Nápady na tetovanie

Hviezdy s tetovaním – celebrity pred body artom a po tetovaniach

hviezdy celebrít s tetovaním angelina jolie ariana grande

Od Kylie Jenner po Dame Judi Dench sa zdá, že všetky hviezdy s tetovaním a každá celebrita majú aspoň jedno alebo dve tetovania. Ale tieto známe tváre posunuli svoj záväzok k body artu na úplne novú úroveň tým, že svoju pokožku v podstate použili ako veľké plátno. Pamätať si však môžeme aj časy, keď mali úplne neoznačené telá. Justin Bieber si napríklad teraz úplne zakryl hrudník a ruky. Keď však začínal, nič také nebolo v dohľade. Pokračujte v čítaní a zistite, ako tieto slávne napustené hviezdy s tetovaním vyzerali pred a po.

Slávne hviezdy s tetovaním

rihanna a miley cyrus s tetovaním na chrbte a rukách

S výnimkou niekoľkých priateľov a príbuzných nikto nemá záujem o vnútorné fungovanie nášho osobného života. To isté sa však nedá povedať o celebritách, ktoré sú neustálym zdrojom zábavy pre tých, ktorí ich milujú alebo nenávidia. Keď sú všetky ich akcie zdokumentované a verejne preskúmané v týždenných klebetách, existuje niekoľko vecí, ktoré si musia nechať pre seba. Aj keď je to niečo ako kus sentimentálneho atramentu alebo v iných prípadoch trvalá chyba.

Justin Bieber tetuje

justin bieber ako mladý pred a po je jednou z hviezd s tetovaním a používa svoje telo ako plátno

Potom, čo popová hviezda Justin Bieber odhalil nové tetovanie, reagovali jeho fanúšikovia šokom. Mnohí sa pokúšali 25-ročnému mladíkovi na sociálnych sieťach povedať, že s tým zašiel príliš ďaleko. Bieber je najmladší z dlhého radu celebrít a športových hviezd, ktoré používali svoje telá ako plátno. Ale kde presne je hranica, pokiaľ ide o tetovanie?

justin bieber tetovanie za ucho nadlaktie a chrbát s kokteilom v ruke

Napríklad módna stylistka Donny Galella hovorí, že problém nastáva, keď si známi ľudia nechajú urobiť tetovanie príliš skoro. Rovnako ako pre Biebera si myslí, že to išlo príliš rýchlo. Z tohto dôvodu si každý vybral šokový režim. Keď hviezdy s tetovaním v zásade pokrývajú svoju pokožku len tetovaním, prekročia určitú hranicu a zdá sa to niekedy trochu priveľa. Bieber mohol mať takmer 60 malých tetovaní na celom tele. Je to však taká veľká masa, že v zásade je všetko vidieť atramentom a nie holou pokožkou.

Body art od Lady Gaga

lady gaga na pódiu oblečená ako červená čiapočka a neskôr s tetovaním na chrbte

Lady Gaga má pre svojich fanúšikov, ktorí si hovoria „Little Monsters“, niekoľko tetovaní. Speváčka má najmenej 21 tetovaní, vrátane obrovskej labky, ktorá je poctou jej fanúšikom. Gaga je navyše jednou z hviezd s tetovaním, ktoré majú tetovanie od svojej matky. Okrem svojich fanúšikov má aj portrét Davida Bowieho, ktorý patrí k jej hudobným idolom.

lady-gaga-s-tetovaním-na-chrbte-a-pažou-ako-pocta fanúšikom

Na jej koži je aj potetovaná trúbka, ktorá pripomína časy s ikonickým spevákom Tonym Bennettom. Títo dvaja spolu pracovali v roku 2014 na albume „Cheek to Cheek“.

Telo plátna Davida Beckhama

david beckham ako mladý pred a po je jednou z hviezd s tetovaním a používa svoje telo ako plátno

Telo Davida Beckhama je skutočne jeho plátno – má na to viac ako 40 tetovaní. Daily Mail vytvoril grafiku, ktorá vysvetľuje, čo každé zo 40 Beckhamových tetovaní znamená. K našim obľúbeným patrí jeho sanskrtské tetovanie, ktoré v preklade znamená „Victoria“, dve putti predstavujúce dvoch jeho synov Brooklyna a Romea, „Pretty Lady“ pre jeho dcéru Harper a lyrika Jay-Z „Dream big, nereálne“. Prvé tetovanie si nechal urobiť po narodení prvého syna Brooklyna v roku 1999. Naposledy pridal tetovanie tatéra Marka Mahoneyho.

Hviezdy s tetovaním – Angelina Jolie

angelina jolie s tetovaním na chrbte vo forme písiem

Hollywoodska herečka Angelina Jolie je už dlho fanúšičkou body art, pričom má okolo 20 tetovaní – vrátane niekoľkých na hornej časti chrbta a veľkého bengálskeho tigra na spodnej časti chrbta. Priznala, že urobila niekoľko zlých rozhodnutí ohľadom výberu tetovania. Niektoré z nich boli z tohto dôvodu odstránené, vrátane veľkého draka pomenovaného po jej druhom manželovi Billym Bobovi Thorntonovi. Prisahala, že si už nikdy nenechá vytetovať mužské meno.

Rihanna tetovanie

rihanna ako mladá pred a po je jednou z hviezd s tetovaním a používa svoje telo ako plátno

Speváčka a herečka, ktorá si v roku 2006 dala vytetovať prvé husľový kľúč a hudobnú notu, má teraz cez 20 tetovaní. Rihanna priznala, že má niečo aj pre tetovanie. Raz povedala, že sa rada stretáva v tetovacom salóne. Body art ju teda úplne fascinuje.

rihanna a jej tetovací umelec bang bang spoločne pózujú v tetovacom štúdiu

Jedným z jej kontroverznejších tetovaní je malá zbraň po jej boku. Získala to potom, čo ju v tom čase zbil jej priateľ Chris Brown. Tetovanie má skôr predstavovať silu a silu než násilie. Egyptská bohyňa Isis si dala na pamiatku babičky vytetovať pod prsia. Údajne má tiež zodpovedajúceho maskovacieho žraloka s rapperom a potom priateľom Drakeom. Rihanna je tiež pripočítaná k tomu, že na tetovanie uviedla tetovanie „Bang Bang“ ako hviezdnu umelkyňu.

Miley Cyrus tetuje

filmovanie miley cyrus ako hviezdy z disney a potom s tetovaním na oboch rukách

Bývalá hviezda Disney sa zriekla imidžu dobrého dievčaťa a nahradila ho twerkovaním a neustále sa rozrastajúcou zbierkou tetovania. Medzi nimi je niekoľko malých tetovaní, ako napríklad mesiac, mačka, planéty Saturn, kotva a avokádo. Na celom tele má tiež niekoľko fráz a slov ako „dýchaj“, „láska nikdy nezomiera“ a „om“..

tetovanie-miley-cyrus-ako-jedna-z-hviezd-s-tetovaním

Miley má dokonca na vnútornej puse smutné emoji mačiatka. Jej najväčšie tetovanie je lapačom snov na pravej strane hrudného koša a babičkinou tvárou na predlaktí ako menšie tetovanie. Jej najhlučnejším tetovaním by mohla byť nádoba na Vegemite, ktorú dostala na počesť svojho súčasného manžela Liama ​​Hemswortha. Austrálske občerstvenie je obľúbeným hercom.

Body art od Adama Levina

adam levine pred a po s tetovaním na bruchu a rukách

Nie je žiadnym tajomstvom, že spevák Maroon 5 je tiež veľkým fanúšikom permanentného telesného atramentu. Svoju zbierku však posunul na úplne novú úroveň, keď v roku 2016 odhalil umelecké dielo, ktoré pokrývalo celú jeho tvorbu. V príspevku na Instagrame zdieľal svoje aktuálne tetovanie s názvom „6 mesiacov v procese výroby“. Tiež si nechal na brucho vytetovať slovo „Kalifornia“ veľkým písmom.

adam levine je jednou z hviezd bez tetovania

Ale nie všetky hviezdy s tetovaním sú také vážne a majú skrytý, hlbší význam. Perlový náhrdelník, ktorý má Levine okolo krku, je toho príkladom. Pre Inked Magazine povedal: „Bol som v Japonsku a dostal som tento náhrdelník. Nie som si istý, prečo som to dostal – myslím, že som sa nudil. “

Ed Sheeran tetuje

fotka Eda Sheerana ukazujúceho na jeho tetovanie na ramene

V neposlednom rade spevák a skladateľ Sheeran, podobne ako jeho kolega Bieber, nahromadil na svojom tele okolo 60 rôznych tetovaní. Tvrdí však, že tieto by si nikdy nenechal urobiť na krku alebo na tvári. Fanúšikov pobúrilo jeho tetovanie s levou hlavou. Ed si to dostal na hruď pri príležitosti svojho vypredaného turné na londýnskom štadióne Wembley v roku 2015.

farebné-tetovanie-od-ed-sheeran-s-lego-hlavou-a-labkou-tetovanie

Spevák „Shape Of You“ má na ľavej ruke aj maličkú lego hlavu. Hviezda si ďalej dala vytetovať slová „Galway Grill“ a kozu.