Nábytok

Neobvyklé kreslo – kreslo Esfera od spoločnosti Etel

Neobvyklé kreslo - kreslo Esfera od spoločnosti Etel

Skvelý dizajn prísť rôznymi a neočakávanými spôsobmi. Sedenie napríklad nikdy nebolo také neodolateľné. the kreslo stať sa umeleckým vyjadrením moderného životného štýlu, ktorý je zároveň funkčný a útulnejší. Nie je však ľahké vytvoriť niečo, čo vyzerá dobre a zároveň je praktické. Ak chcete zariadiť svoj dom alebo kanceláriu moderne, peniaze nie sú všetko, čo potrebujete. Nikto nechce Retro nábytok viď.

 Kreslo Esfera značky Etel v dvoch farbách

neobvyklé kreslo Esfera značky Etel - čierne

Nie je to len spôsob, ako zaistiť pohodlie a relaxáciu pre telo, ale aj spôsob, ako ukázať svoj estetický vkus. Zvlášť ak hľadáte nové kreslo zvnútra Brazília rezident Spoločnosť Etel rozhodne. Akoby vajíčko otváralo, aby odhalilo svoj vláčny stred pomocou krytu z pravej kože. Majú mimoriadny dizajn, ktorý pomáha uvoľniť vaše telo pologuľovitou kupolou s dvoma útulnými vankúšmi.

Nezvyčajné kreslá ako otvorené vajíčko

Kreslo v tvare vajíčka - Kreslo Esfera od spoločnosti Etel

Títo kreslo vyzerajte tak, aby bolo ľahké upútať pozornosť vašich hostí alebo zákazníkov. Malé predmety interiéru, vycibrený vkus robia život nielen krajším, ale aj pohodlnejším. Skutočný dizajn kresla je od Ricarda Fasanella vyrobené a ohromené radom výrazných farieb, ako je koňak, baklažán alebo café-au-lait, a je preto vynikajúcim príkladom funkčnej a štýlovej dekorácie. Ich mimoriadny vzhľad určite doplní váš moderný interiérový dizajn. Môžete to získať od spoločnosti Etel.

Kreslo Esfera značky Etel-koňak, baklažán alebo café-au-lait

Kreslo Esfera od spoločnosti Etel -brown