Nábytok

Taliansky dizajnérsky nábytok značky Cyrus pre elegantné zariadenie

Kreslo biele, minimalistický dizajn Cyrus

Predstavujeme vám taliansku spoločnosť Cyrus a jej elegantný Dizajnový nábytok. Spoločnosť ponúka vynikajúci štýlový nábytok s jednoduchým súčasným alebo klasickým dizajnom, ktorý by mohol osviežiť váš domov.

Súčasný dizajnový nábytok

biely nízky dizajn obývačky

S láskou, starostlivosťou a vášňou Curys vyrába krásne už viac ako 40 rokov Dizajnový nábytok tu. Za každým dizajnérskym kúskom sa skrýva tajomstvo. Tajomstvo, ktoré platí pre Cyrusa aj pre celý klasický taliansky štýl, spočíva vo filozofii dizajnérov, ktorí ku každému jednému projektu pristupujú ako k umeleckému dielu.

Dizajnový nábytok do elegantných obývacích priestorov

taliansky nábytok skriňa luster zariadenie chodby

Pre taliansku spoločnosť je najdôležitejšie, čo majú zákazníci najradšej. Cyrus sa vo svojich návrhoch nábytku zameriava na pohodlie a jednoduchosť. Kolekcie obsahujú široký sortiment Dizajnový nábytok do obývačky, spálne a jedálne.

Pohodlný dizajn nábytku pre maximálne pohodlie

biela žltá-moderné zariadenie-jednoduchý dizajn

Klasický Dizajnový nábytok Sú vhodné pre minimalistický aj luxusný nábytok. Pre tých, ktorí chcú v pokoji relaxovať alebo pre tých, ktorí by chceli dodať bytu trocha elegancie a osvieženia, by výrobky od Cyrusa boli ideálnou variantou.

Zariaďte si moderný byt pohodlne

cyrus dizajnérsky nábytok stolička osvetlenie stola jedáleň

the Dizajnový nábytok od Cyrusa možno opísať niekoľkými slovami – jednoduché a krásne, alebo inými slovami jednoducho krásne. Majú málo dekorácií a ozdôb a vyznačujú sa nadčasovým dizajnom s nádhernými detailmi. Kreatívna spoločnosť môže ponúknuť tie správne produkty pre každý vkus, dokonca aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Biela farba pre elegantné a luxusné zariadenie – policový systém

Biele police-minimalistický dizajn obývačky

Výkony z Cyrus svojim neobvyklým tvarom vytvárajú požadovanú minimalistickú atmosféru. Prevláda biela farba a ostatné farby sa na to používajú len zriedka Dizajnový nábytok prednostné. Táto skromná farebná paleta má neľahkú úlohu poskytnúť veľmi príjemnú, útulnú atmosféru a ovplyvniť celkové špecifické vnímanie. Je zaistený úplný relax a pohodlie.

Elegantná spálňa v bielej farbe

Spálňa-biely taliansky nábytok Cyrus

Zaujímavé nápady na dekoráciu stola od Cyrusa

Stolová výzdoba zlatožltá Kýros