Nábytok

Veľký drevený jedálenský stôl Bonaldo – efektívna zmes farieb

farebné nohy taliansky dizajnérsky nábytok

Veľký Drevený jedálenský stôl fascinuje efektnou zmesou farieb a originálnou konštrukciou. Talianska značka Bonaldo je už dlho známa svojim minimalistickým nábytkom. Jasné línie nábytku často osviežujú efektívne farebné kombinácie. Nedávno ste uviedli na trh stôl s originálnym a farebným dizajnom. Predstavujeme vám – „veľký stôl“

Drevený jedálenský stôl s originálnym konceptom

Jedáleň krbová stena dekorácia nápad staré časopisy

Kreatívny koncept Drevený jedálenský stôl od Bonaldo možno rozpoznať na prvý pohľad – inovatívna konštrukcia a veselá farebná kombinácia kontrastujú so skrytými líniami. Dve zo štyroch nôh stola tvoria kríž. Nohy sú vyrobené z ocele. Každý detail bol vyrezaný laserom – presná výroba je predpokladom stability od stola. Dizajn bol pôvodne predstavený verejnosti pod názvom – stôl s veľkými nohami, neskôr však bolo treba názov zmeniť. Zistilo sa, že iná spoločnosť má značku „Big Foot“, a tak dizajnéri stôl premenovali. Veľký stôl má pozitívnu auru a vytvára optický klam, že sa nohy stola pohybujú. V závislosti od toho, kde sa práve nachádzate v miestnosti, jedálenský stôl vyzerá vždy inak.

Drevený jedálenský stôl – mix farieb a materiálov

Nohy zariadiť minimalistickú jedáleň

Z Drevený jedálenský stôl je eklektický mix farieb a materiálov. Rozťahovacia doska stola je vyrobená z dreva. Nohy – ako už bolo spomenuté – vyrobené z ocele. K dispozícii je množstvo farebných kombinácií – oranžová, červená, fialová, zelená a dokonca aj ružová. Podľa toho, akú farbu si vyberiete, môže stôl vyzerať moderne, eklekticky, minimalisticky alebo puristicky. Jedálenský stôl je ponúkaný v dvoch verziách – prvý variant je s rozmermi 250x100x74, druhý – 300x100x74.

Moderný stôl s akcentovými farbami

Rozťahovací jedálenský stôl viacfarebné drevené nohy

Puristická konštrukcia, moderné farby

Oceľová dekorácia steny modrých krížových nôh

Jednoduchá farebná schéma pre minimalistický nábytok

Stropná dekorácia jedálenského stola

Tabuľka – pohľad zhora

Stoličky predĺžiteľné po stranách, pohľad vyššie

Stôl úplne v čiernej farbe

čierne drevené oceľové stoličky červená oranžová

Nohy stola sú vyrobené z ocele, doska stola je vyrobená z dreva

dve kreslá čalúnené 3D vizualizáciou

Stôl, nohy, dizajn, detail, červená stolička, bukové drevo

Moderné farebné kombinácie pre rôzne zariadenia

Jedáleň zariadená francúzskymi oknami