Nábytok

Nábytok do gastronómie – keď sa nábytok stane ochrannou známkou

Zariadenie nábytku pre gastronómiu-dub-drevo-nábytok-priečka-biela

Moderná gastronómia je príjemným priestorom, kde si hostia môžu oddýchnuť v príjemnej atmosfére a zakončiť deň s priateľmi alebo osláviť špeciálne príležitosti s rodinou. Dobre premyslený koncept, ktorý sa odráža v každom detaile – od menu až po zariadenie – dodáva miestnosti osobný nádych a identitu. Hlavnú úlohu zohráva kuchynský nábytok – v kombinácii s jemným osvetlením a vhodnou dekoráciou zaisťujú autentický vzhľad interiéru.

Gastronomický nábytok – plánovanie je pre úspech kľúčové

Kuchynský nábytok terasa-drevený stôl-ratanové stoličky

Prvým krokom k úspešnému interiéru je plánovanie. Táto prvá fáza začína vypracovaním filozofie, ktorá sa prenáša do kuchyne a nábytku. Ak sú napríklad chutné jedlá pripravené z miestnych surovín, potom je koncepcia miestnosti s otvorenou kuchyňou ideálna. Hostia sa budú cítiť pohodlne v puristickom interiéri s jemným dreveným nábytkom a zároveň budú pri procese varenia presvedčení o vysokej kvalite surovín..

Koncept miestnosti s pohľadom ušitým na mieru a útulným salónikom s krbom ponúka možnosť relaxovať v luxusnom prostredí. Paravents môžu od seba vizuálne oddeliť stoly. Dizajn sa perfektne hodí k francúzskym ponukám a vínnym lístkom.

Kuchynský nábytok puristický-interiérový dizajn-drevená priečka

Elegantný gastronomický nábytok z kože v kombinácii s ručne vyrobenými kobercami a vyvýšenými stolmi z tmavého dreva zaisťuje pohodlie v modernom štýle vidieckeho domu. Koncept miestnosti sa stáva ochrannou známkou malých butikových hotelov uprostred prírody.

Možných je mnoho ďalších prevedení – predstavivosti sa prakticky medze nekladú – obzvlášť dôležité je, aby boli prispôsobené miestu, profilu hosťa a konceptu reštaurácie. Bez ohľadu na to, pre ktorý variant sa nakoniec rozhodne, filozofia by mala spájať jednotlivé prvky v interiéri a zanechať trvalý dojem.

Stravovacie zariadenie – optimálne využite dostupný priestor

Gastronómia-nábytok-terasa-dizajn-dizajn v talianskom štýle

Koncept miestnosti je už opravený, menu je pripravené – teraz musí byť priestor optimálne využitý. Optimálny počet hostí / najmenej 1,5 metra štvorcového na hosťa / je možné vypočítať podľa rozmerov miestnosti a dostupného priestoru. Hosť potom potrebuje najmenej 80 cm voľného miesta pri stole. Kuchynský nábytok bude čoskoro vybraný na základe výpočtov. Mimochodom, vy sami ponúkate rozhodujúce výhody, pokiaľ ide o nastavenie. the Gastronomické stoly pre krčmy, bistrá alebo hotely zvyčajne sa dajú navzájom kombinovať a v miestnosti je možné ich usporiadať, kedykoľvek je to potrebné – táto možnosť umožňuje určitý stupeň flexibility dizajnu. V každom prípade je potrebné vziať do úvahy priestorové podmienky. Rohy a výklenky je možné zmeniť na kabínky alebo na prehliadku umeleckých diel. Paraventy a deliace steny dodávajú interiéru štruktúrovaný vzhľad, a preto ponúkajú riešenie pre úzke a dlhé miestnosti. Ak má reštaurácia terasu, mal by byť vytvorený plynulý prechod medzi vnútornými a vonkajšími priestormi – napríklad s ratanovým nábytkom alebo kvalitnými stolmi zo skutočného dreva.

Kombinujte navzájom kuchynský nábytok

Gastronómia-nábytok-kožené stoličky-drevené stoly-rodinná oslava

Tabuľky – stoly pre reštauráciu sa líšia od stolov, ktoré sa bežne predávajú v obchode s nábytkom. Majú špeciálne upravený a preto ľahko ošetriteľný povrch stola a stabilný rám odolný proti korózii vyrobený z liatiny alebo ocele.

Bankové systémy – či už americká jedálenská lavica alebo salónik s rohovou pohovkou – modulárne bankové systémy ponúkajú množstvo riešení pre miestnosti. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, zaisťujú pohodlie hostí a vizuálne vylepšujú interiér.

Gastronómia-nábytok-stolný-sklenený tanier-luxusné zariadenie

Lehátka a kocky sú ľahko kombinovateľné so systémami lavíc, takže všetci hostia môžu pohodlne sedieť aj s obmedzeným priestorom..

Barové stoličky sú nielen funkčným doplnkom, ale majú aj dekoratívnu hodnotu – automaticky priťahujú pozornosť a rýchlo sa stanú ozdobou miestnosti..

Na mieru – ktokoľvek chce exkluzívny dizajn, môže sa rozhodnúť pre výrobky na mieru – kusy nábytku zaručene zodpovedajú konceptu miestnosti a dodajú kuchynskému zariadeniu konečnú úpravu.