Nábytok

Toaletný stolík nevychádza z módy

Toaletný stolík -renovácia-svetlo modrá farba

Každý vo svojom dome má určite starý nábytok, ktorý ešte nebol úplne použitý a stále nie je potrebný. Zdedili ste možno po babičke nábytok, ktorý máte veľmi radi a ktorý vám pripomína detstvo, ale ktorý stále nemôžete používať? Zamysli sa znova. Ponúkame vám niekoľko vzrušujúcich nápadov, ako úspešne zrekonštruovať jeden z najobľúbenejších kusov nábytku všetkých žien – Toaletný stolík.

Zrekonštruovaný toaletný stolík klasického vzhľadu

make-up-stôl-klasický-vzhľad-renovovaný

Z Toaletný stolík hrá veľkú úlohu v každodennom živote každej ženy. Obvykle je to v spálni, kde sa urobíme peknými po osviežujúcej sprche alebo pred odchodom von. Toaletný stolík sa tradične skladá z niekoľkých prvkov – skrinky s dostatkom úložného priestoru a oddelených priehradiek na make -up a vlasové doplnky, pohodlnej stoličky a veľkého zrkadla. Poradíme vám, ako na to Toaletný stolík zrekonštruujte a osviežte svoju spálňu.

Renovácia toaletného stolíka – Shabby chic

staré zásuvky toaletného stolíka

Prvá vec, ktorú by ste si mali všimnúť, je, ako máte k dispozícii zodpovedajúce voľné miesto. V spálni by ste sa mali voľne pohybovať, takže ak je toaletný stolík príliš veľký, mali by ste zvážiť iné miesto – možno v útulnom rohu v obývacej izbe. Kus nábytku by mal byť dobre osvetlený – slnečné svetlo počas dňa a diskrétne vstavané osvetlenie večer. Drevnatejší Toaletný stolík v podstate ľahko renovovať – ​​musíte ho prelakovať. Hrajte s farbami a nastavte akcenty – s farebnými vzormi alebo ozdobami. Uistite sa, že vyberiete správnu stoličku – stolička by mala byť pohodlná a zodpovedať dizajnu stola. Je dôležité, aby stolička nebola príliš vysoká.

starý toaletný stolík s renovovaným dizajnom

starý toaletný stolík-renovovať

Rozhodnite sa pre veľkosť zrkadla – potrebujete ho len na líčenie, alebo chcete zabudovať do väčšieho zrkadla? Najlepšie a najľahšie je použiť pôvodný dizajn z Toaletný stolík zachovať čo najviac. Ozdobte vintage kus nábytku čerstvými kvetmi alebo rozložte svoje parfumy na stôl ako ozdobu – a máte zariadené svoje nové obľúbené miesto!

nádherný toaletný stolík vyrobený zo skla

nádherné-toaletné-stolové-sklo

Vintage stolná lampa a presklený toaletný stolík

vintage-stolny-lampa-glazovany-toaletny-stolik

veľkolepé zrkadlo a toaletný stolík

veľkolepý-zrkadlový-make-up stôl

čierny lúč starý kaderník

black-beamalter-hairdressed

Toaletný stolík so zrkadlom na zásuvkách

sklenený toaletný stolík

Toaletný stolík – klasický dizajn s moderným vzhľadom

Toaletný stolík-klasický-dizajn-nový-vzhľad

moderný-toaletný stolík-kufor-téma