Nábytok

Najlepších 22 neobvyklých a kreatívnych postelí

kreatívne postele-dizajn-spálňa-okrúhle-deco-biele

Postele, postele, postele, všetci vieme, čo sú postele a ako vyzerajú. Teraz si ukážeme, ako na to neobvyklé a kreatívne postele pozri. Moderné postele sú viac než inšpiratívne, niektoré z nich dokonca skutočnými majstrovskými dielami. Zábavné a hravé, tieto moderné postele sú skutočne výnimočné a nemožno ich prehliadnuť. Poďme sa pozrieť na tieto úžasné prevedenia.

Nezvyčajné a kreatívne postele

kreatívne postele -dizajn-magnetický-minimalistický-inovatívna-technológia

  1. Táto posteľ je vo vzduchu

Je ťažké uveriť, ale táto netypická plocha na ležanie skutočne pláva vo vzduchu. V skutočnosti by bolo spravodlivé povedať, že táto posteľ je zavesená vo vzduchu pomocou magnetov, ktoré ju udržiavajú stabilnú. Je to projekt slávneho holandského návrhára Janjaap Ruijisseanars a vyzerá ako niečo z fantastického filmu. Pojme až 900 kilogramov a bohužiaľ stojí okolo milióna eur.

Kreatívne návrhy postelí podnecujú predstavivosť

kreatívne postele -dizajn-plávajúce-inovatívne-magneticko-minimalistické-technológie

kreatívne postele -dizajn-magnetická-technológia-inovatívne-plávajúce-moderné

Kreatívne postele – netradičný dizajn vyrobený z textilných guličiek 

kreatívne postele -design-baelle-fiber-mobile-modern-inovatívne

2. Mäkká posteľ z textilných korálikov

Túto posteľ je možné skutočne nazvať kreatívnou. Vďaka 120 látkovým loptičkám sa dá ľahko prepracovať v mnohých variantoch. Mäkké sférické prvky sú zviazané, ale stále pohyblivé. Jedná sa o inovatívny projekt s futuristickým dizajnom, ktorého cieľom je vytvoriť emocionálne a funkčné kusy nábytku, ktoré súčasní ľudia skutočne môžu použiť..

kreatívne postele -design-baelle-fiber-tkanina-zviazané-inovatívne-netradičné

Kreatívne postele, ktoré je možné prestavať

joel-hesselgren-design-bed

3. Posteľ, ktorá rastie s vami.

Pravdepodobne nie ste veľkým fanúšikom luxusu a zameriavate sa viac na funkčnosť, ale táto posteľ sotva zapadá do akejkoľvek známej kategórie. Táto posteľ je takmer sochárska a získala prvú cenu na Štokholmskom veľtrhu nábytku v roku 2007. Vďaka tomuto dizajnu posteľ rastie s vami. Tajomstvo je v ráme postele. Zdá sa, že posteľ pláva niekoľko palcov od podlahy, ale v skutočnosti ju podporujú dva biele rohy, ktoré sa zdvojnásobujú aj ako nočné stolíky..

Posteľ Joela Hesselgrena

Moderný dizajn je k dispozícii ako jednolôžko, ale ak potrebujete viac priestoru, môžete ho aj zdvojnásobiť. Inovatívny rámec vyvinula spoločnosť Joel Hesselgren Vytvorené tak, aby rozdeľovalo a podporovalo dve samostatné postele vedľa seba.

4. knižná posteľ.

Je to posteľ, ktorú by ste vždy chceli, bez ohľadu na to, koľko máte rokov. Nezvyčajné a kreatívne postele takto uvoľnite dieťa vo vás. Hovorilo sa mu knižná posteľ, pretože naozaj vyzerá ako kniha so stranami, obalom knihy a všetkým. Vankúše sa používajú ako záložky a sú skvelé, keď máte dve deti a v ich izbe veľa miesta. Je dôležité, aby deti mali svoj vlastný priestor a naučili sa ho udržiavať uprataný. S touto posteľou spájajú deti zábavu a povinnosti. Je vyrobený japonským umelcom Yusuke Suzuki navrhnuté tak, aby do detskej izby pridalo viac ako jeden zábavný kus nábytku. Je to zábavné, keď tam spíte, dostanete časť knihy, časť príbehu v nej, časť tajomna.

neobvyklé-kreatívne-postele-knihy-posteľ

5. Eko posteľ.

Moderné kreatívne postele tiež splniť priania ekologických nadšencov. Táto „ekotypická posteľ“ je skutočne skutočnou zelenou posteľou. Má LED svetlá na čítanie nad hlavou, reproduktory na hudbu, ktoré vás ráno zobudia, a kvetinový box na krásne viniče, ktoré rastú po stranách postele. Tiež boli nainštalované špeciálne LED svetelné inštalácie, aby rastliny mohli rásť v interiéri bez prirodzeného svetla.

 neobvyklé-kreatívne-postele-ekotypické-lôžko

V revolučnom produkte sa prvýkrát spája zdravie a pohodlie. Môžete cvičiť s pásmi a kladkami pripevnenými okolo postele a tiež relaxovať na posteli, ktorá mení vlhkosť. Je klimatizovaný a obklopuje vás sviežosťou a vôňou rastlín. Dole je zabudovaná špeciálna jednotka, ktorá premieňa vaše činnosti na energiu a ukladá ju do batérie, aby ju bolo možné použiť aj na iné funkcie. S touto ekologickou posteľou by ste nikdy nechceli opustiť svoju spálňu. Navrhol Arthur Xin.

mimoriadne-kreatívne-postele-šetrné k životnému prostrediu-posteľ

mimoriadne-kreatívne-postele-ekotypické-lôžko neobvyklé-kreatívne-postele-eko-posteľ

6. Kabrioletová posteľ.

Dni, ktoré teraz nazývame „retro“, boli skutočne časmi veľkých inovácií a veľkých odvážnych krokov v oblasti dizajnu, technológie a tak ďalej. Konvertibilná posteľ z Joe Colombo svojim konceptom bez nábytku priniesol revolúciu do našich životných myšlienok. Jeho konceptu sa podarilo spojiť denné a nočné prostredie v jednej miestnosti.

kabrioletová posteľ neobvyklá

Žltú kapucňu postele, inšpirovanú kabrioletom, je možné zatvoriť, takže ponúka útulnú a súkromnú atmosféru. Posteľ mala medzi prvými ovládací panel, ktorý ovládal veľkorysý ventilátor, zapaľovač, rádio a telefón. V jeho dobe sa tieto technológie nazývali živé stroje, pretože nielenže to boli jednoduché kusy nábytku, ale zahŕňali oveľa viac pohyblivých častí a mechanizmov. Tieto kusy nábytku boli vo svojej dobe „transformátormi“ súčasnosti.

7. Miléniová posteľ.

Priaznivci Hviezdnych vojen majú tiež dôvod prečítať si tento článok, pretože vám predstavujeme perfektnú posteľ do ich podivnej spálne. „Millenium Falcon Bed“ vytvoril Kayla Kromer navrhnutý a má nádherné pracovné svetlomety, projekciu hviezdnej oblohy a mnoho skrytých oddelení. Chlapci teraz môžu zapôsobiť na dievčatá, ktoré sú zanietené pre rovnakú vec.

millenium-falcon-bed-neobvyklé-postele

posteľ hviezdnych vojen

téma tisícročného sokolieho lôžka hviezdne vojny

8. Hojdacia sieť.

Ďalšia posteľ vyzerá trochu strašidelne, ale zábavne a je pravdepodobne veľmi pohodlná, nehovoriac o tom, že jedlo v posteli je na novej úrovni – už sa nemusíte obávať, ak na svoju posteľ vysypete omrvinky. Nekonformistom na celom svete by sa tento nápad páčil, pretože v tejto forme ho pravdepodobne ešte nikto neskúsil a vyzerá veľmi neobvykle.

neobvyklé-kreatívne-postele-hojdacia-posteľ

9. Lôžko na horskej dráhe.

Verte či neverte, táto horská dráha je vlastne posteľ. Aj keď nám svojim tvarom pripomína závraty a veľa kriku, tento bol stvorený na relaxáciu. Ale nebojte sa, pretože dizajnéri skúmajú limity evolúcie v interiéri aj exteriéri na špeciálnej výstave, takže túto posteľ nebudete môcť vidieť u vás doma zajtra ani budúci týždeň. Je to ako všetky extravagantné módne kreácie, ktoré vidíme na móle, ale nikto ich nenosí.

kreatívne postele na horskej dráhe

10. Posteľ na lanách.

Táto posteľ je zavesená iba za štyri laná, jedno pre každý roh od stropu. Postele sú stabilné na podlahe, majú štyri nohy a pod. Ak tam ľudia spia a nedostanú všeobecný pocit priestoru a stability, je to prinajmenšom neobvyklé.

hojdačky na posteľ

11. Obrovské vtáčie hniezdo.

Nie je to len neobvyklá posteľ do vašej spálne. Toto je súčasť niečoho väčšieho. Ak chcete posteľ, ako je táto, musíte implementovať celú filozofiu. Táto posteľ predstavuje vtáčie hniezdo, v ktorom pod „vajíčkami“ bývajú malí ľudia, ktorí sa radi zabávajú. Súčasťou tejto filozofie je starostlivosť, pozornosť a ochrana, ktorú predstavuje hniezdo. Ak začneme analógiu o význame každého z predmetov, toto vtáčie hniezdo je pre vaše dieťa všetko, čo potrebujete. Vtáky stavajú pre svoje potomstvo najbezpečnejší a najpohodlnejší priestor, bez ohľadu na to, ako chcete pre svoje dieťa najlepší priestor. Posteľ umiestnená v strede miestnosti vyhovuje uvedeným myšlienkam. Keď odhliadneme od tejto filozofie, je to pre nich obrovské ihrisko.

lôžko pre vtáčie hniezdo-kreatívne lôžka

12. Pohovky a kreatívne postele.

Rozkladacie pohovky boli prinajmenšom zatiaľ celkom priame a zamerané na funkčnosť. Tento nový koncept je známy ako Morfeo a pre niektorých z vás to môže byť do značnej miery konečná kombinácia, najmä pre tých, ktorí radi čítajú v posteli. Táto rozkladacia pohovka má pekné krivky a veľmi hravý vzhľad. Tieto dve lampičky na čítanie pripomínajú oči mimozemšťana a dajú sa jednotlivo zapínať, vypínať a nastavovať vo viacerých polohách, aby ste mohli čítať vo svojej obľúbenej polohe. Spoločnosť Morfeo oceňuje predovšetkým nápady na moderný interiérový dizajn, pretože sú k dispozícii v niekoľkých farbách a dajú sa integrovať do akéhokoľvek interiéru.

kreatívne postele-rozkladacia pohovka-morfeo

13. Sendvičová posteľ.

Tematické nápady interiéru stále viac dobývajú detskú spálňu. Superhrdinovia a superveľmoci fascinujú tých najmenších a ich obľúbená postava vo vlastnej spálni sa stala splneným snom. Ako vidíme na tomto obrázku, tematické interiéry nie sú len pre deti. Je to napríklad časť štvrtej série hotelov FantaSuite. Tento chladný a veľmi originálny interiér predstavuje jedálenský stôl z reštaurácie, kde sa na tanieri podáva sendvič. K dispozícii je tiež horčica, kečup, dávkovač obrúskov a tak ďalej. Tento dizajn by nás držal mimo monotónnosti v každom okamihu dňa.

sendvičové postele

14. Zvuková posteľ.

Táto posteľ sa môže pochváliť tým, že vás môže spať. Sonická posteľ je posteľ king s 12 -kanálovým priestorovým zvukom. Je skutočne veľmi veľký, ale je to len preto, že je vo vnútri veľa reproduktorov, zosilňovačov, hrubých drôtov a dostatočného objemu vzduchu. Nie je to dobrý nápad, ak ste zaneprázdnený človek s obmedzeným programom.

Kreatívne postele s priestorovým zvukom

zvukový systém navrhovania zvukových postelí

15. Plávajúca posteľ.

Keď počujeme nad plávajúcou posteľou, predstavujeme si neuveriteľné veci. Táto posteľ sa perfektne hodí do moderného interiéru s otvorenými ľuďmi, ktorí si chcú niečo také vyskúšať vo svojom dome. Ak sa zrazu ocitnete inšpirovaní, neskúšajte nič podobné robiť vo svojej spálni, ak chcete zachovať svoje steny. Je to seriózny obchod a vyžaduje si vysokú zručnosť, znalosti, talent a víziu. Je to skvelé ako dôkaz, že vašej predstavivosti sa medze nekladú.

Plávajúce kreatívne postele

plávajúca posteľ

16. Knižnica sa zmení na posteľ.

Nezvyčajné a kreatívne postele môže byť aj kompaktný. Toto radikálne myslenie poskytlo životaschopné riešenie tesných interiérov. Nie je to nič iné ako knižnica, ktorá sa zmení na posteľ. Starostlivo rezaný matrac, naklonený vzpriamene, tvorí veľkú časť knižnice. Karen Babel navrhla zadnú časť matraca, časť, ktorá je viditeľná pri umiestnení na stenu v dvojfarebnej farebnej schéme.

Kreatívne návrhy postelí

policová posteľ-neobvyklé-kreatívne-postele

17. Confused-war-bed

horská dráha-posteľ-neobvyklé-kreatívne-postele

18. posteľ s LED osvetlením

kreatívne postele originál-osvetlenie-led-polička-tmavé-parkety

19. Pôvodná rozkladacia pohovka

kreatívne postele rozkladacie klapky-modro-sivá-detská izba-puzzle-dekorácia

20. Kreatívna loftová posteľ

kreatívne postele-podkrovie-integrovaná-skriňa-rebrík-kov

21. Plávajúci efekt

kreatívne postele plávajúci efekt-minimalistický-nočný stolík-nápad-hnedý

22. Hojdačka

kreatívne-hojdačky-nápad-baldachýn-moderné-nočná skrinka