Nábytok

Moderný konferenčný stolík v japonskom štýle

Konferenčný stolík KOI v japonskom štýle

Predstavujeme vám moderný Konferenčný stolík v japonskom štýle od Brabbu, ktoré má vďaka svojmu zaujímavému tvaru a elegantnému zdobeniu jasné spojenie s japonskou kultúrou.

Brabbu je značka, ktorá odráža energiu a životný štýl mestského života. Všetky návrhy sú rovnako ovplyvnené prírodou a panorámou mesta. Dizajn definujú prírodné materiály a neutrálne farebné schémy. Nostalgický a romantický dom z minulosti je v podniku Brabbu cítiť všade. Izba je plná spomienok a dokonalá harmónia v dizajne zaisťuje relaxáciu. Modely Brabbu je možné opísať ako zážitok; v každom nábytku z Brabbu je cítiť jedinečný vzťah k prírode a iným kultúram. Takzvaný konferenčný stolík Koi má tiež výraznú symboliku.

Konferenčný stolík KOI s liahnutím kapra

Konferenčný stolík Koi v japonskom štýle

Vyliahnutie kapra má v japonskej kultúre zvláštny význam. Nepoužívajú sa len ako dekorácia v rybníkoch v záhrade, ale aj v irzumi a, úplne nové, sú veľmi trendovým tetovaním – vzormi. Mnoho rôznych farieb, v ktorých sa v prírode vyskytujú, je konečným dôkazom ich prispôsobivosti. KOI Konferenčný stolík v japonskom štýle Ponúka sa v dvoch verziách – s mramorom – a so skleneným pultom – a záleží na zákazníkovi, ktorému dáte prednosť.

Kolekcie Brabbu predefinujú konferenčný stolík

elegantná-drevená taburetka-malá obývačka-zariadenie

KOI – Konferenčný stolík Japonský štýl má poklopy ako ozdobu, ktoré žiaria a odrážajú slnko. V japonskom jazyku je kapor tiež symbolom priateľstva a lásky. Okamžite vidíte spojenie s prírodou – dizajnéri stôl šikovne skombinovali. Zeleno-modré kreslo s operadlom, ktoré pripomína škrupinu, vytvára optický klam. Je to perfektný dizajn pre romantickú dušu, ktorá má obzvlášť rada vodu.

Okrem stolu KOI môžete ísť na Brabbu Nájdite ďalšie vynikajúce a romantické návrhy, z ktorých niektoré sme vám tu predstavili.

Moderný a elegantný interiér obývačky

moderné kožené nástenné svietidlá na kreslo

Moderný dizajn nábytku v trendových farbách

moderný-bytové zariadenie-voľne stojací-krb

Kožené kreslo so zaujímavým dizajnom od Brabbu

zaujímavé čierne kožené kreslo

Malý konferenčný stolík s inovatívnym dizajnom

elegantný-zeleno-kreslo-čalúnený-čierny-konferenčný stolík

Biele kožené kreslo do moderného mestského bytu

biele kreslo-rustikálny-konferenčný stolík-Brabbu