Nábytok

Kúzlo tkaniny Alcantara ® – všestranné a vysoko kvalitné

Set poťahu do obývačky do textilného nábytku z alcantary

Alcantara ® znie ako magická mantra, trochu ako Abracadabara. Skutočne je Alcantarová tkanina ® inovatívny materiál ako žiadny iný. Táto jedinečná a všestranná moderná nábytková tkanina bola prvýkrát vyvinutá v Taliansku v 70. rokoch minulého storočia a je špeciálne prispôsobená požiadavkám 21. storočia. Z Alcantarová tkanina ® je ľahko viditeľný, úžasný na dotyk a super praktický.

Alcantara Stoff ® – mimoriadne univerzálna, moderná textilná tkanina

Poťah na vankúš z materiálu Alcantara sa ľahko udržiava

Z Tkanina Alcantara ® nie je len luxusný materiál vytvorený výhradne pre interiérový dizajn. Táto všestranná moderná tkanina má mnoho vzrušujúcich použití, vrátane módneho dizajnu a doplnkov. Kúzelná tkanina je k dispozícii v nekonečnom rade nádherných farieb, vzorov a zmyselných textúr. Teraz sa však zameriavame na dizajn interiéru a nábytku.

Alcantara tkanina ® – luxusný materiál

Hnedý nábytok do obývačky zariadený v tkanine Alcantara

Mäkký, poddajný Alcantara ® je obzvlášť vhodný na čalúnenie nábytku sochárskymi tvarmi a je preferovaný mnohými poprednými výrobcami nábytku a návrhármi interiérov. Tento materiál si vybrali etablovaní dizajnéri ako Marcel Wanders, Paulo Navone, Piero Lissoni a Giullo Cappellini. Cappellini použil túto všestrannú modernú tkaninu na fascinujúcu a zábavnú inštaláciu s názvom „Budúca krajina“ v roku 2012 Fuori Salone. To nielen ukazuje univerzálnosť a krásu Tkanina Alcantara ®, ale aj záväzok spoločnosti vyrábať úplne ekologický výrobok.

 Ľahká textilná starostlivosť pre uponáhľaný každodenný život

Sedacia súprava z textilného čalúnenia Alcantara biela obývačka

Vlastnosti jednoduchej starostlivosti od Tkanina Alcantara ® sú obzvlášť atraktívne pre ľudí s uponáhľaným životným štýlom 21. storočia. Tento textil je extrémne odolný a vydrží takmer všetko. Alcantara je značne necitlivá na nečistoty, takže denná údržba vyžaduje iba prachovku alebo vysávač. Umývanie je zvyčajne potrebné iba raz za rok. Aké cool to je? Okrem nízkych požiadaviek na údržbu má táto inovatívna a všestranná textília ďalšie účinky na úsporu energie, ktoré sú dobré aj na ochranu prírodného prostredia..

od Jaz

Kreslo “Tulip” od Cappelinni

Tulipánové kreslo z tulipánu z tkanín z materiálu Alcantara

Odevné kreslo od Cappellini

kreslo na odevy cappellini z tkaniny Alcantara

Pohovkový dizajn od Ligne Roset  Rozkladacia sedacia súprava z tkaniny Alcantara ligne roset

Poťahová látka Alcantara

Obývacia izba z bielej pohovky z látky Alcantara

Dizajn kresla s čalúnením Alcantara

Dizajn čalúneného kresla Alcantara

sivé čalúnenie

Látkové kreslo Alcantara šedé čalúnenie

Nábytok do obývačky

Obývacia izba čalúnenia Alcantara biela

Alcantara® – moderná a nenáročná na starostlivosť

Textílie Alcantara, moderná poťahová látka na pohovku, ľahko udržiavateľná  Čalúnenie sedacej súpravy z textilnej látky Alcantara ligne roset