nápady na vianočné dekorácie

3 vznešené nápady na Vianoce pre rodičov, priateľov, priateľky a znalcov

Tipy na darčeky na Vianoce-rodičia-priateľ-priateľka-korenie-adventný kalendár

Nájsť krásne a nezabudnuteľné vianočné darčeky, ktoré rozžiaria priateľov a rodinu, nie je nikdy jednoduché. K správnemu výberu darčekov je potrebná kreativita a starostlivosť. Našťastie vždy existujú nové skvelé výtvory, ktorými môžete svojho blízkeho skutočne prekvapiť a inšpirovať. Po hľadaní originálnych nápadov na Vianoce sme objavili niekoľko skvelých produktov, vďaka ktorým bude vianočné obdobie jednoducho nezabudnuteľné.

Tipy na darčeky na Vianoce pre fajnšmekrov

Tipy na darčeky na Vianoce rodičia-priateľ-priateľka-korenie-advent-kalendár-okuliare

Vianočné darčeky nemusíte kupovať na poslednú chvíľu. Ak chcete predísť predvianočnému stresu, môžete si získať pozornosť pár týždňov pred Vianocami. Tento originálny adventný kalendár s korením napríklad určite zanechá trvalý dojem. 24 rôznych korení a 24 mimoriadnych receptov zaručuje skvelú atmosféru do Vianoc. Za škatuľou sa skrýva malý pohár s jemným korením, informáciami o jeho pôvode a návrhu originálneho receptu. V krabici č. 24 je aj priložený hárok nálepiek s názvami korení. Po adventnom období je možné koreničky znova naplniť, nalepiť a tiež uložiť mimo škatule.

Tipy na vianočné darčeky pre mužov a ženy

nápady na darčeky-vianoce-rodičia-priateľ-priateľka-kalendár korenia

Najlepšie nápady na darčeky na Vianoce nie sú charakteristické drahými cenami a veľkými tvarmi. Čo sa skutočne počíta, sú pocity, ktoré by váš darček v príjemcovi vzbudil. Tento exkluzívny adventný kalendár môže prebudiť všetky zmysly a otvoriť dvere nespočetnému množstvu chutí a vôní. Ušľachtilé a praktické, zaujme nielen svojim obsahom, ale aj štýlovým vzhľadom a praktickým formátom. Kalendár je vyrobený z jemného talianskeho papiera v čiernej a zlatej farbe, ukončený čiernou horúcou fóliou na vrchnáku a kompletne zostavený v Nemecku. A nie je vôbec prekvapujúce, že získal rôzne medzinárodné ocenenia za dizajn. Určite poznáme pár dizajnérsky zdatných mužov, ktorým by sa takýto darček páčil.

Je váš priateľ milovníkom kulinárstva, ktorý ocení chutné, korenené jedlo? Zbierajú vaši rodičia krásne hobby kuchárky? Váš priateľ rád skúša nové dobroty? Potom ste našli perfektný vianočný darček pre svojich blízkych! Adventný kalendár s korením je o www.meingenuss.de získať.

Tipy na vianočné darčeky pre milovníkov čaju

nápady na darčeky-vianoce-rodičia-priateľ-priateľka-čaje

Ale bude to ešte lepšie! Adventný kalendár je k dispozícii nielen s korením, ale aj s 24 vybranými čajmi na exkluzívne čajové chvíle v chladných zimných mesiacoch. Povinný doplnok pre všetkých milovníkov čaju! Organic Japan Genmai Chai, jablkový závin, karamel, organický Assam Belseri, nepálska himalájska borovica sú len niektoré z najlepších čajov, z ktorých si môžete vybrať. V každom malom boxe nájdete návod na použitie s informáciami o obsahu a príprave príslušného druhu čaju. Tí, ktorí majú radi čaj, si tento darček jednoducho zamilujú!

Vhodný nápad na darček aj pre obchodných partnerov

Tipy na vianočné darčeky rodičia-priatelia-priateľka-čaj-adventný kalendár

Kartónové veko môže byť tiež individuálne navrhnuté z. B s pozdravom alebo s logom spoločnosti. Bol by to skvelý nápad na darček pre obchodných partnerov na Vianoce! Namiesto rozdávania fľaše vína alebo darčekového koša (ako každý rok) môžete svojich zákazníkov prekvapiť adventným kalendárom s korením alebo čajom. To určite zanechá pozitívny dojem.

Tipy na darčeky pre Vianoce rodičia-priatelia-priateľka-čaj-kalendár-fajnšmekri

nápady na darčeky-Vianoce-rodičia-priateľ-priateľka-exkluzívny-dizajn

Tipy na vianočné darčeky pre priateľov a známych – 5 súprav korenia

nápady na darčeky-vianoce-rodičia-priateľ-priateľka-italia-korenie-sada

Vianoce už nie sú len rodinnou oslavou. Tiež chcete prekvapiť ostatných milých ľudí a dobrých priateľov drobnými darčekmi. Tieto originálne 5 súpravy korení sú na to tiež perfektné. Môžete si vybrať z 8 verzií – barbecue, Italia, Curry, Seafood, Seleciton, šaláty, soli a sladkosti. Pri tejto skvelej odrode by ste sa určite stretli s vkusom obdarovaného. Súčasťou každej zmesi korenia je aj návrh receptu. Navštívte www.paper-pleasure.de, kde sa dozviete viac o čajovom adventnom kalendári a súpravách 5.

nápady na darčeky-Vianoce-rodičia-priateľ-priateľka-kuchyňa-korenie-sada-kari

Tipy na darčeky na Vianoce rodičia-priateľ-priateľka-korenie-kari-set-návrh receptu

nápady na darčeky-Vianoce-rodičia-priateľ-priateľka-soli-sada-korenie-recepty

Podľa nášho názoru sú tieto špeciálne vianočné darčeky skutočne čarovnými okamihmi! Takto sa Vianoce daria bez stresu a darčekov na poslednú chvíľu!

nápad na darček-Vianoce-kuchyňa-gurmán-korenie-drevená lyžička