Nábytok

Neobvyklý nápad na dizajnérsku stolovú lampu vo forme knihy

myšlienka dizajnu stolovej lampy otvorená a zatvorená

Tento veľkolepý nápad pre jedného Dizajnová stolná lampa vás určite zaujme jedinečnosťou a kreativitou. Stolná lampa je mimoriadne praktická a môže byť použitá kdekoľvek. Dizajn je inovatívny a zaujímavý, je ľahký, elegantný a funkčný. Lampa sa nazýva Lumio a určite zapôsobí na všetkých knižných fanúšikov a obdivovateľov inovatívnych dizajnérskych riešení.

Dizajnová stolná lampa Lumio zaujme funkčnosťou a dizajnom

nápad na dizajnovú stolovú lampu skladací

Lumio Dizajnová stolná lampa zaujme nielen originálnym dizajnom, ale aj početnými aplikáciami. Lumio sa má používať hlavne ako stolná alebo nočná lampa. Môžete ho tiež pripevniť na stenu alebo použiť ako závesné svietidlo na strop. V konečnom dôsledku môžete prísť aj s vlastným nápadom na aplikáciu tejto žiarovky.

Praktická dizajnová stolová lampa s mnohými spôsobmi použitia

nápad na dizajnérsku stolnú lampu rôzne variácie

Na začiatku bol dizajn Lumio predovšetkým plánovaný ako prenosná lampa. Hlavná myšlienka bola spojená s dizajnom, ktorý je možné zložiť a je veľmi praktický a funkčný. Potom sa prirodzene objavila myšlienka na skladaciu knihu. the Dizajnová stolná lampa je veľmi jednoduché použitie. Mali by ste ho len otvoriť a svetlo sa automaticky rozsvieti a naopak – keď knihu zavriete, svetlo zhasne. Intenzitu svetla si môžete dokonca ľubovoľne nastaviť. Knižná lampa funguje podľa princípu nabíjania prenosného počítača – môžete ju používať počas procesu nabíjania alebo ju bezdrôtovo používať po nabití lampy. Túto modernú lampu si môžete vziať so sebou kamkoľvek alebo ju môžete používať aj doma.

nápad na dizajnérsku stolovú lampu uzavretý    nápad na návrh stolnej lampy podrobne

nápad na dizajn jednotlivých prvkov stolovej lampy

nápad na dizajn stolových lámp inovatívne tvary

Kniha nápadu na dizajn stolovej lampy sa otvorila  nápad na dizajn stolovej lampy na 360 stupňoch