Nábytok

Zdobená zdobená stolička Gaetano Pesce vo vodnej optike

oceánsky stôl gaetano pesce dizajnérsky jedálenský stôl tmavomodrý

„Šesť stolov na vode“ je výstava renomovaných talianskych dizajnérov Gaetano Pesce v galérii Davida Gilla v Londýne. Každý kus predstavuje povrch, hĺbku a hustotu šiestich vodných plôch na svete – oceány, lagúny, rieky, jazerá, rybníky a kaluže. the obmedzený zber stolov robí imaginárne letecké fotografie akejkoľvek krajiny. K dispozícii sú aj ďalšie prvky, ako sú malé ostrovy, člny alebo schody, ktoré vedú von z benátskej lagúny.

Zbierka stolov „Šesť tabuliek o vode“

kolekcia stolov gaetano pesce oceánový dizajn magická farba

Pesceho najnovšia práca predstavuje súčasné materiály v rámci experimentálnych technológií, ktoré posúvajú hranice výrobných procesov. Taliansky umelec skúma pružnosť a zmyselnosť kremíka, živice a peny. Realistické povrchy vytvorené tekutou živicou, polyuretánovou penou a PVC. Hovorí sa, že jeho materiály sú tekuté a zodpovedajú povahe našej doby. Krása pre neho znamená byť jedinečný, byť iný. Má rád krásu plnú chýb, pretože sme ľudia. Dokonalosť je pre stroje, je to preč.

Kolekcia stolov od Gaetano Pesce – Ocean table

dizajn stola oceánska modrá živicová pena gaetano pesce

Tabuľky sú také realistické, že je ťažké uveriť, že v skutočnosti nevidíte more, lagúnu, rieku alebo jazero. Podľa Pescea predstavuje výstava úvahy o ľuďoch, ktorí zneužívajú vodu. „K vode sa nesprávame s patričným rešpektom,“ povedal Pesce.

   optika oceánskej stolovej vody realistická asymetrická

Dizajn lagúny

lagúna stôl gaetano pesce nerovných rohoch zbierka stolov lagúna gaetano pesce design

Rybník s malým ostrovom

rybník stôl dizajn gaetano pesce živica pena pvc

obmedzená zbierka stolov gaetano pesce rybník dizajn malý ostrov

Koncept rieky

dizajnérsky stôl gaetano pesce jazerný stôl asymetrický tvar kolekcia stolov gaetano pesce pozri dizajn neobvyklý tvar zbierka stolov gaetano pesce riečna optika stolový dizajn gaetano pesce riečne schody paluba

Loužová optika s lesklým povrchom  stolný dizajn gaetano pesce optika dizajnu kaluže

zbierka stolov gaetano pesce povrch kaluže