Nábytok

Inovatívne dizajnové kreslo Parabolica od Stefana Heiligera pre Leolux

Otočné kreslo Parabolica-moderný nábytok-svätý Štefan

Parabolica je moderná Dizajnové kreslo, ktorý sa vyznačuje dynamickými asymetrickými tvarmi a jedinečným dizajnom. Otočné kreslo navrhol Stefan Heiliger pre Leolux a je skvelým doplnkom každého interiéru. Atraktívny kus nábytku ponúka 3 rôzne polohy použitia – uvoľnené ležanie, sedenie alebo práca (lakťová opierka slúži ako pracovná plocha).

Dizajnové kreslo od Leolux – kvalita a inovácie na vysokej úrovni

Nápady na nábytok kreslo na dizajn nábytku

Z Dizajnové kreslo Parabolica predstavuje súhru kreativity a odbornosti, vyznačuje sa individuálnym štýlom dizajnéra a už bola ocenená cenou „Red Dot“ za dizajn. Otočné kreslo má škrupinovú základňu z brúseného hliníka. Je k dispozícii takmer vo všetkých farbách laku. Sú možné aj rôzne možnosti krytia zvonka, pásky a vnútra.

Dizajnové kreslo Parabolica – pohodlný kus nábytku súčasného vzhľadu

Moderné kreslo Stefen Heiliger-Design

Dizajnér tohto pozoruhodného kresla sa narodil v Berlíne v roku 1941 Štefan Heiliger. Je profesorom na Offenbachskej univerzite dizajnu. Jeho návrhy boli výrazne ovplyvnené sochárskou tvorbou jeho otca Bernharda Heiligera. V roku 1996 Leolux predstavil prvý elektronicky nastaviteľný Dizajnové kreslo podľa návrhov spoločnosti Heiliger. Jeho sochársky dizajnový jazyk sa vyznačuje lineárnou jednoduchosťou a inovatívnym konceptom.

Trendy a tendencie dizajnu nábytku od spoločnosti Leolux

Kreslo-biela sivá-parabolica Leolux

Dizajnový nábytok od známej spoločnosti Leolux má medzinárodnú hodnotu a stelesňuje jedinečné, inovatívne nápady a individuálny štýl dizajnéra. Spoločnosť je hrdá na mnohé ocenenia, ktoré doteraz získala. Leolux spája kreatívne talenty a ovplyvňuje tendencie a trendy v dizajne nábytku. Najdôležitejším aspektom výroby je však kvalita. Možno nie je vždy na prvý pohľad viditeľný, ale o to výraznejší je, keď sa pozriete na Dizajnové kreslo sadá si!

Moderné otočné kreslo Parabolica

Dizajnový nábytok-model otočného kresla Leolux

Moderné otočné čalúnenie kresla svetlo modré

Otočné kreslo s čalúneným nábytkom modrá zelená

Parabolica Stefan Heiliger Nápady na dizajn

Exkluzívny dizajn koženého nábytku Leolux

Parabolica čierny dizajn nábytku Leolux

Parabolica biele značkové otočné kreslo Heiliger

Moderné nastaviteľné kreslo

Dizajnové kreslo HUSK v troch verziách – vnútorné, vonkajšie a stoličkové