Nábytok

Moderná domáca dizajnová hojdacia posteľ v spálni

Dizajn hojdačky v tvare gule

To Hojdacia posteľ, Rovnako ako tradičná detská hojdačka, všetci – malí aj veľkí, starí i mladí – ju považujú za obzvlášť atraktívnu, zábavnú a pohodovú. Ľudia kedysi snívali o takom pohodlnom švihu, na ktorom by v danej chvíli mohli zaspať. Bola položená otázka: Môžu iba batoľatá využívať výhody a baviť sa? Nielen oni, samozrejme. V dnešnej dobe je ľahké nájsť hojdačku pre dospelých. Dizajnérsky tím Grace Emmanual, Brodie Campbell, Jeremy Broker, Eamon Moore, Kahlivia Russell a Joah Boerrierter, vedený hlavným návrhárom Richardom Clarksonom, vychádza z myšlienky, že dospelí nejako nechávajú dieťa v sebe. Mnohým by sa mal splniť sen. A tak splnili myšlienku hojdačky. Autorom sa prostredníctvom ich produktu podarilo sprostredkovať útulnú a relaxačnú atmosféru. Namáhanie a stres môžu v tejto chvíli zostať bokom.

Sférické Hojdacia posteľ – Štylizované a priestorovo úsporné rozhodnutie pre každý dom

Spálňa s okrúhlou posteľou Richard Clarkson

Posteľ je založená na myšlienke spoľahlivosti, funkčnosti a estetiky. Návrhári syntetizovali niekoľko vedeckých výskumov zameraných na deti a mladistvých trpiacich autizmom a poruchou rytmického pohybu, aby vytvorili koncept Hojdacia posteľ plne vyhovuje všetkým zdravotným a ergonomickým požiadavkám. Ten okrúhly Hojdacia posteľ kombinuje pohodlie a krásu. V skutočnosti by väčšina používateľov mala šťastie na takýto kus nábytku, aj keď nie vždy to priznávajú. Ide o bezpečnú a útulnú oblasť, kde sa dajú zabudnúť všetky starosti, potom sa cítite šťastní a dobre naladení, môžete si oddýchnuť a neskôr myslieť kreatívnejšie a produktívnejšie.

Hojdačka – pre domácnosť a záhradu

Drevený dizajn hojdačky na posteľ

Konštrukcia je vyrobená z dreva, vankúše sú umiestnené v spodnej časti postele. Hojdačka zaručuje najkompletnejší relax, aký je možné zažiť. Jednoduchý dizajn sa hodí do každej miestnosti. Človeku je poskytnutý okamžitý pocit tepla, pokoja, radosti a potešenia, najmä keď to tak je Hojdacia posteľ od Richard Clarkson nachádza sa v záhrade pod holým nebom

Štylizovaný okrúhly kus nábytku z dreva 

Ležadlo-dizajnér-nábytok-Richard-Clarkson

Ležadlá na oddych a zábavu

Spálňový nábytok, rozkladacia posteľ

Hojdačka ako záhradný nábytok

Záhradný dizajn záhradného nábytku