Nábytok

Štýlový kancelársky stôl ponúka praktické možnosti úprav

Úložný priestor zásuvkového dizajnu na stole

Čo môžete získať z moderny? Kancelársky stôl prianie – malo by to vyzerať štýlovo, ale aj veľmi prakticky. Presne to Goggle zahŕňa do dizajnu.

Multifunkčný kancelársky stôl – elegantný nábytok z Talianska

Stolový dizajn talianskej značky Babini

Talianska spoločnosť Babini najal talentovaného dizajnéra Dannyho Velveta, aby vytvoril moderný Kancelársky stôl navrhnúť pre svoju novú kolekciu. Dizajnér túto úlohu dokonale zvládol a predstavil kus nábytku, ktorý sa určite môže stať vrcholom v interiéri. Elegantný stôl obsahuje základné minimalistické princípy – jednoduchý, super elegantný a lesklý. Vďaka oválnemu tvaru a štýlovej konštrukcii vyzerá stôl moderne a štýlovo. Tabuľka je určená pre manažérov, ktorí majú vždy pohľad do budúcnosti. Presne vedia, čo chcú a ako dosiahnuť svoje ciele. Potrebujete jedinečný vzhľad, ktorý bude predvádzať hodnoty vašej spoločnosti a fascinovať návštevníkov. Stôl je zároveň veľmi pohodlný a ponúka viac než dostatok priestoru, čo výrazne uľahčuje pracovný proces.

Kancelársky stôl dodáva miestnosti charakter

Nábytkové stolné skrine systémy na ukladanie dokumentov

Na výber sú tri alternatívy-povrch s vysokým leskom zvonku a povrch s vysokým leskom vo vnútri, kombinácia povrchov s vysokým leskom a matom a dvoch kontrastných farieb. Talianska značka má v oblasti výroby kancelárskeho nábytku bohaté skúsenosti a vysokej kvalite pripisuje veľký význam – čo s tým Kancelársky stôl je možné dobre vidieť. V prípade potreby môže byť stôl vybavený niekoľkými zásuvkami. Možnosti úprav umožňujú určitú flexibilitu a vždy vychádzajú z osobných potrieb.

Belgický dizajnér Danny Velvet sa stala známou pre svoj elegantný dizajn a zariadenie nábytku. Napriek minimalistickému štýlu sú jeho projekty lákavé a miestnosť pôsobí domácky. Jeho návrhy charakterizujú neobvyklé farebné kombinácie a originálne tvary.

Čierny variant – kombinácia s hnedou farbou

klasická farebná kombinácia moderný dizajn

Biely stôl v minimalistickom štýle

biela farba minimálny dizajn

Žltá a čierna – mimoriadna farebná kombinácia

Kancelársky nábytok v modernom dizajne

Biela a žltá – štýlová farebná kombinácia

Farebný moderný nápad na dizajn stola

Neutrálna farebná schéma

Farebný dizajn stola pre kancelársky nábytok

Úprava s úložným priestorom

nápad na dizajn stola v krémovej farbe

Biele a fialové

štýlový písací stôl purpurovo biely minimalistický kancelársky nábytok

Úplne v čiernej farbe

čierny stôl lesklý povrch štýlový

Lesklý kancelársky nábytok

čierny písací stôl kancelársky nábytok manažér minimalistický štýl