Nábytok

Taliansky nábytok Besana – šatníky a nástenné jednotky

Taliansky-nábytok-Besana-úložné-nástenné skrinky

Trh sa mení každý deň. Ako jeden z najväčších talianskych výrobcov nábytku je Besana vždy v popredí nových trendov, ale zachováva tradície a zachováva dobrý zmysel pre štýl, ktorý sa vyvíjal v priebehu storočí. Spoločnosť pristupuje k novým možnostiam premyslene a umelecky, bez toho, aby zanechala minulosť. Taliansky nábytok Besana si neudržal svoju povesť cez noc. Táto spoločnosť má veľmi bohatú históriu, a preto si uvedomuje dôležitosť rozvoja, aby uspokojila neustále sa meniace potreby trhu.

Taliansky nábytok od Besany – knižnica „Čas“

polica na čas-taliansky-nábytok-Besana

Besana bola založená v roku 1903 spoločnosťou Mariano Comense. Hneď po svojom založení začala spoločnosť vďaka svojej absolútnej profesionalite a inovácii rýchlo rásť. Napriek nasledovaniu nových trendov, Besana vie, ako priniesť taliansky nábytok do budúcnosti bez toho, aby sa vzdal minulosti. Vďaka svojej tradícii a desaťročiam skúseností je Besana jednou z najprestížnejších spoločností nielen v Taliansku, ale na celom svete. Jednou z jedinečných vlastností spoločnosti je veľmi starostlivý výber materiálov a predovšetkým jej silné postavenie v oblasti ekológie. Bez ohľadu na technický vývoj spoločnosť vždy implementovala nové technológie a prekvapuje odborníkov rôznymi neobvyklými kusmi nábytku, ako sú postele, stoličky, stoly, doplnky, šatníky a knižnice. Spoločnosť vyrába taliansky nábytok ako umelecké diela. Dnes sú jedným z ich najkrajších a najmodernejších kusov nábytku šatníky a nástenné jednotky.

Taliansky nábytok Besana – moderné zrkadlo do skrinky

loto-moderný-šatník-taliansky-nábytok-Besana

Besana dobyla trhy v rôznych krajinách a nedostalo sa jej nič len obdiv a údiv. Na rozdiel od mnohých iných spoločností tento úžasný taliansky výrobca nábytku časom zdokonaľuje svoj taliansky nábytok. Je veľmi zriedkavé, že spoločnosť zmení svoje produkty tak, aby vyhovovali jej súčasnej klientele. To len ukazuje, aká je Besana kreatívna a otvorená.

moderná nástenná jednotka od Besany

Taliansky nábytok-Besana-nástenná jednotka-obývačka

Taliansky nábytok-Besana-nástenná jednotka-s-oranžovými akcentmi

Regál ako rozdeľovač miestností

koncertná polica-besana

Melica – šatňa so zrkadlom do skrinky

melica-skriňa-zrkadlo-taliansky-nábytok-Besana

Lesklá šatňa so svetlami

Taliansky-Nábytok-Besana-šatník-s-osvetlením

biela skriňa Brezza s vysokým leskom

drive-walk-in-šatník-besana

ego-čierna-skriňa-skriňa-zrkadlo-besana

geode-šatník-taliansky-nábytok-Besana

online-skriňa s vysokým leskom-taliansky-nábytok-Besana

pouličný šatník-taliansky-nábytok-Besana  Taliansky-nábytok-Besana-šatník-biely-zamat

Taliansky-nábytok-besana-rohová-skriňa