Nápady na tetovanie

Trendy v tetovaní 2018/2019: Tieto motívy a štýly tetovania sú veľmi obľúbené

Tetovacie trendy 2018 zatemnenie lýtka abstraktná žena

Výber tetovania by samozrejme nemal závisieť od prevládajúcich trendov. Nie je však ťažké vidieť, že určité motívy alebo štýly sú každým rokom stále obľúbenejšie. Potom, čo Kate Moss ukázala svoju kotvu na zápästí v roku 2008, sa stala nesmierne obľúbenou voľbou pre malé tetovanie. Dnešné trendy sú dnes čoraz viac diktované kanálmi sociálnych médií. Zostavili sme pre vás trendy v tetovaní, ktoré budú obzvlášť obľúbené v rokoch 2018/2019. Patrí sem červený atrament, motívy z umeleckých diel od najznámejších maliarov a ručne vyrobené tetovanie.

Trendy v tetovaní 2018/2019: Minimalistické jednoriadkové tetovanie

Filigránske motívy tetovacieho trendu 2019 z jednej línie ruží

V roku 2018/2019 uvidíme jemné, minimalistické tetovanie všade. Majú jednoduchý tvar, ale sú veľmi pôsobivé. Trend jemných liniek sa naďalej rozvíja a má za následok takzvané jednoriadkové tetovanie. Pri tomto type tetovania motívy pozostávajú z jednej čiary, ktorá nie je prerušená. Umelec Mo Ganji z Berlína je známy najmä týmto štýlom. Svoju prácu označuje tromi malými bodkami ako rozlišovací znak.

Motív tetovacieho trendu 2019 z jednoriadkového vlka a mesiaca

Trendy v tetovaní 2019 minimalistické jednoradové mačacie psie predlaktie

Trendy v tetovaní 2018/2019: červený atrament

Trendy v tetovaní 2019 červený atrament na zápästí Rita Ora

Potom, čo Rihanna v roku 2012 urobila z bieleho tetovania trend, ženy celebrít sú teraz bláznivé do tetovania červeným atramentom. Rita Ora si nedávno dala na zápästie vytetovať „Love Me“. Ellie Goulding, Cara Delevigne a Kylie Jenner majú tiež tetovanie tejto farby.

Srdce na tetovanie prstom s červeným atramentom Cara Delevigne Tattoo Trends 2018

Tetovanie na zápästí s trendom červeného atramentu 2018 2019 Ellie Goulding

Tetovanie červeným atramentom dvoch prepletených hadov na mužskej ruke vo vnútri

Ručne piercingové tetovanie-technika ručne tykanie

Tetovacie trendy 2019 handpoke technika škaredé tetovanie

Najprv sme boli z módy „škaredých“ topánok nadšení a teraz sú milovníci tetovania po celom svete zamilovaní do „škaredých“ tetovaní. Tetovanie vyzerá, že ich urobil päťročný chlapec alebo niekto, kto sa nemôže pochváliť umeleckým talentom. Geometrické figúrky, vychýrené kresby a ručne písané nápisy sú zúrivé. Väčšinou „škaredé“ tetovanie je vytvárané technikou handpoke. Ručne vyrobené znamená ručne rezané.

Ručne tetovaná mačka polmesiaca bodkovaná žena na nohe

Ručne piercing tetovanie muž samsa ruka s okom

Vnútorná ruka vyrytá tetovaním na luk a šíp

Umelecky inšpirované tetovanie – surrealizmus, kubizmus a spol.

Motív tetovania Picassa s trendom holubice pre tvár 2019

Existuje tiež trend k tetovaniu inšpirovanému najkrajšími alebo najznámejšími umeleckými dielami všetkých čias. Tieto tetovania môžu reprodukovať diela Henriho Matisseho, Picassa alebo staré fresky (zvyčajne v reinterpretovanom variante). Motívy sú buď obzvlášť pútavé a farebné, alebo sú jednoduché.

Surrealizmus Picasso Tattoo Trend 2019 Predlaktie vo vnútri Ružový motýľ

Trendy v tetovaní 2019 Cubism Blackout Leg Picasso

Tetovanie šperkov

Trendy v tetovaní 2019 pre ženy drahokamy šperky hrudník rameno

Tetovacie vzory inšpirované šperkami, vrátane náramkov so zaklínadlami, iniciálami, srdiečkami, kotvami a ďalšími sledovateľmi, berú Instagram a podmania si svoj osobitý vzhľad. Obzvlášť filigránske a ženské pôsobia motívy z tenkých a bodkovaných čiarok.

Trblietavé tetovanie drahokamov

Trendy v tetovaní 2018 2019 drahokam s hrotom srdca žena

Samotné tetovanie diamantom a drahokamom nie je žiadnou novinkou, ale existuje nový druh ultra-realistického zobrazenia drahokamov, ktoré predstavila výtvarníčka Jenna Kerr. Vytvára 3D šperky, ktoré sú také realistické, že sa nemôžete prestať pozerať. Správna reprezentácia svetla a tieňa spôsobuje, že tetovanie žiari a žiari ako skutočný drahokam. Tieto 3D drahokamy sa stali nepostrádateľnou súčasťou trendov tetovania 2018/2019.

Drahokam, tetovanie, fialové srdce, paže, žena, čierne čipkované šperky

Lustrové tetovanie

Luster na tetovanie s lotosovým kvetom púšťa retiazky bodky filigránové

Pre tento typ tetovania neexistuje žiadny konkrétny termín. Motív preto nazveme jednoducho Chandelier Drop Tattoo. Tieto tetovania majú vzhľad podobný mandale a sú veľmi jemné. Sú veľmi univerzálne, pretože sa dajú pripevniť kdekoľvek na telo. Len sa uistite, že detaily by mali vyzerať tak, že visia dole na reťaziach.

Luster s retiazkami a drahými kameňmi modré kvety predlaktia vo vnútri ženy

Galaxy tetovanie a súhvezdia

Akvarel tetovanie priestor teľa muž žena modrá fialová

Vesmírne tetovanie vyzerá fascinujúco a tajomne! Súhvezdia, planéty a astronauti zdobia pokožku milovníkov tetovania a často sú spárované s výzorom vodovej farby a dotworkom. Možnosti sa pohybujú od elegantných malých súhvezdí až po rozsiahle tetovania vo vesmíre.

Tetovacie filigránske horné rameno vo vnútri hviezd planéty

Mini tetovanie za ucho súhvezdia žena súhvezdia

Futuristická nová škola

Nový trend školského štýlu tetovania, futuristická žena s farebnými nohami

Klasické prvky tetovania sa vracajú, ale s moderným nádychom. Podobne ako v štýle starej školy, New School používa výrazné kontúry, ale spolieha sa na ešte farebnejšiu paletu a abstraktnejšie prevedenie s prehnanými detailmi. Na rozdiel od starej školy je nový štýl tetovania fantastickejší a dá sa dokonca nazvať futuristickým.

Ručne tetovaný mol motýľ muž mesiac

Dotwork (tetovanie v čiernej a šedej farbe)

Bodkované tetovacie odtiene sivočierne

Bodkované tetovanie sú ďalším trendom, ktorý v rokoch 2018/2019 pravdepodobne uvidíte všade. Zložité vzory sú vytvárané metódou bodiek, zvyčajne čiernym alebo sivým atramentom. To vytvára nádherný kontrast svetlo-tma, ktorý má obzvlášť dynamický efekt.

Dotwork Buddha geometric arm man

Dotwork tetovanie trendy vlk a kvety žena zadný krk

Geometrické tetovanie lev bodkované teľa muž polovica

Geometrické tetovanie

geometrický tetovací svet mapa cestovný motív trend 2019

Geometrické tetovanie existuje už nejaký čas a stále sa vyvíja. Dá sa povedať, že tieto druhy tetovania nemajú žiadny význam. Tetovanie geometrických tvarov je však vizualizáciou rovnováhy, dokonalosti, symetrie a harmónie. Kombinácia dokonale nakreslených čiar a zložitých postáv predstavuje rovnováhu vesmíru.

geometrické tetovanie trend rukáv predlaktie diamanty špirály Čierna šedá

Trendy v tetovaní Geometrické tvary 3D Šedé čierne tiene

Trendy v tetovaní 2019 geometrický dizajn pre šípky pre páry

Blackwork tetovanie

Trendy v tetovaní 2019 pre mužov geometrické čiary predlaktia blackwork

Čierne prevedenie ešte nie je také bežné, ale ich popularita rastie. Tento typ tetovania je dosť nápadný a je vyrobený výlučne čiernym atramentom. Chcete odstrániť alebo zmeniť staré tetovanie? Jeho význam a posolstvo sú už dávno zastarané? Blackwork tetovanie je skvelé ako zakrytie.

Blackwork Blue Tattoo Mandala Geometric Arm Full Sleeve

Tetovanie ruka + prst

Ručne tetovaný mol motýľ muž mesiac

Tetovanie, ktoré zdobí pokožku na vrchu ruky, sa stáva stále viac mainstreamovým. Toto je však pre tetovanie ťažká časť tela, pretože atrament za tie roky veľa vybledne. Správne hojenie a následná starostlivosť sú tiež veľmi dôležité. Buďte opatrní pri týchto tetovaniach, dobrý umelec je nevyhnutný!

Zhodné motívy na oboch predlaktiach

Trendy v tetovaní 2018 muž obe ruky vlk orol

Tetovanie na vnútornej strane predlaktia je už niekoľko rokov veľmi populárne a fanúšikovia tetovania sú stále odvážnejší a odvážnejší. Úplne nový a svieži spôsob, ako sa vyjadriť, je tetovanie na predlaktie, ktoré sa skladá z dvoch častí. Na každom predlaktí je vyrytý iný motív, ale spolu vyúsťujú do koordinovaného obrazu. Vyberte si však vzor alebo detail, ktorý bude fungovať ako spojovací prvok medzi nimi.

Na obe predlaktia je možné tetovať špirálu s motívom 2019

Akvarelový vzhľad akvarel tetovanie na rukách vtáka a kvet