Nábytok

Moderné knižnice a bufety od spoločnosti Acerbis

Moderné knižnice -biele-nepriame-osvetlenie-led-štvorce

To, čo robí životný priestor skutočne funkčným, je schopnosť usporiadať všetky svoje veci úhľadne a pohodlne. Chaotický životný priestor, kde je všetko hore nohami, nie je presne to, čo hľadáme, najmä pokiaľ ide o moderný interiér a dizajn ide. Regály a bufety predstavujú úžasný spôsob, ako ukázať, čo je to za funkčnosť.

elegantná posuvná doska zo skla ukrýva televíziu

Moderné poličky na knihy-biele-nepriame-osvetlenie-led-obyčajný obrázok Knihy sú dôležité pre každého inteligentného človeka, takže nie je ťažké si predstaviť, že je dôležité aj ich vlastníctvo. Vedľa Knihy treba myslieť aj na všetky elektronické veci, ktoré sa používajú doma – TV, DVD, obrazovky, atď. Vždy je dobré, ak sa vám nový dizajn páči Funkčnosť a lepšie uchovávanie osobných vecí vám pomôže. Už ste si mysleli, že za každým dobrým kusom nábytku je dobrá značka?.  Medzinárodný dizajn Acerbis existuje od roku 1870, takže sa uistite, že viete, čo vyrábajú. Tvoj nový, moderné regály a bufety sú z Dizajnéri Gabriele a Oscar Buratti vytvorený ako súčasť kolekcie 2010.

Úhľadný a moderný vzhľad

Moderné poličky na knihy-biela-nepriame-osvetlenie-led-minimalistické-televízne police

Krásne knižnice ponúkajú priestorovo úsporné vlastnosti a obsahujú elektroniku. Tiež skrývajú všetky tie otravné káble a robia to štýlovo. Ultra moderná polica má elegantnú posuvnú dosku vyrobenú zo skla, za ktorou televízor zmizne, keď sa nepoužíva. Platničku musíte iba zatlačiť pred zariadenie. Tieto neuveriteľné moderné regály a bufety sú k dispozícii v čiernej a bielej farbe a hodia sa do každej miestnosti.

Moderné police na knihy s jednoduchým dizajnom vo vysokom lesku

HModerné poličky na knihy-biela-nepriame-osvetlenie-led-kredenc-televízor

Moderné knižnice a bufety od spoločnosti Acerbis

Moderné police a bufetové poháre

Príborník v čiernej farbe s vysokým leskom

Udržateľné mechanizmy na jemné otváranie a zatváranie

Moderné čiernobiele police a televízna stena

Moderné knižnice s posuvnými dverami

Moderné knižnice a bufety od spoločnosti Acerbis

Moderné poličky na knihy v bielom vysokom lesku

Moderné police a bufety - biele

Moderné police s priestorom pre televízie 

Moderné knižnice z Acerbis-white