Nápady na tetovanie

Inšpiratívne nápady pre tetovanie zverokruhu – ktorý motív vám pristane?

Tetovanie zverokruhu vodnár-symbol-vlny-zápästie-voda

Rozhodli ste sa dať si urobiť nové tetovanie a teraz neviete, aký motív chcete? Tetovanie zverokruhu stelesňuje naše vlastnosti a prednosti a stáva sa stále obľúbenejším. Znamenia zverokruhu sú priradené štyrom známym prvkom života, a to – ohňu, vode, zemi a vzduchu. Oheň znamená teplo a vášeň, medzi ktoré patria Baran, Strelec a Lev. Býk, Panna a Kozorožec patria na Zem a sú známi svojou spoľahlivosťou a odhodlaním. Blížencom, Váham a Vodnárovi sa pripisuje prvok vzduch, ktorý znamená zmenu. Koniec koncov, Škorpión, Ryby a Rak sa počítajú medzi vodoznaky a vyznačujú sa chladom a hĺbkou. Čítajte ďalej a zistíte, ktorý motív vám najviac vyhovuje a nechajte sa inšpirovať našou galériou obrázkov!

Nápad na tetovanie zverokruhu pre Vodnára

Tetovanie zverokruhu vodnár-lotosový kvet-stehno-muž-voda-nadlaktie

Najprv začnime Vodnárom milujúcim slobodu a odvahou. Jeho vhodným symbolom sú vlny, ktoré môžu byť zastúpené v rôznych tvaroch. Bez ohľadu na veľkosť a časť tela by v tetovaní Vodnára určite mal byť prítomný motív vody. Silná osobnosť Vodnára sa ukazuje pomocou mimoriadnych návrhov tetovania. Ľudia s týmto znamením zverokruhu sú individualisti a radi hrajú podľa vlastných pravidiel. Preto môže byť tetovanie trochu okázalé a bláznivé a môže obsahovať meno alebo dátum narodenia milovanej osoby. Vhodný je napríklad chaotický štýl tetovania trash polka.

súhvezdie tetovanie zverokruhu vodnár

Pokiaľ ide o tetovanie zverokruhu, súhvezdia rôznych znamení zverokruhu sú vždy dobrý nápad. Súhvezdie je znázornené čiarami a hviezdami, a preto sa považuje za filigránsky nápad na tetovanie. Je odlišný pre každé znamenie zverokruhu a je vhodný ako samostatné tetovanie, tak aj ako súčasť väčšieho dizajnu. Tetovanie súhvezdia je možné vpichnúť na rôzne časti tela a ponúka dobrý variant pre minimalistický dizajn.

Tattoo znamenia zverokruhu – obľúbené tetovanie pre Ryby

Tetovanie zverokruhu ryby-symboly-krk-kľúčna kosť-chrbát-čierno-biela

Ryby sú kreatívni ľudia, ktorí radi snívajú a takmer vždy sa riadia svojou intuíciou. Populárne tetovanie pre toto znamenie zverokruhu sú zodpovedajúcim symbolom a rôznymi kresbami zodpovedajúcich rýb na krku, kľúčnej kosti a lopatke..

zverokruh-tetovanie-ryby-koi-ryby-geometrické

Ryby môžu byť zobrazené rôznymi spôsobmi a vyzerajú krásne čiernym atramentom aj farbou. Symbol sa krásne kombinuje s vodou a vlnami a označuje sa aj ako znak rovnováhy a harmónie.

Znamenie zverokruhu Ryby a zodpovedajúce tetovanie

Tetovanie zverokruhu ryby-filigránske-romantické-motívy-výroky-láska-rodina

Tetovanie zverokruhu pre Ryby môže obsahovať aj romantické a hravé motívy, ktoré sú väčšinou zobrazené vo forme srdiečok a kvetov. Obzvlášť populárne je tetovanie výrokov alebo citátov, ktoré inšpirujú dotknutú osobu.

Myšlienky tetovania Barana so symbolmi

Tetovanie zverokruhu aries-symboly-sila zvieraťa-lopatka-predlaktie-lýtko

Tí, ktorí sa narodili v znamení zverokruhu Baran, chcú byť vždy najlepší v tom, čo robíte. Ste veľmi sebavedomý a vždy si dávate konkrétne ciele. Baran je symbolom sily a je potetovaný na rôznych častiach tela.

tetovanie zverokruhu aries stehno

Sebavedomí predstavitelia tohto znamenia zverokruhu si trúfajú na veľké tetovania na viditeľných častiach tela, ktoré sú nápadné. Baran ako zviera je preto často vybraný ako motív na tetovanie, pretože symbolizuje silu a energiu. Tento motív sa veľmi dobre kombinuje s inými motívmi, ale vždy by mal byť stredobodom pozornosti.

Tetovanie zverokruhu Baran so silným motívom

zverokruh-tetovanie-baran-sila-bohyne-bojovník-anjel-šíp-meč

Pre Barana je vhodné tetovanie v znamení zverokruhu, ktoré odzrkadľuje jeho povahové vlastnosti. Príkladom sú tetovanie bohyní a bojovníkov, ktorí inšpirujú svojou energiou a silou. Keďže znamenie zverokruhu Baran patrí k ohnivým znameniam, máte pravdu aj s motívmi ohňa a farebnými tetovaniami.

Osobnosť býka

zverokruh-tetovanie-taurus-symbol-malé-rameno-chrbát-predlaktie

Býk je známy svojou spoľahlivou a lojálnou osobnosťou. Sú to ľudia, ktorí si vážia svoju rodinu a priateľov a majú silný zmysel pre realitu. Mužské tetovania sú relatívne malé a väčšinou sú tetované na ramene, krku alebo predlaktí.

zverokruh-tetovanie-taurus-geometrické-predlaktie

O niečo väčšie tetovanie je samozrejme tiež úplne v poriadku a môže dobre odrážať charakter býka. Z býčej hlavy vyžaruje mužnosť a často je vybraná ako motív tetovania. Na obrázku môžete nájsť skvelý nápad na tetovanie pre mužov, na ktorom je býk vyobrazený pomocou geometrických tvarov. Zostať verný sebe je mimoriadne dôležitý pre tých, ktorí sa narodili v tomto znamení zverokruhu. Kotva by preto bola pre ňu dokonalým motívom, pretože predstavuje odhodlanie a bezpečnosť.

Zodpovedajúce tetovanie zverokruhu pre ženu Býk

zverokruh-tetovanie-taurus-mini-tetovanie-skrytý-bodový krk

Býk veľmi nemiluje honosné tetovanie a radšej dáva prednosť mini tetovaniu, ktoré sa robí na skrytom mieste. Hviezdy, srdcia, vtáčiky alebo motýle na krku alebo za uchom sú dobrým nápadom na tetovanie zverokruhu pre ženu Taurus.

Nápady na tetovanie Gemini pre mužov a ženy

zverokruh-tetovanie-dvojčatá-znamenie-žena-krk-muž-predlaktie-abstraktné

Blíženci sú známi ako komunikatívni a zvedaví ľudia, ktorí sú vždy otvorení novým myšlienkam. Symbol Blížencov je možné použiť buď ako malé tetovanie zverokruhu, alebo ho integrovať do abstraktného tetovania.

Tetovanie zverokruhu Blíženci odráža vášne

tetovanie zverokruhu dvojčatá vášne symboly hudba poznámky kotvy

Tetovanie s notami je ideálnou voľbou pre dvojčatá, pretože oceňujú kultúru a hudbu. Svetelné motívy ako motýle, vtáky, perie alebo krídla odrážajú slobodu a vynaliezavého ducha predstaviteľov tohto znamenia zverokruhu.

tetovanie zverokruhu dvojčatá farby hudby

Blížencom sa zvyčajne páčia návrhy na mieru určené priamo pre nich. Pritom by vaše tetovanie malo mať motív, ktorému v živote pripisujete veľkú hodnotu. Tetovanie dvojčaťa môže mať aj niekoľko farebných akcentov, ak zdokonalí dizajn. Napríklad akvarelové tetovanie, ktoré tiež vyzerá veľmi jemne a žensky, je úplne bokové.

Získajte symboly rakoviny na rôznych častiach tela

zverokruh-tetovanie-rakovina-nápady-symbol-zápästie-krk-pazúr-päta

Pre ľudí so znamením zverokruhu rakovina existuje neuveriteľné množstvo možností dizajnu tetovania. Môžete si dať urobiť tetovanie kraba, alebo pretože rakovina je vodoznak, môžete sa rozhodnúť aj pre vodné tetovanie.

tetovanie zverokruhu muži rakovinové trhliny

Vďaka svojej tvrdej škrupine je krab chránený v prírode, ale pod ním sa skrýva mäkký interiér. To isté platí pre zástupcov znamenia zverokruhu. Zvonku pôsobia prísne a vážne, ale sú obzvlášť emocionálni a romantickí. Krab preto obzvlášť dobre predstavuje osobnosť tohto znamenia zverokruhu. Muži sa zvyčajne rozhodujú pre väčšie, nápadnejšie prevedenie chrbta alebo nadlaktia..

Rodina a priatelia ako tetovanie zverokruhu

zverokruh-tetovanie-rakovina-zhoda-tetovanie-priatelia-nekonečno-členok

Rodina je pri emočnej rakovine vždy na prvom mieste. Preto sa často rozhoduje pre tetovanie s menami alebo dátumami narodenia, ktoré buď pripomínajú rodinu, milovanú osobu alebo priateľov. Keďže Cancer je skutočne veľký romantik, bude tiež rád, keď si nechá vytetovať zodpovedajúce tetovanie so svojim partnerom alebo najlepším priateľom.

Tetovanie zverokruhu pre leva

tetovanie zverokruhu-lev-motív-ženy-členok-pútavé-tetovanie

Levy sú extrovertní ľudia, ktorí sú radi stredobodom pozornosti. Vyžaruje z nich vášeň a nebojácnosť a bezprostrednosť je jednou z ich najväčších predností. Z tohto dôvodu nie je pre nich vhodné obyčajné alebo malé tetovanie zverokruhu. Správne tetovanie by malo byť vyrobené na viditeľnom mieste a zapôsobiť špeciálnym dizajnom.

K leva sa hodia honosné tetovania

zverokruh-tetovanie-lev-symbol-zápästia-lev-hlava-akvarel-chrbát

Veľké tetovanie s levími hlavami alebo kreatívne interpretácie symbolu leva ladia s osobnosťou leva. Farebné alebo dokonca akvarelové tetovania podčiarkujú charakter tohto znamenia zverokruhu. Pretože lev je skutočným vodcom a verným priateľom, koruna by pre neho bola dokonalým tetovaním – je absolútne hodný tohto kráľovského symbolu!

tetovanie zverokruhu lev mandala hlava leva

Pretože leva hlava môže byť dokonale vyobrazená ako mandala, tetovanie mandaly je pre toto znamenie zverokruhu veľmi vhodné. Lev je často zobrazovaný spolu so slnkom kvôli jeho veľkej sile. Pre mužov sú chrbát a nadlaktie vhodnými časťami tela pre tento symbol sily.

Malé panenské znamenie ako tetovanie

zverokruh-tetovanie-panna-symbol-zápästia-krku-srdiečka

Panna pracuje veľmi tvrdo a je skutočným perfekcionistom. S bodkovanými tetovaniami nie sú nakreslené žiadne súvislé čiary, ale mnoho malých bodov je stanovených individuálne. Pretože táto technika vyžaduje špeciálnu presnosť, je ideálna pre ľudí s týmto znamením zverokruhu. Pretože Panna nie je veľkým fanúšikom súčasných trendov v tetovaní, jednoduchý symbol zverokruhu je pre nich ako stvorený. Môže byť buď skrytý pod vlasmi, alebo dokonca použitý ako ručné tetovanie pre mužov.

tetovanie zverokruhu panna súhvezdie predlaktie

Okrem symbolu zverokruhu je možné tetovať aj zodpovedajúcu konšteláciu. Pretože je súhvezdie obzvlášť jemné a nevyniká tak veľmi, je pre Pannu ako stvorené. S metódou dotwork toto tetovanie vyzerá veľmi elegantne.

Tetovanie s osobným významom pre Pannu

zverokruh-tetovanie-panna-malé-abstraktné-jemné-biele-tetovanie

Panna si vyberá buď tetovanie s osobným významom, alebo abstraktné motívy s jednoduchými tvarmi. Biele tetovanie je vhodné pre toto znamenie zverokruhu, pretože nie je také nápadné.

Nápady na tetovanie zverokruhu Váhy

zverokruh-tetovanie-libra-viacfarebné-lopatky-zápästia-dvojdielne

Ľudia Váh sa vyznačujú veľkou inteligenciou a môžu sa zaujímať o rôzne veci. Väčšinu času sú všímaví a kladú veľký dôraz na spravodlivosť. V tejto súvislosti tetovanie Váh zodpovedá skutočnému charakteru osoby. Tetovanie zverokruhu Libra by malo byť estetické a v prípade niekoľkých tetovaní vytvárať celkový obraz.

tetovanie zverokruhu libra predlaktie geometrické

Geometrické vzory sú veľmi vhodné pre tetovanie Libra, pretože vyzerajú obzvlášť štýlovo a elegantne. V tomto prípade sa pre jemný dizajn odporúča sivý alebo čierny atrament. Najlepšia časť tela na to je predlaktie, pretože úspešne fázuje tetovanie.

Cestovné motívy ako tetovanie na váhu

tetovanie zverokruhu libra zemeguľa mandala cestovný motív predlaktie

Umelecké činnosti, ako je maľovanie alebo hudba, patria medzi obľúbené činnosti Váh. Takže s návrhmi tetovania v týchto smeroch nič nepokazíte! Ďalším dobrým nápadom na tetovanie pre váhy sú cestovné motívy. Glóbusy, kompasy s kardinálnymi bodmi a rôzne varianty mapy sveta sú perfektné ako tetovanie na predlaktie alebo chrbát..

Tetovanie zverokruhu Škorpión

zverokruh-tetovanie-škorpión-geometrické motívy-čierno-biele

Škorpión má ambicióznu osobnosť a veľké sebavedomie. Vo všetkom, čo robí, veľmi silne potrebuje úspech a je pre neho ľahké dosiahnuť ciele, ktoré boli stanovené. Škorpión ako tetovanie hovorí o sile a dá sa tetovať v rôznych interpretáciách.

tetovanie zverokruhu škorpión späť

Dôležitými vlastnosťami škorpióna sú nohy a chvost. Môže byť orientovaný v rôznych smeroch alebo zvinutý dohromady. Tetovanie škorpióna je možné perfektne kombinovať so symbolmi vody, pretože je vodoznakom. Väčšina tetovaní zverokruhu Scorpion je čierna, ale nič nie je proti farebnému variantu. Väčšie prevedenie je veľmi vhodné pre mužov i ženy a obľúbenou súčasťou tela je chrbát. Také tetovanie vyzerá veľmi esteticky aj na nohe.

Nápad na tetovanie pre Škorpióna

zverokruh-tetovanie-škorpión-bodkočiarka-tetovanie-význam-zápästie-noha

Tetovanie škorpióna má odrážať jeho pocity a povahu. Preto sa spravidla volia jednotlivé motívy, ktoré majú hlboký význam. Tetovanie s odrážkou alebo napríklad takzvaná bodkočiarka nie sú módnym trendom, ale symbolizujú podporu ľuďom, ktorí v minulosti trpeli depresiou..

Tetovanie pre znamenie zverokruhu Strelec

zverokruh-tetovanie-strelec-znamenie-sipka-krk-zapast-nadloktie-vnutorne

Strelec je kozmopolitný človek, ktorý stále hľadá nové dobrodružstvá a nové spôsoby, ako objavovať svet okolo seba. Tetovanie so šípkami predstavuje symbol znamenia zverokruhu, odráža aj jeho bezprostrednosť a silu. Šíp môže byť zobrazený s lukom alebo bez luku a ozdobený rôznymi symbolmi.

tetovanie zverokruhu žena strelec zápästie

Namiesto luku a šípu si môžu dať vytetovať skutočného Strelca. Strelec je často zobrazovaný na koni alebo ako grécka bohyňa alebo bojovník. Zápästie alebo predlaktie je celkom vhodné pre menšie prevedenie, zatiaľ čo chrbát alebo lopatka je vhodnejšie pre väčšie prevedenie.

Znamenie zverokruhu Strelec – návrhy tetovania pre slobodu

symbol zverokruhu tetovanie strelec nápady mapa sveta vtáky symbol slobody

Tetovanie zverokruhu Sagittarius má slúžiť ako symbol a vyobrazenie vášho slobodného ducha. Preto sa odporúča tetovanie jedného alebo viacerých lietajúcich vtákov. Alebo čo tak tetovanie, ktoré sa zhoduje s jeho vnútornou chybou cestovania? Ideálne sú na to všetky mapy sveta – či už čiernobiele alebo farebné, záleží na vašom vlastnom vkuse.

Tetovanie zverokruhu Kozorožec so symbolom

zverokruh-tetovanie-kozorožec-symbol-nechať-preraziť-krk-zápästie

Vytrvalosť, pramene a trpezlivosť sú vlastnosti, ktoré z Kozorožca robia veľmi stabilné znamenie zverokruhu. Pretože má v živote obe nohy a nie je impulzívny, malé tetovanie symbolu zverokruhu je pre neho ideálne.

Kozorožcovi vyhovujú minimalistické tetovania

zverokruh-tetovanie-kozorožec-nápady-filigránové-minimalistické-čierno-biele

Tetovanie pre Kozorožca by malo mať minimalistický dizajn a malo by byť čo najjednoduchšie. Kozorožec má ako tetovanie obzvlášť rád motívy ako slnko a mesiac, malé geometrické čiary a čiernobiele figúrky. Kozorožec je tiež skutočným odborníkom na manažment času a urobí mu tetovanie na hodiny dokonalým motívom!

Tetovanie zverokruhu tetovanie malé ruky tetovanie nápady tetovanie trendy 2019

Tetovanie zverokruhu tetovanie nápady na tetovanie tetovanie tetovanie trendy tetovanie ženy

Nápady na tetovanie v znamení zverokruhu Akvarely na malé bodkované tetovanie na zápästí

Nápady na tetovanie zverokruhu, nápady na tetovanie panny, tetovanie mandaly a ručné tetovanie

Znamenie zverokruhu tetovanie nápady rakovina späť tetovanie akvarely tetovanie malý dizajn

Tetovanie zverokruhu tetovanie rakovina nápady tetovanie na rameno trendy v tetovaní 2019

Tetovanie zverokruhu tetovanie nápady na tetovanie leva späť a trendy v tetovaní pre ženy

Tetovanie vo zverokruhu Leo Nápady na tetovanie na predlaktí Geografický vzor Trendy v tetovaní

Nápady na tetovanie zverokruhu nápady na tetovanie na rameno tetovanie na šípku bodkované pracovné tetovanie 2019

Nápady na tetovanie zverokruhu tetovanie späť tetovanie bolesť tetovanie rameno ženy

Nápady na tetovanie Zodiac Tattoo Scorpion Abstraktné tetovanie

Znamenie zverokruhu Nápady na tetovanie Scorpion Trendy v tetovaní nôh Trendy pre ženy

Zodiac Tattoo Scorpion Akvarel Tetovanie nôh Ženy Panda Trendy v tetovaní

Tetovanie zverokruhu tetovanie na ramene tetovanie na ramene s geometrickým vzorom 2019 pre ženy

Tetovanie zverokruhu Tetovanie na ramene Kozorožec Geometrický vzor Tattootrendsd

Tetovanie zverokruhu Kozorožec Späť Nápady na tetovanie Ruže Čierne Biele Trendy v tetovaní Ženy

Malé tetovanie zverokruhu tetovanie taurus rameno tetovanie mandala lotosový kvet

Nápady na tetovanie na zverokruhu

Trendy v tetovaní zverokruhu tetovanie býka späť tetovanie mandaly tetovanie 2019

Tetovanie zverokruhu tetovanie libra rameno tetovanie masky nápady tetovanie vzory tetovanie trendy 2019

Tetovanie zverokruhu tetovanie libra trendy rameno tetovanie mandala tetovanie trendy 2019

Zodiac Tattoo Aquarius Späť Tetovanie Akvarely Tattootrends 2019

Tetovanie so znamením zverokruhu Blíženci tetovanie na predlaktie dotwork malé trendy v tetovaní Zodiac Tattoo Gemini Späť Nápady na tetovanie Perie Tetovanie Design ženy

Zodiac Tattoo Blíženci Nápady na tetovanie na rameno Trendy v japonskom štýle

Tetovanie zverokruhu tetovanie nápady tetovanie tetovanie trendy tetovanie tetovanie 2019

Tetovanie zverokruhu tetovanie Panny nápady tetovanie na rameno malé trendy tetovania 2019